kasim886
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.
kasim886
15. únor 2017

Mě se bohužel ze dne na den nepodařilo přestat kouřit… V rámci odvykačky jsem používala nikotinové náplasti. Zkus je, cena je tam srovnatelná s tím, co bys prokouřila…

kasim886
15. únor 2017

@misa147 To je co? :-O

kasim886
15. únor 2017

Já mám na alergii vyzkoušené kapky allergodil. Je to nejlepší, co jsem zatím zkusila, fakt mi pomáhají.

kasim886
5. únor 2017

@misa147 Super!

kasim886
5. únor 2017

@sandra_n mám stejný názor 🙂 pomohly ti? nebo jsi je měla pro svůj pocit? 🙂

kasim886
22. led 2017

@frufrunka
Taky jsem teda určitě pro vyšší pas a delší kalhoty...ony fakt hodne stahuji, takze minimalne pak kvuli pohodli...

kasim886
22. led 2017

Zkoušely jste hubnout se světem zdraví?

kasim886
22. led 2017

Tak musím teda říct, že i mě teda mile překvapili... Jsem s nimi skoro 3 měcíce a opravdu jsou kila dolů :-O

kasim886
21. led 2017

Holky, tak jsem si říkala, že si je na netu objednám. Libí se nejleginy. Znáte ten shop? děkuju

kasim886
21. led 2017

@dagin Já třeba nosím anticelulitidní leginy...Napřed jsem je měla právě na ty procházky a až jsem se začala trochu víc hábat, tak i na cvičení. Mě osobně přijde, že pomáhají 🙂

kasim886
7. led 2017

No,každopadně, bez pohybu to nepujde!

kasim886
10. pro 2016

@sarkakubi Přes inzerát úplně ne... Ale ted je k dispozici sluzba babysitting.today, ktera sdruzuje slecny na hlidani...Funguje jako aplikace,ktera ti vyhleda slecnu v tvem okoli, coz mi naproto vyhovuje 🙂

kasim886
7. pro 2016

Tak každopádně je základ ve stravě, ale pak je dost důležité se hýbat...Sem tam rychlejší dlouhá procházka, možná sem tam posilovna, to spíš teď v zimě. Každopádně já jsem teď začala se cvičením body express, které nahrazuje posilovnu a můžu ho jen doporučit. Myslím, že by to byl i vhodný dárek k váncům. Kdyby měl někdo zájem, přidávám www.bodyexpress.cz

kasim886
24. lis 2016

@krystalka 🙂 Tak to jsem pak klidná 🙂 To je fajn, kdyz se rád sveze 🙂 Já mám takového bratránka, ten nám nechce vystoupit z tramvaje :D Je důležité, že jste še školou spokojeni, vše ostatní už se zvladne ;)

kasim886
23. lis 2016

No, ty ceny se hlavně liší podle toho, jestli je to hlídání přes agenturu nebo slečna přes inzerát...Agentura je dražší...

kasim886
22. lis 2016

@krystalka Jeee, to to máte opravdu daleko :( Jiná škola nebyla blíž, to je mi vás uplně líto :( No, my to teda asi zkusíme taky tak. Občas jde vyzvednout mamka nebo bracha, tam jim musim pripomenout, aby na to trochu dohlídli...🙂 Děkuji za tip 🙂

kasim886
22. lis 2016

@frufrunka Já už jsem se po nich na netu dívala...Našla jsem ale i na jiných stránkách ty anticelulitidní...Ale aby byly "ty pravé" a cena byla kolem 500, tak ted nevím :/

kasim886
21. lis 2016

@krystalka No, to u nás neprojde, že by donesl jen sešity, ze kterých má úkol, to by nenosil nic :D Ale s tou druhou sadou učebnic je to dobrý nápad. No, máte asi pravdu, daleko to zas tak moc nemá, ale myslím, že nějaká ta, aspoň minimální, úleva by by být mohla, no...

kasim886
21. lis 2016

@frufrunka No, obyčejnými myslím prostě jednak bavlněné, ale i ty funkční... Já mám zatím jen ty funkční, ale beru je prostě jako kalhoty na cvičení, bez nějakého vedlejšího efektu 🙂 No, já jsem si právě říkala, že si tyhle asi koupím. Kde jsi je kupovala? Normálně ve sportu?

kasim886
20. lis 2016

Maminky, rozdíl mezi aktovkou a batohem mi je úplně jasný. Aktovka je pro prvoškoláčky určitě lepší. Chci se ale zeptat na váš názor ohledně tašek na kolečkách? Asi to nebude uplně ideální řešení, ale malá toho do té školy tahá fakt hodně :( a některé děti u ní ve škole tuto tašku mají. Děkuji

kasim886
19. lis 2016

@frufrunka A pociťuješ nějaký rozdíl oroti "obyčejným" cvičebním leginám? Krom hebkých nohou? 🙂 Děkuji.

kasim886
19. lis 2016

@annaluciapetrzel Moc děkuji za radu... Já jsem o těch hlídačkách už taky slyšela... Jde totiž o to, že se chci vrátit do práce, ne na plný úvazek, ale na nějaký určite. Otázka je, zda bude slečna bez agentury (domnívám jsem se, že cena bude levnější) ochotna hlidat i v dopoledních hodinách... Nasi chodi jeste do prace, ty mi ted nemohou pomoci a chlap je taky v praci 🙂 Malymu jsou sice už 3 roky, ale školku jsme propásli, od ledna nám ho zatím nechtějí vzít... Tak ještě budu hledam a dumat 🙂

kasim886
18. lis 2016

Ahoj všem... Se Světem zdraví jsem na tom podobně, jako některé z vás...Začala jsem poměrně nedávno, šla jsem do všeho s kamarádkou. Zatím na mě působí pozitivně, cítím se tam dobře, všichni jsou vstřícní, milí...Tak teď čekám na první výsledky. Jsem docela zvědavá a namotivovaná, když čtu, kolik se s jejich programem dá zhodit...Tak uvidíme 🙂

kasim886
16. lis 2016

@annaluciapetrzel Dobrý den, děkuji. Jak se tak ceny pohybují u agentury? Děkuji

kasim886
15. lis 2016

@mirkas88 Děkuju za vysvětlení. Já jí to takto vyřídím 🙂