Chronický zánět močáku, bakterie E.coli. Máte zkušenost?

kondra14
14. zář 2023

Ahojky,

chtěla bych se zeptat, už od února 2023 trpím chornickým zánětem močového měchýře. Především mám v moči nálezy e.coli. Nebaví mě pořád brát antibiotika, máte někdo s tímto zkušenosti? Bolí mě to každý den a nechci jít zase za urologem si pro antibiotika, třeba někdo zná i jiný způsob jak to vyléčit.

Nechala jsem testovat i přítele, ale ten je v pořádku. Jsme spolu právě od toho února cca.
Beru ted urovaxom každý den.

Byla jsem u urologa, gynekologa i praktika. Jen antibiotika a hodně vody každý den... už nechci antibiotika když se mi to stejně za týden vrací.

Díky moc!

dancas87
14. zář 2023

@kondra14 Za mě určitě doporučuji D manozu - Blokurima popř. D manoza z DMka. A k tomu brusinky v tabletách a urologický čaj.

dancas87
14. zář 2023

@dancas87 a ještě lichořeřišnice - je to přírodní antibiotikum. U blokurimy bych první den vypila 4 pytlíky v průběhu dne, druhý den 3 a pak dlouhodobě jeden před spaním. K tomu přidat jednu tabletku brusinky. A vypit 2-3 šálky čaje Urcyston.

kondra14
autor
14. zář 2023

@dancas87 blokurimu beru.. už ani ta nepomáha. Jsem zoufalá. Blokurima mi pomáhala tak před rokem. Zkusim tu lichořeřišnici, děkuji <3

lenka27
14. zář 2023

Zkus
ProfiUro Infekt FORTE 40 tbl+40 tob+10 tob a nebo
ProfiUro Infekt CHRONIC 120 tobolek (2 měsíce)

kondra14
autor
14. zář 2023

@lenka27 Děkuji moc <3 Děkuji za každou radu, která by mě dovedla k ukončení mého zoufalství :(

lenka27
4. říj 2023

@kondra14 a jak je? Pomohlo něco?

kondra14
autor
26. říj 2023

@lenka27 dobrý den, bohužel stále stejné trápení, všechny rady co jsem zkoušela jen utlimily příznaky ale nic mě z toho nedostalo. Děkuji za optání. <3

barca877
27. říj 2023

@kondra14 Dcera taky bojovala s neustálými záněty. Pomohly jí až probiotika Pearls YB jsou na gynekologické a močové cesty, ale chce to vydržet brát dlouhodobě. Kupuju jí je pořád i když už nemá problémy, prostě bere každý den jednu perličku preventivně.

pavca1982
27. říj 2023

@kondra14 A po vymočení dělal někdo ultrazvuk?Měřil někdo reziduum?Dělalo se nějaké další vyšetření. Chtělo by to zjistit příčinu.😉

corry21
27. říj 2023

Pokud je tam chronicky e coli, dá se připravit autovakcina. Případně mám moc dobré zkušenosti s urovaxomem

kondra14
autor
2. lis 2023

každou vaší radu si beru k srdci, zkouším jedno po druhém. takže jakmile ted doberu jeden lék, tak začnu brát další. Nejhorší je, že mi kvůli tomu i vynechává menstruace, mám hormonální nerovnováhu, z toho jsem úplně vyřízená.