Bulka ve varleti. Máte zkušenost?

21. pro 2023

Dobrý den,manžel má 40let,našla jsem mu ve varleti bulku,která je při erekci velmi dobre hmatna a po ejakulaci už ji sotva najdu.Je dost tezke dostat manzela i na preventivku,tak premyslim,zda ho donutit jít na vyšetření.Jiné potize nemá.Nic neboli.Mate zkušenosti s takovou bulkou?diky

lencaa11
21. pro 2023

100% bych ho hnala na vyšetření může to bejt jen cysta nebo nějaký nezhoubný útvar ale klidně i něco víc já to nechápu jak chlap může bejt jeho zdravi tak to sumak 🤔🙈

autor
21. pro 2023

@lencaa11 mě prijde,ze oni vubec nepremysleji…ze mají odpovědnost za deti a rodinu.mého muze trochu obhajuje,ze jako miminko i pak jako malinke dite byl sam čtvrt roku hodpitslizovany,takze má dost z lékařů trauma…diky,poresim.

pavca1982
21. pro 2023

Ať přijde a neodkládá to.Můžu zařídit Motol.Kdyžtak SZ.😉

autor
21. pro 2023

@pavca1982 jsme Moravskoslezský kraj.vyšetřuje se to sonem?mam kamaradku na sonu,zkusila bych se ji zeptat.

pavca1982
21. pro 2023

Ano sonem a pohmatem.Nejlépe navštívit urologii.

te_reza
21. pro 2023

Urologie, neodkladně.

palja
21. pro 2023

Manžel měl bulku ve varleti a měl varikokelu. Celkem dobře hmatna. Chodí s tím na urologii, vždycky mu dělají ultrazvuk.

zmrzlinka
21. pro 2023

Manžel má taky bulku ve varleti.Chodi pravidelne na sono.Neni to nic hrozného.Blby ,že při prvotním vyšetřením mu určitě budou vyšetřovat i prostatu přes zadek.Ale my žensky ,tak musíme vydržet gynekologické vyšetření.

fyii
21. pro 2023

@zmrzlinka prostata uz se dela utz, manzrl na tom.nedavno byl

palja
21. pro 2023

@zmrzlinka tak to je jedno ne? Manžel tam chodí kvůli té bulce snad 10 let a ano, taky mu dělali kde co. Hlavně, když bude vyšetřený. Napřed tam měl doktorku a ty varlata mu i prohmatavala. Teď tam má doktora, ale jednou za rok to přežije. Taky jsme napřed mysleli, že má nádor. Teď už chodí jen na kontroly, k operaci to nemá.