3 dny po sexu zvětšená prsa, nevolno, výtok. Těhotná?

Ahoj,vysadila jsem prasky po 10 ti letech,hned ten samy mesic mi nabehla ovulace a my meli s pritelem nechraneny sex hned dva dny po sobe.V ovulaci a den po te.Bylo to pred 5 ti dny.Hned prvni 3 dny po sexu se mi zvetsila a nabehla prsa,bylo mi lehce nevolno,ale nezvracela jsem,sem tam jakoby mdloby,pocity v podbrisku a zadech jako pred menstruaci,zostril se mi cich.Mela jsem asi 2 krat bily vytok.4a5den tyto problemy ustaly a citim se ted uz jen jakobych mela chripku.Unava,bolest kloubu,vecer a rano zvysena teplota.Prsa zustala naduta a bradavky lehce boli na dotek.Muzu byt tehotna?
nipeal
24. zář 2013
😃 jestli budeš těhotná, zjistíš déle, po 5ti dnech od oplodňovací souloži nebudou už těhu příznaky, ale po x letech si bez HA a tělo na to reaguje - nové na ovulaci - vše co popisuješ. Promiň že mě to pobavilo, ale představila jsem si, že snad i cítíš pohyb spermie 😃
Testni se v den MS, nebo pár dní před MS, kup si testík s 10 citlivostí a uvidíš. Jeslti by bylo baby plánované, moc přeju, aby to vyšlo napoprvé 😉 ale věř, že tři dny poté to jsou jen vysazené hormony 😉
leni78
25. zář 2013
Ahoj, ja měla u všech dětí pět dní po ovulaci pichani v kříži, teplotu a zimnici, taky bolest jako pred ms.
kalteherz
25. zář 2013
já po 7letech vysazení HA jsem se cítíla jak těhotná 2 měsíce 😃 tělo prožívá šílený mix hormonů 😃 a navíc musí začít fungovat bez umělého estrogenu 🙂 možný je vše i těhu ,ale ty pocity jsou síla po vysazení HA 🙂
llluckaaa
25. zář 2013
Těhotná být samozřejmě můžeš, ale nespoléhej se na příznaky, z osobní zkušenosti vím, že člověk si může těhotenské příznaky i vsugerovat :-N
kitinka76
25. zář 2013
První těhotenstvá jsem měla neplánované a příznaky které popisuješ jsem začala cítit asi v 6 tt :-|
vladla
25. zář 2013
Po 5 dnech určitě ne. 😃 😃
nabelka2016
11. říj 2016
ahoj...s mim klukem sem spala poprve ted v sobotu a bylo to poprve nas obou.Bylo to s kondomem a muj kluk se neudelal a kdyz sem potom napustila vodu do kondomu tak z nej voda netekla takze praskli nebyl.Ale mam strach protože mě nebylo moc dobře a docela dost me boi prsa jak pred menstruaci ale tu mam az pristi tyden a tak brzy pred MS me prsa nebolívaji...muzu byt tehotna?
bezejmena1234
24. říj 2016
@nabelka2016 ahoj těhotná určitě nejsi. Prsa mě bolí pravidelně týden přen MS. Taky mě dříve nebolívala. A navíc na příznaky je to brzo. Buď v klidu 🙂
kacka0001
22. lis 2017
Ahoj, chci se zeptat. Už asi mesic a půl beru antikoncepci jangee. 18.11 jsem měla s přítelem nechraneny pohlavní styk a no..jak bych to řekla..prostě se do mě udělal. Teď mám pocit, že mám natekla prsa a občas mě píchne v podbrisku. Můžu být tehu? Děkuji za odpověď.

Začni psát odpověď...

Odešli