Bolest prsou z namožení. Může se to stát?

luckamatylda
15. bře 2021

Ahoj, může se stát, že bolí (hodně) prsa z namožení prsních svalů? Tahám poslední cca 2 týdny obden do kopce kočárek a prsa mě bolí - uvnitř, ze strany a zespodu, na dotek, dost silně. Do toho mě občas řeže v jedné bradavce. Nechci plašit a napadlo mě, že je to z námahy. Máte s tím některá zkušenost?

mamikry
15. bře 2021

@luckamatylda To vypada na namozene svaly. Ja tohle mela taky, bolest silena, ale jen na jedne strane. Radeji jsem sla na na ultrazvuk a vse bylo v pohode. Muzete mit i blokla zada od kocarku.

drep
15. bře 2021

@luckamatylda já ano. Vždycky, když jsem jednou za pět vyrazila do posilovnx, tak jsem to totálně brutálně přehnala a namohla si především prsní svaly (ale i jiné). Jednou, po obzvlášť nedomyšleném tréninku mi asi tři dny musela zapínat (a fakt se mi hodně smála) podprsenku moje spolubydlící na koleji, protože já toho nebyla schopná 🤷‍♀️

cilkat
15. bře 2021

Až na tu bradavku by to na namožené svaly docela znělo... ta bradavka může být ale třeba prasklá a být to samostatný problém. ... můžete tahání kočáru do kopce jednou yvnechat a počkat dva dny, jestli t mizí? namožení obvykle bývá nejhorší druhá den po námaze, třetí bývá ještě dost cítit, čtvrtý vzásadě mizí...