kviti_s
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.
kviti_s
18. pro 2018

Holky, jak posilujete imunitu u dětí. Pokud možno bez chemie? Malej je pořád nemocnej, tak bych mu ji chtěla nějak nastartovat.

kviti_s
4. pro 2018

Jaké mi doporučíte vitaminy s naštěpenou kyselinou listovou? Chtěla bych brát už teď, začínáme se snažit.

kviti_s
11. lis 2018

Když na mě něco leze, tak si dávám sirup Sambucol a samozřejmě hodně tekutin a snažit se odpočívat.

kviti_s
6. lis 2018

Holky, co na silnou bolest v krku? Zkoušela jsem Tantum, ale nepomáhá. Nemůžu si dovolit jít na neschopenku a pro antibiotika, co fakt zabere?

kviti_s
15. říj 2018

Já dávám dceři s nástupem do školky sirup Sambucol. Bere ho preventivně, když vidím, že jí začíná rýma, dáme vyšší dávku a je to v pohodě. Od začátku září ještě nebyla nemocná. Minulý rok byla nemocná pořád.

kviti_s
7. říj 2018

Doporučili mi na bolest v krku septilen, ale je pěkně hnusný, můžu i něco jiného?

kviti_s
20. srp 2018

Já sice nemám kartáček, ale objednala jsem si teď z Notino gel proti celulitidě, pravidelně mažu a myslím, že je to teda dost lepší.

kviti_s
1. čer 2018

Byla jsem na IVF ve Zlíně a povedlo se nám na 2.pokus. Teď jsem 21tt, půlku mám za sebou, už mi není ani tolik špatně a začínám si to konečně pořádně užívat.

kviti_s
14. črc 2017

Ahoj, taky sme teď kupovali sedačku v prodejně Babyplace v Ostravě. Opravdu milý a ochotný přístup personálu.

kviti_s
27. čer 2017

Aha... takže klasika fixa 😀 tomu sem se chtěla vyhnout 😀

kviti_s
27. čer 2017

Ahoj, slyšela sem, že existují nějaký nažehlovačky na oblečení do školky... máte s tím někdo zkušenost?

kviti_s
23. dub 2017

Já sem si kupovala hodně let čočky u optika, ale v poslední době je taky kupuju přes net, vychází tam mnohem levněji. Používám teď TopVue a spokojenost.

kviti_s
7. bře 2017

Ahoj,naše babička tu arthronu pouřívá a myslím že je spokojená.

kviti_s
18. říj 2016

Ahoj, já mléko nakupuji na feedo.cz. Mají tam dost často akce, a když vezmeš mléko po více kusech, tak to vychází dobře i cenově. Kupuji od Humany pro prcka i kaše. Moc mu chutnají.