• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nakupujete kontaktní čočky přes internet?

31. prosince 2016 
Nakupujete někdo přes internet? Při cenách na netu x optika mně napadá jestli jsou opravdu kvalitní a zda jsou originály. Na krabičce bych ušetřila 150-200,- což je rpo mě dost. Pokouším se redukovat náklady :slight_smile: Díky za názory
14. bře 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakupuju jen přes internet, do optiky bych nešla. Pokud chceš, napíšu ti do IP kde nakupuju. Samozřejmě že jsou to originály :grinning:
14. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zamilovanadonej to bys byla hodná. Zní to blbě já vím jestli jsou to originály ale já včera dala za krabičku 14 denních čoček acuvue advance 570 a když jsem viděla ty ceny na netu málem jsem měla infarkt ve svým věku :grinning:
14. bře 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čočky nakupuji pouze na netu již více než 7 let, za tu dobu jsem jednou chtěla koupit v optice a když mi řekli že je musí objednat a budou až za 3 dny, tak to už opravdu nechapu proč je kupovat draž v optice když z netu mi většinou s ppl dorazi druhy den po objednani...na očnim mi vždy doktorka řekne jake si mam objednat.
14. bře 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám oblíbenou optiku, kde je báječný personál a kontroly zdarma, z loajality k nim většinou v optice a jen občas na netu. Jinak dají se koupit v e-shopu a vyzvednout na prodejně i u takových těch velkých řetězců (Focus, Grand apod.) a cena je potom taky o dost nižší a přitom se nemusíš bát, abys nenaletěla. Volila bych nějaký "prověřený" velký obchod. Já vždycky dostala čočky originální s dlouhou dobou spotřeby (ne žádné staré skoro prošlé ze skladu).
14. bře 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nakupuji už několik let na Vaše čočky. Naprostá spokojenost. V "naší" vesnické optice mají ceny o třetinu vyšší, musím čekat a pak si pro ně ještě přijet... Takhle mi to přijde poštou domů, zaplatím na dobírku... Občas mě buzerují, že už je čas koupit další balení :slight_smile: ale zase mají věrnostní program, kde "sbírám" body a pak si mohu vybrat dárek (pouzdra, stíny, kapky...) Ne že by mě to zajímalo... ale třeba to, že nemusím zadávat dioptrie (mám na každé oko jiné), stačí kliknout a zopakovat poslední objednávku, je pro mě luxus :slight_smile:) Já ale většinu věcí řeším přes e-shopu :slight_smile:
15. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@willow4 děkuju za tip, mrknu tam. Já kupuju na netu mimo potravin snad už vše, dokonce i seno pro králíka :grinning:
16. bře 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafeska Tak u nás v okolí frčí i nákupy jídla přes Tesco... ale já to zkusila 2x a nic moc... brambory malinký, vybrané zboží bylo jiné (z mojí blbosti)...
16. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také nakupuji. Jsem spokojená, kupuji k čočkám i roztok a platím tak 700,- celkem. V optice kam jsem chodila jsem jen za roztok platila 400,-. Hrůza. A přesně jak píše willow4, čekání 3 dny. Taky jsem nechápala. Nadávala jsem si, proč jsem v optikách nechala tolik peněz a nezačala přes e-shop nakupovat dřív. Nakupuji přes www.kontakto.cz.
17. bře 2014 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky zrovna uvažuju nad tím, že koupím čočky z netu...Dívala jsem na http://www.cocky-kontaktni.cz/... Tam mají docela dobry ceny. Kupuje tam někdo? Zkušenost?
8. lis 2016 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zkusenost s obchodem https://www.kontaktni-cocky-levne.cz/ . Kupujeme tam cela rodina a vzdy vse v poradku, pri dotazech ochotne a rychle poradi. A hlavne dobre ceny. Snad to nekomu pomuze.
31. pro 2016 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek