Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolesti kloubů na rukou ve 37. tt, máte zkušenost?

milerka30
8. bře 2015

Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat, jestli máte některá podobnou zkušenost. Totiž poslední 4 dny mě začaly bolet klouby na rukou. V noci mě to i budí a je to silnější než přes den. Nezaznamenala jsem nějaký znatelný otok. Jen to je spojené s "mravenčením". Chodím už na pásy o nemocnice, další mám v pátek, určitě jim to tam řeknu. Jen jestli nemáte zkušenost, co na to pomáhá? Děkuji moc.

makak21
8. bře 2015

Nepomůže nic, jen porodit. Bohužel další z řady nepříjemných "slastí" souvisejících s koncem těhotenství 😉

megimini
8. bře 2015

Mě bolí jen uprostřed hřbetu ruky, jako by mi tam přeskočila kostka.Kdyby zápěstí, ale tohle mi hlava nebere 😖

sisinka74
9. bře 2015

Boli me to taky a nemuzu ani zatnout ruku v pest, pak se to behem dne zpravi. Krome toho me trapi zaha, takze ani ted moc nejim, tvrdne bricho cely den, krece v podbrisku a zadech, spatne vidim, huci v usich a boli predni zuby. Chci poznat toho, kdo hlasa, ze tehotenstvi je nejkrasnejsi obdobi zeny 😀 Ale stoji to za to. Musime vydrzet 😀

jaenik
10. bře 2015

Ahoj, mě takhle klouby bolí už 4 týdny, za poslední 2 týdny - s nástupem 3. trimestru se to rapidně zhoršilo. Každé ráno chvíli trvá, než prsty rozhýbu, jak píše @sisinka74, nemůžu dát ani ruce v pěst. Nějak horentně mi nenatékají, jen je znát 12 kg navrch. Buďte rády, holky, že vás to bere až teď, jak říkám, já s tímhle bojuji už měsíc... 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli