Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

kristyna2207
6. kvě 2019

@biedronca
Byt tebou, tak bych si zazadala. Urcite ti to pomuze psychicky a zdravotne to uvidis 🙂 Myslim si, ze nebude problem v tom, ze bude leto. Je tam spousty hotelu. Zalezi jaky by jsi chtela.

pepinkac
6. kvě 2019

@biedronca zdravím, určitě bych žádala.... Myslím že místo se najde vždy, a když ne tak bych pak žádala ještě jednou

pepinkac
6. kvě 2019

@kristyna2207 hlavně do lázní Aš odjezd nejdéle 3 měsíce po podání žádosti a schválení pojišťovny... Tak myslím že na léto to stíháš

weewisek
8. kvě 2019

@kristyna2207 taky si chci zadat sem po 1 neúspěšném ivf operovany vaječníků odstraněny vvejcovod a bolesti a ms myslíte tě mám šanci na schválení?

kristyna2207
8. kvě 2019

@weewisek nevidim duvod proc by to nemely schvalit 🙂

weewisek
8. kvě 2019

@kristyna2207 děkuji snad ano 🙂 ve středu to proberu v caru 🙂

lennus
8. kvě 2019

Holky, nevíte prosím, jak dlouho se bere v potaz neschopnost otěhotnět, aby pojišťovna schválila lázně - rok, dva? Díky. Ptám se pro kamarádky, já byla z jiného důvodu - infertilita (neschopnost donosit dítě), po lázních jsem otěhotněla a malá je první donošené miminko z čtvrtého těhotenství. Držím všem palce!

biedronca
9. kvě 2019

Holky, dnes jdu se zeptat své gyn na lázně. Jsem po 4 samovolných potratech (2x přírozené a 2x přes IUI, jednou včetně revize). Snažíme se dva roky. Rok jsme v péči CARU.
Potrat byl vzdy samovolny do 9tt (jen 1x to bylo v revizí).
Nejhorší na tom je, že veškere potraty se mi stali behem ROKU,kdy jsem byla v "péči" CARU. Moje klasická GYN o těchto potratech, IUI a vyšetřeních, vubec neví.
Jenže lázně může napsat jen gyn nebo obvodák.
Kazdopádně otěhotněla jsem opakovaně,ale nikdy nedonosila. PRosím myslíte,že mam vubec narok?
Protože sestřička mojí gyn mi řekla, že pokud plod nemělo nikdy srdeční akci, nebere se to jako potrat ale jen jako opozděná menstruace. Takže vlastně zpětně to vidím tak,že jsem vubec nikdy nepotratila? ! Ikdyž jsem dle MS byla okolo 8-9tt..

biedronca
9. kvě 2019

@lennus Nejsem si jistá jestli na lázně , neschopnost otěhotnět je myslím DVA roky. Někdy jsem to tuším četla.
Ikdyž všeobecně je to dáno,že ROK.

fighterforever
9. kvě 2019

@biedronca urcite bys narok na lazne mela mit. Ja si normalne nechala napsat doporuceni na lazne v CAR a s tim pak sla k obvodakovi a ta mi vypsala zadost o lazne na zaklade toho doporuceni.

biedronca
9. kvě 2019

@fighterforever Kdyz jsem se v CARU na to ptala, tak mi říkali že lázně může vypsat přímo zadost jen obvodák nebo gynekolog.
Ale asi jen papír se zpravou že "doporučují" lázně, od CARu, by taky nebyl na škodu.

weewisek
9. kvě 2019

@fighterforever já du do caru ve středu příští týden tak se poptám určitě jinak zajdu na gyndu 🙂

lennus
10. kvě 2019

@biedronca Rozhodně nárok máš, ať ti gynekolog či odborník v CARu napíše, co máš za sebou, obvoďák pak vše sepíše a pošleš do pojišťovny, mně se ozvali snad do týdne a půl, na začátku to nadějně nevypadalo. Mám tu články mrkni:

https://www.modrykonik.cz/blog/lennus/article/jak-se-nenechat-odbyt-lekarem-9noy51/

A tady článek o lázních, jak to tam probíhá: https://www.modrykonik.cz/blog/lennus/article/frantiskolazensky-lecebny-pobyt-0jd06w/

lennus
10. kvě 2019

Holky, nenechte se odbít, přečtěte si, jak to bylo u mně, nakonec to vyšlo a věřím, že i díky lázním máme zdravé donošené miminko, držím vám všem palce!

dendinka
10. kvě 2019

@biedronca v caru ti udělají výpis léčby z karty a na závěr tam napíšou že jako další postup doporučují komplexní lázeňskou léčbu nebo něco podobného. S tím pak jdeš za svým praktickým nebo gynekologem a s ním vypíšeš žádost o lázně pro pojišťovnu, tam se to pošle a buď ti odpoví, že ti to schvalují a ty si pak objednáš lázně, nebo že kontaktují přímo z lázní, nabídnou ti i hotel a ty buď jejich nabídku potvrdíš nebo si domluvíš změnu.

biedronca
10. kvě 2019

@dendinka
@lennus dekuji holky.
Moje gyn mi opravdu zadost napsala, jen vytiskla ten formular,dopsala dg a incialy,a jednu vetu, ze doporucuje lazenskou lecbu,vzhledem ke 4 spont abort.Nic vic, jedna veta.
To teda netusim jestli mi to schvali...

odvalilova25
10. kvě 2019

@biedronca diagnozy tam jsou a vase problemy a nejdulezitejsi je prave ta kouzelna veta doporucuji lazenskou peci

weewisek
15. kvě 2019

@odvalilova25 tak já dneska na klinice dostala papír že ki doporučuje lázeňskou péči před 2 ivf a 29.5 sme objednaná k obvodní u lékaři aby mi to sepsal a pak šup stim na pojišťovnu

kuzle39
18. kvě 2019

Ahojte, nemáte někdo odjezd do lázní 30.6.?

kristyna2207
18. kvě 2019

Stale mam slevovy poukaz 1000,- do hotelu dr.Adler. 🙂 klidne si o nej piste.

weewisek
18. kvě 2019

@kristyna2207 můžu te o něj poprosit?

kristyna2207
18. kvě 2019

@weewisek napis mi do zprav 😊

pepinkac
19. kvě 2019

@kuzle39 ahoj já jedu 30.6.

weewisek
10. čer 2019

Ahoj tak lázně schválený sice mi přišlo do hotelu lljesenius ale hned sem volala a přehazovačka na dr Adler což mi bez problémů daly jedu 4,8 taky někdo v tomhle termínu?

kuzle39
11. čer 2019

@weewisek Ahojky, já jedu o týden později, od 11.8. 🙂

weewisek
11. čer 2019

@kuzle39 juu a taky do adleru? Nebo jinam tak to by sme pak mohli zajít na kafe 🙂

weewisek
11. čer 2019

Emimino

gabinaa
9. črc 2019

Ahoj holky, nebudete některá v termínu od 19.7.2019 ve Františkových lázní?

weewisek
9. črc 2019

@gabinaa já až od 4,8 🙂

kuzle39
9. črc 2019

@gabinaa Já až od 11.8.