Zpoždění a negativní test. Co si o tom myslíte?

elipali
6. kvě 2021

Krásný den všem,

Zpožděná menstruace je pro mě velmi neobvyklá. Za 17 let co mám MS se mi to zpozdilo jen jednou, nebo dvakrát.
Dnes mám sedmý den zpoždění (měla jsem to dostat 29.4.) a test je negativní.
Předpokládám že jsem ovulaci měla 14.4.
20.4. pozdě večer jsem začala mírně špinit. Vždy jen trochu červenohnědé na toaletním papíře, prádlo čisté. Trvalo to do 23.4. ráno.
Když jsem to nedostala, myslela jsem si jestli to není uhnizďování, ale teď vůbec nevím co si o tom mám myslet... 🙈🙈
Brala jsem od konce listopadu kapky Gynex a mám pocit, že mi cyklus jen rozhodily, i když slibují opak. Měla jsem cyklus vždy 30-31dnů. V lednu najednou 28 dnů, v únoru 32. V březnu zase mých klasických 31 dnů.
A teď týden zpoždění a test negativní. Občas cítím jemné píchnutí v podbřišku nebo mírný tlak (možná spíš pnutí) v nadbřišku. Chvílemi je mi nevolno, ale nevím jestli to není jen proto, že jsem tolik doufala. 😅😅

Co si o tom myslíte prosím?

Předem děkuji za všechny případné odpovědi, názory a rady. 😊

merope
6. kvě 2021

Může to být cokoli včetně těhotenství. Zkus případně test ještě později nebo holt případně gynekologie.

elipali
autor
6. kvě 2021

@merope Když já tam tak nerada chodím. 🙈🙈
Doufala jsem že půjdu až s pozitivním testem. 😅😅

Díky za rychlou reakci. 😊

kachna6698
6. kvě 2021

@elipali určitě bych udělala test za další 2 dny znovu. Já měla skoro 10 dni zpoždění a duch na testu se ukázal až takhle pozdě. Mohla být dyl ovulace.pokud bude za pár dnů stále negativní test tak raději k doktorovi .držím palečky 👍🤗

natalko
6. kvě 2021

Ahoj 🙂. Ted v dubnu jsem to mela stejne, cyklus cca 33-34 dnu, bez problemu, vzdy pravidelny. Menstruace nikde a neg.test.
7. Den zpozdeni jsem dostala jsem normalne menstruaci. Duvodem byla mozna svatba i kdyz jsem ve stresu nebyla, resp.nemela jsem ten pocit. 🙂

izzylka
6. kvě 2021

To špinění mohla být klidně teprve ovulace 🙂

elipali
autor
6. kvě 2021

@kachna6698
Děkuju za odpověď. Doufám, že to vyjde... A jestli ne tak mám vážně velký vztek na ten Gynex... Protože jestli nic, tak mě celou úplně rozhodil. 🙈

elipali
autor
6. kvě 2021

@natalko
Tak pokud si doufala v jiný výsledek, tak je mi líto, že ti to nevyšlo a držím palce do budoucna. 😊
Já právě ve stresu vůbec nejsem. A ani nemám náznaky, že bych to měla dostat... Většinou mě pár dní předem bolí hlava a pobolívá mě podbřišek. Teď je to spíš takové nezvyklé píchnutí... 🤔

elipali
autor
6. kvě 2021

@izzylka
No sex jsme měli večer před předpokládanou ovulací i před tím než jsem začala špinit... Tak snad... Na druhou stranu jsem při ovulaci nikdy nešpinila. 😕
Tak budu doufat, že máš pravdu a že další test vyjde pozitivní. 😊

izzylka
6. kvě 2021

@elipali hele tělo nefunguje furt stejně, a občas nějaká odchylka být může ... držím moc palce 🍀

elipali
autor
6. kvě 2021

@izzylka
Já vím... Ale nikdy jsem právě odchylky neměla... Až po tom gynexu. 🙈🙈

A děkuju za podporu. 😊

jjasmina
6. kvě 2021

@elipali já měla vždy ms přesnou jako hodinky, ale asi 3x šílené bud zpoždění nebo jsem to nedostala a šla na injekci, to se prostě stává. Myslím, že při pravidelném cyklu by test už byl pozitivní

kachna6698
6. kvě 2021

@jjasmina nemusel 🙂 já měla pravidelný a duch byl na testu 9-10 den kdy sem to nedostala. Sice to nedopadlo nakonec ale test se začal ukazovat až při takovéhle zpoždění. Každé tělo reaguje jinak

elipali
autor
6. kvě 2021

@jjasmina
Rozumím... Já jen že se mi to fakt nikdy nestalo... Nikdy se mi nestávalo ani to, že bych špinila uprostřed cyklu a od té doby co jsem začala s Gynexem se mi to stalo dvakrát... Takže mám opravdu pocit že mi to rozházel...

elipali
autor
6. kvě 2021

@kachna6698
Tak to doufám, že se mi taky ukáže po delším zpoždění. 😅😅

jjasmina
6. kvě 2021

@kachna6698 asi ano , každé tělo je jiné no, stejně zvláštní

verousekhh
22. kvě 2021

Ahoj, přidám se s dotazem 😊 už mám 7 dní spoždění, test byl negativní (zítra udělám znovu) ale k dotazu. Když by mi MS vynechala úplně ( kdy bude další ovulace? Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru