39tt pichlavá bolest v pravém podbřišku

mravenecekmaly
2. kvě 2019

Prosím, máte někdo zkušenosti? Jak vyšetření probíhá a jak je cítit? Jak pomohlo? Děkuji za případné odpovědi 🙂

lv
2. kvě 2019

Vyšetření trochu nepříjemné, brni, ale nic hrozného. Nepomůže - ukáže lékaři, jak pracuji nervy v ruce a ten to pak řeší, léčí.

pribylovapetra
2. kvě 2019

Mas problem s karpaly? Jsi tehotna? Protoze pokud ano,tak stejne s tebou nic delat nebudou. Vysetreni je jak pise Iv. Ja mela v noci šílené bolesti ale přešlo to samo 2.den po porodu.

mravenecekmaly
autor
2. kvě 2019

@pribylovapetra teď jsem pět týdnů po porodu a kojím často. Prý to je z hormonů. Ale nechci přestat kojit

pribylovapetra
2. kvě 2019

@mravenecekmaly ja to mela kvuli tomu jak jsem byla v tehu otekla. Ikdyz me to bylo divny,nepripadala jsem si tak a mela jsem to uz od 6 mesice. Mozna to bude trvat nez se da telo dohromady. Ale doktori to stejne moc neresi,doporučí operaci a ta je 50 na 50 ze pomuze nebo z tebe udela mrzaka. Ale nedavno jsem slysela ze na to existuje specialni rehabilitace, pry nejaky specialni chvat ktery to misto uvolni. Akorat se o tom ofiko moc nemluvi protoze vic penez se vytriska z operace. Pry nekdo z Janskych Lazni,ale konkrétně nevim.

marketa11112
2. kvě 2019

ahoj, mam v jaji karpaly naobou rukach. operaci tlacim pred sebou uz nekolik let. ted mam male deti a jit ted hned nechci. ale brneni uz preslo v bolest a obcas mi veci padaji z rukou. nejhorsi je rano, ale budi me to i v noci. musim mit ruce niz nez telo. operace me urcite ceka. vim, ze je i nejaka klinika kde si zaplatis nadstandart, proste soukromou operaci cca 10000 za ruku. pry je to jistejsi, umi to. musi mi to zjistit manzel od kolegy v praci, byla tam jeho maminka.

jarmarca
2. kvě 2019

@mravenecekmaly byt tebou vydrzim, je to jeste brzo po porodu, ja mela sileny brneni prvni tydny, v rukach mi preskakovalo, mela jsem doporuceni na vysetreni, ale nedostala se tam nejak😇 preslo to za par tydnu a ted je to v pohode 😉

pribylovapetra
2. kvě 2019
https://www.youtube.com/watch?v=KwfSe2t2ykM


Zkuste mrknout. Operace fakt jako posledni možnost kdyz uz nemate co ztratit.

pulenka
2. kvě 2019

Můj chlap byl na operaci s pravou ruku v březnu a s levou šel na operaci v listopadu loňského roku. Od operace má klid žádné bolesti. Nevím odkud jste, ale v Kadaňi je naprosto super doktor. Pokud jsi s tímto problémem nebyla ještě u lékaře tj. není o tom záznam tak vím a jedný fakt bezva pojisce. Pokud budeš chtít vědět info napiš povím víc.

mravenecekmaly
autor
8. kvě 2019

Děkuji všem, nakonec to samo odeznívá 🙂