• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co na suché ruce?

12. listopadu 2015 
Prosím, poraďte: protože si často myju ruce (samo, že hlavně kvůli malé), mám je suché. Zkoušela jsem různé krémy a nic moc. Co používáte vy? Díky :slight_smile:
13. únor 2011 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já si kupuju Neutrogenu, mám jí jako krém na ruce, tak i tělové mléko a nedám na ní dopustit. I po umytí je kůže vláčná. Je sice dražší, ale vyplatí se :slight_smile: Jo a kupuju si neparfémovanou, protože ne každému ta parfémovaná vyhovuje a mně zrovna ne..
13. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Excipial, infadolan.
Používám oboje, hodně často.
13. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já používám Neutrogenu a Lipobase.Vše mám doporučené od kožního lékaře a ruce jsou vláčné.Jsem spokojená.
13. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli je máš ruce opravdu HODNĚ HODNĚ vysušené a nic ti nepomáhá, tak si je namaž na noc pannenským olivovým olejem a navlékni si na ně BAVLNĚNÉ rukavice. Můžeš je koupit také v pracovních oděvech, bývají bílé a jsou levné, oproti těm z drogérií. :wink:
18. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obyc.modra Indulona. Uvidis tu zmenu, ja na ni proste nedam dopustit! :wink:
19. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuju přírodní kosmetiku Weleda. Je úžasná. Mám vyzkoušeno a ruce jsem po ní jako nové :slight_smile:
11. lis 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dali v lékárně Excipial ( je i na recept) - výborný, dali mi ho právě na malého, ale používám i na své ruce. Pak je skvělý Jelení lůj krém.
11. lis 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětskou vazelinu alebo lekarskou mně to pomáhá i na zadery a popraskanou kůží na rukách
11. lis 2015 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokosový olej
12. lis 2015 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
12. lis 2015 v 08:11 • skvrne
Tvůj příspěvek