Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

jennyy12
22. kvě 2017

@micinaaa Ja to mam s balenim uplne stejne,,,,nejsu schopna se sbalit na tyden, natoz na 3 😄 . No, doufam ze se najdou nejaci dzentlmani, kteri mi pri prestupu na vlaky se zavazadly pomuzou 😍😍😍 .

martuse01
22. kvě 2017

@lennus hele v Bažině , hrají také 70-90 léta. Je to jak je pošta tak přes silnici , červený saloon. Jen tam musí být rezervace , mají stále nadupáno i na country. Když tak na google dej bažina Fr lázně.

Jinak si holky hlídejte ty slevové kupony, na recepci jsem v sobotu řešila slevu jak chlapa tak ještě jedné paní a jejího muže co jsem jim dala kupon. Ale vše dobře dopadlo. Jen prostě zkouší to neuznávat. Ale když se člověk ozve tak uznají, takže kdo jej má perte se o něj ;) A zeptejte se během pobytu zda byl už registrován , jelikož jim to tak 5 dní trvá než ho hodí do systému.

jennyy12
22. kvě 2017

@martuse01 A ten kupon mam dar na recepci hned pri prijezdu??

nudlicka
22. kvě 2017

@lennus Ahojky,ještě tam nejsme,až 28.5.😃😃😃Což je za chvilku,už se tesime😃

martuse01
22. kvě 2017

@jennyy12 ano hned při příjezdu , vyplněný a tak v pátek si ověř zda již byl připsaný na tvůj účet.

janap777
22. kvě 2017

Tak to si uzijes.

lennus
23. kvě 2017

Holky, ještě jsem vám chtěla napsat rozdíl mezi Luisou a Adlerem, protože mám pocit, že tady nebo na té druhé diskuzi o lázních nepůsobila Lusia moc dobře a lidi chtějí víc do Adlera, taky jsem chtěla.
Je to hlavně rozdíl, co se týče jídla, v Adleru máte servírované, vybíráte si obědy a večeře asi dva dny předem z výběru několika jídel. Máme tam kamarádku, která chodí z Radbuzy na jídlo tam. My v Luise máme bufetové servírování a jedna paní říkala, že je strava stejná jako v Pawliku, jen tam mají ještě větší výběr.
Pokoje jsou tu taky moc hezké, takže je možná škoda utrácet za Pawlik. Já se i po ránu ráda projdu na procedury do lázeňské kliniky či Císařských lázní a člověk je tam fakt do pěti minut.

mirda79
23. kvě 2017

Ahoj holky. Jsem tu nová a čekají mě taky lázně. Chtěla sem se zeptat,jak mám postupovat dál. Včera jsem byla na pojišťovně odevzdat veškeré papíry. A co teď,mám čekat? Oni mi hotel vyberou? Já bych chtěla,ale jednolůžkový pokoj a aby tam pak na poslední třetí týden mohl za mnou přijet přítel a být tam se mnou na hotelu. Nebo,jak to vůbec chodí? Díky

jennyy12
23. kvě 2017

@mirda79 Vyber si hotel sama a zavolej si tak jestli maj volno. Pocitej ale s tim, ze je hodne plno ted v sezone. Res to co nejdriv. Mozna budes muset obvolat vic hotelu, nez najdes volny jednoluzkovy pokoj. Na nic necekej a volej hned. Rezervace v hotelu je na 14 dni, do te doby musis zaplatit rezevacni poplatek 2.300, ten ale zaplat az ti to pojistovna schvali, kdyby nahodou ti to pojistovna zamitla, poplatek je nevratny. Do tech 14 dni Ti pojistovna da 100pro vedet, jestli ti to schvalili nebo ne. Takze vse krasne stihnes 🙂.

jennyy12
23. kvě 2017

@mirda79 Nenech se odbyt kdyz Ti reknou, ze si tu rezervaci mas udelat az po schvaleni pojistovnou. Rekni treba, ze od mudr vis, ze Ti to urco schvali 😄. Jenoluzkove pokoje jsou uz opravdu hodne rozebrane.

mirda79
23. kvě 2017

@jennyy12 Díky. Zítra ráno to začnu hned řešit,dne už to nestihnu,jdu na odpolko. To sem si říkala,že teď začne sezona a bude mela o pokoje,tak doufám,že něco seženu. Myslím,že to určitě schválí 2 IVF a 5 neúspěšných Ketu za sebou

micinaaa
23. kvě 2017

@mirda79 ahojky,to ti schválí..držím pěsti a třeba se tam potkáme.😉 někde v konverzaci jsem dozadu jsem psala konkrétní čísla,tak dohledej a volej co nejdřív a nebo si najdi cisla přímo do jednotlivých hotelů a volej,jsou tam do večera 😉

jhedy
24. kvě 2017

@martuse01 Ahoj, pokud ještě máte poukaz na slevu , jedu od 2.7. do Pawliku jako onkologický pacient a ráda bych poukaz využila.Díky

mirda79
25. kvě 2017

Ahoj. Tak jedu nakonec do hotelu Jesenius od 23.7. Chtěla jsem jiný,ale bohužel skloubit to s měsíčkami a aby jsme mohli být poslední týden s přítelem spolu,to nešlo jinak.

janap777
25. kvě 2017

@mirda79 Jesenius také ujde. A stejně jsi na pokoji minimálně

domokos
25. kvě 2017

Kdo by chtěl poukaz na slevu, napište mi do zpráv adresu, pošlu.

jennyy12
25. kvě 2017

Holky, pochopila jsem to dobre, ze mi vystavi neschopenku dr. po prijezdu do lazni a ja to poslu do prace?? Nestihnu uz jit ke sve obvodacce pro neschopenku. Diky

itworks
25. kvě 2017

@jennyy12 ahoj, jo myslím že to tak je. V den příjezdu vystaví, v den odjezdu zruší, já si ji právě chci nechat napsat den před odjezdem u gyndarky.

janap777
25. kvě 2017

Jo neschopenku vystaví při příjezdu

micinaaa
26. kvě 2017

Holky co tam jste,nevíte jestli mají na Jeseniusu na pokoji fén?Abych ho netahala zbytečně 😊díky

linusha
26. kvě 2017

Ahoj holky jak dlouho u Vás trvalo než Vám přišly papíry s nástupem od vystavení žádosti? Díky

itworks
26. kvě 2017

@linusha ahoj tak do 14 dní, týden trvalo schválení u OZP.

janap777
26. kvě 2017

Ja schváleno do 2 dnů

lennus
26. kvě 2017

@mirda79 Jesenius je v pohodě, bavila jsem se s paní, co tam je, chodí se na jídlo k nám do Luise

@micinaaa Zkusím se na ten fén zeptat

trisha_88
26. kvě 2017

Ahoj holky, tak já se také vracím na místo činu. 🙂 Od 9. 7. budu v hotelu Jesenius. S kým dáme vínečko? 🙂

Hezký den všem.

Markéta

mirda79
26. kvě 2017

@lennus Ahoj. Jo,snad to tam zvládnu,myslím v lázních obecně. Nejsem typ,abych někde byla sama. Můžu se zeptat na to stravování? To má každý člověk určené své místo a tam musí sedat? Já mám totiž problém stravovat se před více lidmi,tak bych nejradši zalezla někam do kouta😉. A ještě bych se chtěla zeptat na to časový rozmezí na jídlo,jak dlouhý čas na to je. Vím,že si teď asi tady každý bude myslet,že to není normální,ale bohužel je,více lidí má nějakou svoji fobii.

trisha_88
26. kvě 2017

Holky a komu by ještě zbyl poukaz, taky bych si jeden vzala. 🙂 Moc děkuji.

lennus
26. kvě 2017

@mirda79 Ptej se na cokoliv. Já měla štěstí na spolubydlící, že jsme se seznámily před odjezdem tady a náhodou jsme byly spolu na pokoji, tak podnikáme spolu kde co, je tady hodně co dělat v okolí. Včera jsme byli na kole na Seebergu, minulý týden pěšky na Komorní hůrce, holky pěšky na SOOS, vlakem se dá do Chebu, Mariánek. Můžeš denně plavat, chodit po pramenech, chodíme na kafe a Aperol, já už přečetla knížku, fakt si to tu užívám a o víkendu za mnou jezdí moji dva chlapi - manžel se synem. Dopoledne zaberou procedury, z kraje jsem z nich byla i dost unavená, ale zvykla jsem si a odpoledne už odpočívám nebo výlety atd. Je tu i bohatý kulturní program, byli jsme tu v divadle Boženy Němcové, byl tu Radim Uzel, sranda to byla, dnes jdeme do letního kina. Je tu opravdu nádherně, všude zeleň, vše kvete, jakoby to byl jeden velký park, nádherná místa a zákoutí.
V Luise si můžeš sednout, kam chceš, v Adlerovi je prý zasedací pořádek.
Snídaně 7-9:30, oběd 11-13, večeře 17-19. Takto je to u nás v Luise. Můžeš si sedět a jíst jak dlouho chceš, nikdo tě nevyhání. 🙂
Můžeš zkusit buď tady nebo na jiných diskuzích zjistit, kdo jede ve stejný termín a oslovit holky na společný program.

@micinaaa Fén se dá půjčit na recepci za vratnou zálohu 300,-

Holky, v Infocentru se dají zdarma půjčit kola, jen na vratnou zálohu 1000,-

itworks
26. kvě 2017

@lennus prosím tě a musí být přezůvky na hotel, jako na jídlo, případně na procedury? Treba crosky...

janap777
26. kvě 2017

@itworks nemusí, můžeš mir cokoliv 🙂 a jak se chystas? Ja už se moc tesim.