Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

sedmitecka
18. dub 2011

@terinda děkuji 🙂 já se v červnu chystám na 2. IVF (pokud tedy vyjdou dobře výsledky z imuma a genetiky, ty budeme mít do dvou týdnů) a kdyby to třeba nevyšlo (jakože samo doufám, že vyjde 😉 tak právě chci hned na laparku a do Frantovek, tak uvidíme, kjak to všechno dopadne 🙂

gammaray
18. dub 2011

@sedmitecka ZDRAVÍM.Mně na laparku poslali přímo z caru, na komplexní vyšetření imuno taky,(ale až po mnoha neúspěšných pokusech ivf).žádost na lázenskou léčbu do frantovek jsem si taky vyžádala v caru,bez problémů mi ji doktor vypsal,jen se to pak muselo ještě nějak potvrdit u mého obvodního lékaře.má obvodní gyndařka s tím neměla nic společného.tak přeji mnoho štěstí...

sedmitecka
18. dub 2011

@gammaray děkuji, budu se o to zajímat, kdyby to nedopadlo.....snad to nebude ptřeba, moc si to přeju, alee kdyby náhodou, aspoň vím, kde o lázně žádat 🙂

gammaray
18. dub 2011

@sedmitecka jasně,snad to už nebudeš potřebovat 😵 ale kdyby přece jen náhodou....tak ve frantovkách je prostě bááječně 😵

sedmitecka
18. dub 2011

@gammaray jela bych hneeeed 😀 😀 byli jsme tam nedávno na výletě a nadšení veliké, klidně bych tam měsíc vydržela 😉

gammaray
18. dub 2011

@sedmitecka já jsem po měsíci brečela,že musím domů,zpět do ''normálního'' života. 😝 nechtěli mi darebáci prodloužit pobyt.

sedmitecka
18. dub 2011

@gammaray 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to ráda slyším, že je tam tak fajně, pro případ, že bych jela 😉 děkujuuu 🙂

adenka84
19. dub 2011

@sedmitecka a spol..Františkovy Lázně taktéž vřele doporučuji..já tam byal už 2x a byl to vždy velice příjemně ztrávený měsíc...
poprvé jsem tam byla po operaci slepého střeva už to bude 9 let..a po druhé loni v listopadu zdůvodu neplodnosti....
jela jsem tam po 3 nezdařených IUI, po 2 nezdařených IVF a po jdnom KET...měla jsem veškerá vyšetření za sebou, laparaskopie, hysteroskopii, profuky, imuno a genetiku...před 3 IVF jsem chtěla ještě zkusit Lázně, i když se na to v Caru moc netvářili..zašla jsem za svým obvodním gynekologem a do týdne mi vše vypsal, zašla jsem na pojišťovnu a do měsíce jsem frčela...Byl to skvělý měsíc, na který stále vzpomínám..na stýskání po manželovi nebyl čas...stále jsem měla co dělat...navíc jsem si každý den volali a jezdil za mnou na vákendy..jednou tam i přespal...
pan Mudr. mě doporučil 3 IVF co nejdříve po lázních..objdenala jsem se tedy do Caru už v lázních, abych hned jak se vrátila mohla jít do Caru...ještě v loni v prosinci se zahájila stimulka...3 IVF bylo koncem ledna a hle vyšlo dnes jsem v 16. týdnu těhotenství..vše je v naprostém pořádku a my jsme s manželem nejšťastnější lidé na světě...
Tkaže holky pokud máte problém s otěhotněním určitě do FL jeďte...stojí to za to....
PS: a nezapomeňte chodit hladit Frantíkovy pytlíčka...já chodila pravidělně každý den a vyplatilo se...

sedmitecka
20. dub 2011

@adenka84 aden, moc ti děkuji za zprávičku 🙂 jela bych hned, tak pokud 2. IVF nevyjde (nechci si to ani připouštět, ale myslet na to musím), jdu hned na laparo a budu chtít lázně, snad mi je v CARu napíšou, a kdyby ne, vyprosím si je u gyndařky nebo endokrinoložky....FL jsou super, líbilo by se mi tam 🙂
joo, Frantovi jsem pindíka taky ošmatala dokonala a pak jsme se dozvěděla, že se mu má sahat na palec pravé nohy 😀 😀 😀
dneska jsem byla na rehabilitaci u neuroložky, tak mi provedla ten slavný hmat "přes konečník" na srovnání kostrče, za týden budou výsledky z imuna a genetiky a pak snad . IVF, doufám 🙂
víc už udělat nemůžu, cvičím Mojžíšovku, přestala jsme kouřit, žiju zdravě, nechala jsme si dodělat všechny vyšetření.....tak snad se příroda už smiluje ☹

gammaray
21. dub 2011

@sedmitecka AHOJ.S tím Frantovým palcem je to pravda! 😵 Má ho taky od věčného ošmatávání celý vybledlý.at máš všechny výsledky ok a s úsměvem do dalšího ivf 😵

adenka84
21. dub 2011

@sedmitecka tak budu držte palce, aby 2 IVF bylo úspěšné... aty do FL vůbec nemusela..
jinak s tím Frantíkem je to pravda..ale učínější je ten pravý v Muzeu...ten prý 100% funguje..byla jsem ho za ten měsíc pohladit 2x...vždy když tam spal manžel..protože ten den co ho pohladíš, musíš znásilnit manžela, aby to mělo ten zprávný efekt.. 😀

sedmitecka
21. dub 2011

@adenka84 no tak to jsme měla vědět dřív 😀 😀 to jsem teda nezvládla 😉 😕

vysocanka
21. dub 2011

@adenka84 JA TAKY NEMUZU NA LAZNE NADAVAT BYLO TO UZASNY JAK PRO TELO TAK I PRO DUSI TO BYCH SI NECHALA LIBIT CASTEJI CHVALIT TU F.L. JIZ PO NEKOLIKATE ASI SEM S TIM UZ TRAPNA :D ALE FAKT TO BYLO ZUZO! GRATULUJI K MIMISKOVI V BRISKU JA UZ HO MAM PUL ROKU U SEBE 😵 😵 😵 😵

jerryna
21. dub 2011

@vysocanka ahoj, můžu se tě zeptat v jakým hotelu jsi ve Františkách bydlela? Chceme jet s kámoškou do lázní, a tak získávám informace kam se ubytovat a kam raději ne. Chtěly bychom společný pokoj, tak si budeme hotel právě rezervovat předem.

vysocanka
21. dub 2011

JA JSEM SI DOPLACELA ZA SAVOY. CHTELA JSEM JEDNOLUZAK ALE JSOU TAM I DVOU.. ZKUSTE SE OPTAT KAZDOPADNE BYSTE NECO DOPLACELY ALE MYSLIM ZE TO STOJI ZA TO A I JIDLO JE TAM FANTASTICKY!!!
😉

haaninaa
21. dub 2011

Ahojky holky, prosím Vás potřebuju poradit.... Už čtyři roky se snažíme o miminko, máme ale problém, manžel nemá spermie.... Můžu dostat lázně? Není mezi Vámi nějaký s tímto problémem? Mám za sebou laparo a hystero, a pertubaci vaječníků.... Jedno IVF a šest IUI, vše bez úspěchu....

adenka84
21. dub 2011

@jerryna já jsem bydlela v hoteli Monti..a bylo to super...jídlo, ubytování, personál..no paráda..
@haaninaa jak je to v tvém případě to opravdu nevím..ale polde mého nárok po laparce a hysteroskopii máš také..ale k otěhotnění vám to asi těžko pomůže, když máte takový problém...zkusila bych určitě dárce spermií... to je podle mě pro vás nejlepší řešení...

jerryna
21. dub 2011

@vysocanka na Savoy jsem koukala, uvažuju i hodně o Isisu. Jde mi totiž taky o stravu, mám bezlepkovou dietu a ráda si vybírám podle kouknutí a ne, že mi naservírujou jen jedno jídlo a žádný jiný výběr. No zkusím tam pak třeba taky zavolat a poptat se jak to dělají s dietama.

vysocanka
22. dub 2011

@haaninaa Rozhodne jak pise Adenka mas narok na lazne!!!

haaninaa
22. dub 2011

@vysocanka - i když jsem byla na laparce už před rokem a kousek?

vysocanka
23. dub 2011

myslim ze jo ale vybehej si to co nejdrive!

vysocanka
23. dub 2011

myslim ze jo ale vybehej si to co nejdrive!

@haaninaa

berkana
23. dub 2011

Ahoj holky,
měla bych na vás dotaz, jsem po druhém IVF (první dlouhý protokol nedošlo vůbec k uzrání vajíček, druhý IVF krátký protokol, vajíčka oplodněna, ale embryjka se nevyvýjela) předtím jedno IUI, které taky negativní, Minulý rok v lednu laparka - neúspěšná, druhá v červnu - odstranění ložisek endometriozy. Přemýšlím také o lázních, tak se chci zeptat na vaše zkušenosti s psaním lázní? Já jdu do Caru cca za 14 dní, tak se tam chci zeptat dr, ale ráda bych nějaké info od holek (žen) které v lázních už byly nebo je maj schválené. Koukala jsem na poslední dvě stránky, co jste tu psaly a zdá se mi, že by nějaká šance na lázně měla být..... Díky moc předem za nějaké dobré rady, jak na to, aby mi lázně byly napsány 🙂 A taky jestli víte, jak je to s placením 🙂) Díky moc všem předem za info 🙂 😉

irinka
26. dub 2011

@berkana Ahojky, já byla v lázních před rokem, a pokud to dobře dopadne, vyrazím i letos, ve čtvrtek si jedu pro papír od gyndr. Určitě si je nech napsat, myslím si, že by neměl být problém se schválením. Já jsem byla loni v Belvederu a doplácelo se okolo 9ti tisíc, ale měla jsem jednolůžák. Pokud by Tě cokoliv zajímalo, určitě se ptej, budu-li vědět, ráda odpovím 🙂

berkana
26. dub 2011

@irinka Ahojky, díky. Já jsem si včera pročítala ještě letmo tady ty stránky, co všechno se tu psalo a přemýšlím, jestli mám říct o doručení pro obvodáka gynekologovi, nebo v CARu. Gynekolog stejně ale nemá žádný zprávy o tom, co a jak v CARu, tak si asi řeknu tam. Prosím tě, ten pokoj jsi si vybírala jak, to jsi si ho vybrala, až když jsi měla to "povolání" z lázní?

irinka
26. dub 2011

@berkana Ahojky, mě psal doporučení obvodní gyndr, ale on je současně jako dr v CARu, ale myslím si, že to může napsat i obvodní gyndr. Pokoj jsem si vybírala dřív než jsem věděla zda je schválí nebo ne, normálně to takhle funguje. Dneska jsem si už pokoj také rezervovala, a také nevím jak to dopadne, ta možnost tady je, nebo můžeš počkat, kam tě zařadí oni.

berkana
26. dub 2011

@irinka Když jsi si už rezervovala pokoj dneska, tak na jaký termín? Oni ti řeknou kdy tam mají volno? Protože přeci nevíš kdy pojedeš ne? A můžu se zeptat, ty bys jela zase do toho Belvederu a na jednolůžák? Já přemýšlím, jestli si mám kdyžtak rezervovat jednolůžák, nebo jít na dvojlůžák. Přemýšlím o levnější variantě tak asi tři růže, sem koukala, že to by šlo i ten doplatek a že je to dobře situovaný, protože jsem bez práce ☹

irinka
26. dub 2011

Ahojky, mám termín od 28. 6. - 26. 7. Oni ti nabídnou termíny jak mají volno, já jsem chtěla jednolůžák, minule jsem ho měla taky a byla jsem moc spokojená. Budu v Royalu, což je jako depandence, bo jak se to píše, od Belvederu. Doplatek bych měla mít 7700Kč.

berkana
27. dub 2011

@irinka Ahojky, aha, tak já si tam zkusím zavolat asi až příští týden, až pudu z CARu, abych věděla jestli budu muset jít ještě ke gyndaři nebo rovnou k obvodákovi na žádost🙂 Když mě ještě něco napadne, tak se zeptám 🙂 Ted asi budu přemýšlet o otázkách na dr v Caru. Zatím díky🙂

wrtulka
27. dub 2011

Ahojky..holky já vám tak závidím já byla loni v lázních a hend bych jela zase 😉 😵 😵
@irinka užíj si to v lázních a doufám že ti to tentokrát opravdu pomůže!!!