• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest kolen, či jiných kloubů po porodu

25. ledna 2015 
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte zkušenost s bolestmi kloubů po porodu - úž jsem tedy půl roku po porodu, ale začaly mě dost bolet kolena. Asi jak jsem často na zemi u mimča. Ale slyšela jsem i názor, že by to mohlo být odvápnění - když kojím. Ale proč jen kolena? Je to možné? "dopujete" se nějak vápníkem? Díky za zkušenosti.
7. kvě 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me bolely všechny velké klouby, začala jsem to řešit taky pul roku po porodu - bohužel u me hormonální změny spojené s tehotenstvim a materstvim spustily revmat.artropatii, lecim se, no nic moc. Trochu pomohl Condrosulf, je to výživa pro klouby, jak ty volně prodejné, ale silnější. Vápník jsem nejedla, mam v jídelníčku dost masa, sýry..
7. kvě 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojením se prý ztratí jen 1-2 procenta vápníku, který se po ukončení kojení velmi rychle doplní.
7. kvě 2014 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pět měsíců po porodu,cca od 3. měsíce malé mě začala neuvěřitelně bolet jak zápěstí,tak kolena. Teď už naštěstí bolí "jen" kolena. Beru vitamíny (kde je i denní dávka vápníku) a Kamzíka,výrazné zlepšení ale nepozoruji. Nejvíc mi zabírá zkrátka šetření kloubů - neklekat si s malou v náručí atd.
8. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky bolí kolena, kyčle, záda... Jsem 2 měsíce po porodu. Vzpomínám, že jsem to po minulém porodu měla taky. Nějak mě nenapadlo s tím něco dělat, jen cvičit na záda.
8. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já na kolena používám ENZYCOL 40 + a jsem moc spokojená.
19. kvě 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
29. kvě 2014 ve 13:26 • marshmellounek
Ahoj, měla jsem to po porodu podobně. Akorát mě bolely komplet celé klouby. Manžel mi koupil Senzycol od Maxivitalisu. Je to opravdu dobré. Jedná se o doplněk stravy, takže jsem ráda, že do sebe neházím nějaké chemikálie. A mimo jiné to opravdu dobře zabírá. Klouby mě nebolí a celkově se cítím lépe.
26. zář 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
18. lis 2014 ve 12:45 • baaarbucha
Před těhotenstvím jsem byla dost závislá na sportu, ale pak sem si dala oraz samozdřejmě i pár kilo připrabrala. Když jsem pak chtěla opět začít něco dělat začala mě bolet také kolena a kyčle. Nejhorší to snad bylo při běhu, ale pobolívala i po celý den. Na zlepšení mi stačil, ale jen obyčejný doplněk stravy od Maxivitalis Enzycol. Po tom, co jsem dobrala druhé balení jsem v pohodě běhám atd. bez bolesti. Takže ten můžu doporučit. Každému pomáhá, ale něco jiného že ano :slight_smile:
25. led 2015 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ale zajímavé, že laskavka159 a milussssse přidaly zatím obě po dvou příspěvcích, ale oboum pomohl stejný preparát.... Jestli to nebude skrytá reklama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
25. led 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek