Citalec 10. Je možné přibírání? Měl někdo podobně?

strasidelko
14. únor 2021

Ahojky všem.

Dva roky beru citalec 10mg ráno.
Je možné, ze až teď jsem po něm začala pribirat? Nebo je to nesmysl?

Jim pořad stejně a naopak se nezastavim litam cely den okolo malé.

Dokonce jsem před 3dny opět začala myslet na hnusne myšlenky a to takové kvůli kterým mám tyto léky a nějak jsem se zase vypsychovala a úzkosti a strach je tam opět. Určitě menší. Než bez leku. Bez leku bych to nedala to vím.
Je to strach ze strachu. Takový paradox ale je to tak.

Jinak na terapie jsem chodila intenzivně rok co 14dni a byla to nula k nule kdyby se někdo ptal.

Měl jste to někdo pdobne? Nebo bych měla navýšit?
Mate to tak někdo?
Plus mne štve libido a ta vaha. Ale co se dá delat.

Hezky vcecer všem a krásný Valentýn.

konidana
15. únor 2021

@strasidelko navýšení konzultuj se svým psychiatrem. Já si sama nenavyšovala, ale snižovala , takže pokud myslíš, že bys potřebovala navýšit, tak asi o půlku můžeš. Ale pak to stejně psychiatrovi řekni, a proberte to. Terapie bych klidně zkusila znovu, třeba ti jiný terapeut lépe sedne😉. Jo a libido mne taky štvalo, když jsem brala tyhle léky. Fakt nic. Ale to se dá. Je to dost blbej vedlejší účinek a jedinej co jsem měla😅 Po vysazení se to časem vrátilo🙂 Ale fakt až za delší dobu...
Jinak já díky léčbě přestala hubnout (ze stresu) a začala přibírat na normální váhu. Tak třeba jestli to nemáš naopak? Nepřibíráš kvůli té zhoršené psychice?

gramar
15. únor 2021

@strasidelko Hele než dělat hokus pokus, doporučuji to probrat s doktorem aby ti dávkování upravil, nebo změnil léky, mě třeba po čase museli léky změnit, protože se i přes užívání znovu spustili ataky...