Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

lennus
25. říj 2017

Ahoj holky, napsala jsem dva užitečné články, byla jsem v lázních na přelomu května/června letošního roku, třeba se budou hodit:

ŽÁDOST O LÁZNĚ: https://www.modrykonik.cz/blog/lennus/article/jak-se-nenechat-odbyt-lekarem-9noy51/

POBYT VE FR. LÁZNÍCH (užitečné info): https://www.modrykonik.cz/blog/lennus/article/frantiskolazensky-lecebny-pobyt-0jd06w/

janap777
25. říj 2017

Ahoj já mám poukaz primo na Pawlik, tak se ozvi

myskaliska
25. říj 2017

Pokud chce nekdo poukaz do Pawliku,napiste do zpravy svoji adresu a poslu.

linusha
25. říj 2017

@suzettew ahoj mě psala žádost moje gyn. dr. do týdne od podání mi přišel domů dopis že je to schválený a pak jsem volala do lázní. Kdy jsme se domluvili na termínu. Jednolůžkový pokoj se dá zaplatit a manžel za tebou přijet také může. Dopoledne a odpoledne máš procedůry - zábaly, cvičení, masáže, výplach, plyn atd. a odpolko máš volno pro vlastní program 🙂

zdencca
25. říj 2017

Holky jak mám pokračovat, dala sem papír s návrhem lázní na pojištovnu.Ptala sem se jich spíše oznamovala, kam chci na pokoj a kdy a hotel a pani povída, že až mi je schválí, tak si mám zavolat na hotel a domluvit to s nimi.Ale není už pozdě, když to bude schválené a budu mít od nich přidělen pokoj a hotel?Ráda bych byla sama na pokoji a chtěla bych jet az 7. ledna, prý musím nejdýl jet do 19.1.protože doktor sepsal papíry 19.10.

linusha
25. říj 2017

@zdencca počkala bych na schválení a pak bych obvolávala hotely, ono moc nemá smysl to riskovat a něco rezervovat nyní když nevíš jak se k tomu pojišťovna vyjádří. O lůžku rozhoduje až hotel dle jejich kapacity.

1miska
25. říj 2017

@zdencca ja rezervovala jeste pred schvalenim, hned jak jsem dala zadost

zdencca
26. říj 2017

Holky zamluvila sem si Adler kdyby měl někdo poukaz tak budu ráda 😀

janap777
26. říj 2017

Ja mám i do Pawlika

zdencca
26. říj 2017

A jak je to prosím s tím poukazem nějak to nechápu a hlavně nikde nevycetla děkuji

zdencca
26. říj 2017

Kdo se chystá holky v lednu do lázní?

lennus
26. říj 2017

@zdencca Klidně si zarezervuj dopředu, jde to.

Byla jsem moc spokojená v hotelu Luisa, doporučuju! Všichni chtějí na Pawlik, ano, je větší výběr jídla, ale jinak to zase takový velký rozdíl není.

Mám ještě jeden slevový poukaz, kdyby někdo chtěl.

pepinkac
26. říj 2017

@zdencca poukaz na Adler mám , tak Ti ho můžu poslat... Sz

janap777
26. říj 2017

Jj, ted ma každý hotel svůj poukaz. Ja mám poukaz i na Pawlik, Luisu a Jesenius.

zdencca
27. říj 2017

Tak to byla rychlost ve sředu jsem podala žádost a dnes mi přišla sms že mi lázně schválili, jedu 7.1.2018, datum jsem si dlaa sama 😀.Tak holky kdo se chystá též tento datum, ráda se tam s někým sejdu 🙂

athinai
1. lis 2017

@zdencca Měla jsem Ministerstvo vnitra. Odpočinula jsem si. Jestli mi pomohly jinak to nevím. Žádne potíže jsem neměla , takže to nemužu posoudit. Poslali mě jako bezdětnou po slepáku.

zdencca
1. lis 2017

Holky sice je ještě brzy, ale chystá se někdo od 7.1. 2018 do Františkových lázní?

janap777
5. lis 2017

Tak já dnes nastoupila na Jesenius. Musím říct, že pokoj super a i nějaké mladé holky jsem potkala. Jídlo výborné

zdencca
6. lis 2017

jak to tam je v jidelně , je tam náký zasedaci pořádek?A vysvětlí nějak kam se dostavit a kdy ?

bubla000
6. lis 2017

Nabízím univerzální poukaz na slevu do všech hotelů.

odvalilova25
6. lis 2017

@zdencca do jakeho hotelu? Treba na Belvederu je zasedaci poradek a nam daly rozpis v kolik a kdy na procedury a to jsem si hledala sama kde co je

zdencca
6. lis 2017

Ja jdu do Adleru, docela mě i zajimá jak je to třeb ao víkendu s návštěvou z rodiny, mužou i na pokoj?

fizikova
6. lis 2017

@zdencca muzou na pokoj ☺

anicka1211
6. lis 2017

holky já chci zpátky do lázní, už jen kvůli tomu klidu, co tam byl. Chybí mi masáže slatinný zábal, uhličitá koupel, i ten gynekologický plyn a přísadová koupel :(. Ať tam byly určité problémy, ale musím uznat, že tak dobře jak mi bylo v lázních, mi ještě nikde nebylo.

odvalilova25
6. lis 2017

@zdencca na pokoj muzou bez problemu ja byla na Royla a na procedury jsem dochazela do Adleru Belvederu a Plynovych lazni vse v okruhu 2 minutky cesty procedury byly uzasne

linusha
6. lis 2017

@anicka1211 taky bych se tam okamžitě vrátila 🙂
@zdencca na adleru je tuším zasedací pořádek u jídla 🙂

zdencca
6. lis 2017

děkuji holky, tak jelikož jsme sama na pokoji, tak jeslti bude zasedací pořádek tak se aspon s někym seznamím 🙂

janap777
11. lis 2017

Odpočívarna na Uhličité koupeli

zdencca
11. lis 2017

Holky zeptam se jak to je, mám zamluvený Adler hotel, ale mo´mentalně jsem zjistila že by se mi líbil více Pawlík hotel, myslíte že by to šlo změnit kdyby měli volno?Jeslti by to šlo změnit, tak tu mámm poukaz 🙂

hanacka85
14. lis 2017

Ahoj holky, nechystá se někdo v lednu do Fr. Lázní? Já tam budu od 21.1. 🙂