• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 dny po sexu zvětšená prsa, nevolno, výtok. Těhotná?

24. října 2016 
Ahoj,vysadila jsem prasky po 10 ti letech,hned ten samy mesic mi nabehla ovulace a my meli s pritelem nechraneny sex hned dva dny po sobe.V ovulaci a den po te.Bylo to pred 5 ti dny.Hned prvni 3 dny po sexu se mi zvetsila a nabehla prsa,bylo mi lehce nevolno,ale nezvracela jsem,sem tam jakoby mdloby,pocity v podbrisku a zadech jako pred menstruaci,zostril se mi cich.Mela jsem asi 2 krat bily vytok.4a5den tyto problemy ustaly a citim se ted uz jen jakobych mela chripku.Unava,bolest kloubu,vecer a rano zvysena teplota.Prsa zustala naduta a bradavky lehce boli na dotek.Muzu byt tehotna?
24. zář 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jestli budeš těhotná, zjistíš déle, po 5ti dnech od oplodňovací souloži nebudou už těhu příznaky, ale po x letech si bez HA a tělo na to reaguje - nové na ovulaci - vše co popisuješ. Promiň že mě to pobavilo, ale představila jsem si, že snad i cítíš pohyb spermie :grinning:
Testni se v den MS, nebo pár dní před MS, kup si testík s 10 citlivostí a uvidíš. Jeslti by bylo baby plánované, moc přeju, aby to vyšlo napoprvé :wink: ale věř, že tři dny poté to jsou jen vysazené hormony :wink:
25. zář 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj, ja měla u všech dětí pět dní po ovulaci pichani v kříži, teplotu a zimnici, taky bolest jako pred ms.
25. zář 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já po 7letech vysazení HA jsem se cítíla jak těhotná 2 měsíce :grinning: tělo prožívá šílený mix hormonů :grinning: a navíc musí začít fungovat bez umělého estrogenu :slight_smile: možný je vše i těhu ,ale ty pocity jsou síla po vysazení HA :slight_smile:
25. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Těhotná být samozřejmě můžeš, ale nespoléhej se na příznaky, z osobní zkušenosti vím, že člověk si může těhotenské příznaky i vsugerovat :sweat_smile:
25. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
První těhotenstvá jsem měla neplánované a příznaky které popisuješ jsem začala cítit asi v 6 tt :unamused:
25. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po 5 dnech určitě ne. :grinning: :grinning:
25. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...s mim klukem sem spala poprve ted v sobotu a bylo to poprve nas obou.Bylo to s kondomem a muj kluk se neudelal a kdyz sem potom napustila vodu do kondomu tak z nej voda netekla takze praskli nebyl.Ale mam strach protože mě nebylo moc dobře a docela dost me boi prsa jak pred menstruaci ale tu mam az pristi tyden a tak brzy pred MS me prsa nebolívaji...muzu byt tehotna?
11. říj 2016 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nabelka2016 ahoj těhotná určitě nejsi. Prsa mě bolí pravidelně týden přen MS. Taky mě dříve nebolívala. A navíc na příznaky je to brzo. Buď v klidu :slight_smile:
24. říj 2016 ve 23:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek