Bolest kolen, či jiných kloubů po porodu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte zkušenost s bolestmi kloubů po porodu - úž jsem tedy půl roku po porodu, ale začaly mě dost bolet kolena. Asi jak jsem často na zemi u mimča. Ale slyšela jsem i názor, že by to mohlo být odvápnění - když kojím. Ale proč jen kolena? Je to možné? "dopujete" se nějak vápníkem? Díky za zkušenosti.
lv
7. kvě 2014
Me bolely všechny velké klouby, začala jsem to řešit taky pul roku po porodu - bohužel u me hormonální změny spojené s tehotenstvim a materstvim spustily revmat.artropatii, lecim se, no nic moc. Trochu pomohl Condrosulf, je to výživa pro klouby, jak ty volně prodejné, ale silnější. Vápník jsem nejedla, mam v jídelníčku dost masa, sýry..
frantiska85
7. kvě 2014
Kojením se prý ztratí jen 1-2 procenta vápníku, který se po ukončení kojení velmi rychle doplní.
naruby
8. kvě 2014
Jsem pět měsíců po porodu,cca od 3. měsíce malé mě začala neuvěřitelně bolet jak zápěstí,tak kolena. Teď už naštěstí bolí "jen" kolena. Beru vitamíny (kde je i denní dávka vápníku) a Kamzíka,výrazné zlepšení ale nepozoruji. Nejvíc mi zabírá zkrátka šetření kloubů - neklekat si s malou v náručí atd.
jakura
8. kvě 2014
Mě taky bolí kolena, kyčle, záda... Jsem 2 měsíce po porodu. Vzpomínám, že jsem to po minulém porodu měla taky. Nějak mě nenapadlo s tím něco dělat, jen cvičit na záda.
ruzovaboruvka
19. kvě 2014
Ahojky, já na kolena používám ENZYCOL 40 + a jsem moc spokojená.
marshmellounek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laskavka159
26. zář 2014
Ahoj, měla jsem to po porodu podobně. Akorát mě bolely komplet celé klouby. Manžel mi koupil Senzycol od Maxivitalisu. Je to opravdu dobré. Jedná se o doplněk stravy, takže jsem ráda, že do sebe neházím nějaké chemikálie. A mimo jiné to opravdu dobře zabírá. Klouby mě nebolí a celkově se cítím lépe.
baaarbucha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milusssssse
25. led 2015
Před těhotenstvím jsem byla dost závislá na sportu, ale pak sem si dala oraz samozdřejmě i pár kilo připrabrala. Když jsem pak chtěla opět začít něco dělat začala mě bolet také kolena a kyčle. Nejhorší to snad bylo při běhu, ale pobolívala i po celý den. Na zlepšení mi stačil, ale jen obyčejný doplněk stravy od Maxivitalis Enzycol. Po tom, co jsem dobrala druhé balení jsem v pohodě běhám atd. bez bolesti. Takže ten můžu doporučit. Každému pomáhá, ale něco jiného že ano 🙂
guinea
25. led 2015
To je ale zajímavé, že laskavka159 a milussssse přidaly zatím obě po dvou příspěvcích, ale oboum pomohl stejný preparát.... Jestli to nebude skrytá reklama :-p :-S
lilly85
7. bře 2017
Ahoj holky, máte někdo zkušenost s arthrona 1000-C? Doporučila mi jej lékárníce, že s ním mají dobré zkušenosti, ale ještě jsem o něm neslyšela.
kviti_s
7. bře 2017
Ahoj,naše babička tu arthronu pouřívá a myslím že je spokojená.

Začni psát odpověď...

Odešli