Co nejčastěji kupujete sobě a dětem na bolest v krku?

elusina
5. lis 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Ahoj, co nejcasteji nakupujete sobe i svym detem na bolest v krku? Co je pro vas neucinejsi a za dobrou cenu?

sara84
5. lis 2015

Virostop! Letos u nas vitezi na cele care! A kdyz je dost zle, tak Bioparox ....

betelgeuzz
5. lis 2015

Echinaceové kapky, vitamín C.

madre1
5. lis 2015

Junior-Angin

eva118
5. lis 2015

Kaloba kapky.

monikapup
23. lis 2015
Uživatel monikapup je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.

Pastylka Tantum verde, nam vzdy pomahaji

sromulenka
25. lis 2015

Zázvorové bonbóny

hermanecka
25. lis 2015

Na ORL doporučen Preventan AKUT nebo Imudon Neo.. a je to super..

pkolin
25. lis 2015

Nejlepší je Priessnitzův zábal, ten pohámá vážně zázračně - kapesník do studené vody, na krk a omotat suchým teplým šátkem, tak aby se vytvořil zápar. Vřele doporučuji!

alzibetka
28. lis 2015

Doktorka nam nikdy nic nepredepise poradnyho, takze vzdy bezim do lekarny a jeste neco dokupuji

myskin
3. pro 2015

Dětem Tantum verde a dospělým Jox - nepřekonatelný, doporučeno na ORL.

luj89
3. pro 2015

med, ovoce, teplej čaj a případně nějaký bonbonky jak Tantum verde. Teplý zábal mi to vždycky jen zhoršil. Každopádně se mi to nezdá nijak závažný problém a podle mě se to dá velmi dobře zvládnout bez chemických léků z lékárny.

pavlikluk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barcav
13. led 2016

šalvějové pastilky od müllera