Internet. Co tam nejčastěji kupujete?

janabrozova
11. lis 2019

Zajímalo by mě, co nejčastěji nebo nejraději kupujete na internetu a proč?

anina32
11. lis 2019

Nic, na internetu nenakupuji.

pink_unicorn
11. lis 2019

Úplně všechno.

konidana
11. lis 2019

hlavně dárky a oblečení pro dceru - sama si vždycky najde co chce

ruzenka95
11. lis 2019

Take temer vsechno. Krome potravin. V klidu si doma vyberu, porovnam a najdu za nejvyhodnejsi cenu. Pro me prijatelnejsi, nez litat od obchodu do obchodu 🙂 nebavi me to a je to ztrata casu.

martiniquest
11. lis 2019

Temer vse. Vyberu si v klidu a ve chvili, kdy mam cas. Rovnez dost nakupuju z druhe ruky (z ekologickych i ekonomickych duvodu) a to se na internetu vyplati daleko vic.

amazonkajanik
11. lis 2019

Mlíko,elektro ...to co v kamenem obchodě nesezenu, nebo je to i s postovnym podstatně levnější. Ale třeba granule pro psy beru od jednoho maloobchodnika o 50,- levněji, než jsou na netu a to nepočítám dopravu

mariegroth
11. lis 2019

Naprosto vsechno. A z 90% Amazon, kde to objednam a druhy den to mam. A potraviny taky. S mimcem se mi proste nechce vzdycky nekam chodit.

nelinecka1
11. lis 2019

Skoro vše😀Oblečení, boty, knížky, hračky, zdravou výživu, téměř všechny dárky. Jsme na menším městě a na internetu je prostě lepší výběr a lepší ceny.

emamokra
11. lis 2019

Já taky kupují celkem všechno od domácnosti až do oblečení mám strach jelikož ty velikosti jsou různé takže mám celkem strach !Ale co se týče kosmetiky a hraček tak to celkem ok.😉

dura175
11. lis 2019

Na internetu moc nenakupuju, sem tam kosmetiku nebo látky. Oblečení raději vybírám v obchodě, jídlo taky.

suromana
11. lis 2019

Skoro všechno.

cuuza
11. lis 2019

Nekupuji oblečení, jinak asi všechno. A drogerku, protože tam mrňous miluje chodit. Lepší výběr, porovnání výrobků, recenze a cena...

sister05
11. lis 2019

Od potravin po dovolenou 😂 a proč? No,je nějaký důvod proč bych nemohla? Je to pro mne jednodušší 👌👍

kesurka
11. lis 2019

Všechno,ale především věci,ktere v běžném obchode neseženu..např.potravinové doplňky pro me i zvířata,hračky pro děti mimo mainstream,knihy..jedině co nikdy ne jsou parfémy

leymea
11. lis 2019

Taky skoro vsechno 😀

ariadna12
11. lis 2019

Velke nakupy jidla a drogerie, mensi elektroniku, obleceni pro deti, sazenice kytek, mineralni koralky, koupili jsme velkou cast vybaveni do detskeho pokoje a vybavicky. Je to pro mne casove vyhodnejsi nez s kocarkem vybirat zbozi v kamenne prodejne. Taky muzu srovnat ceny ve vice eshopech.

almara2
12. lis 2019

Cokoliv, i třeba čokolády, sirupy. Hodně drogerii, oblečení, spotřebiče,...

popelka1984
12. lis 2019

Krom jídla a drogerie vše, nejvíce oblečení, hračky, spotřebiče, nábytek. Proč, je to pro mne pohodlnější, auto nemám, objíždím vše vlakem a MHD a nebližší větší města mám skoro hodinu jízdy, to sice není takový problém, ale raději vše vyberu v klidu domova, nikdy jsem nemusela běhání po obchodech a mezi hordou lidí.

lolam10
12. lis 2019

Hlavne Veci na bazarku pro deti(kosmetiku,pleny,obleceni...)

babanci
12. lis 2019

Hodně moc. Oblečení ne, protože to si výhradně šiju, ale látky, materiál skoro jen po internetu. Hodně ze Slovenska, z Německa. U nás ve městě toho moc není, dohromady asi 3 obchody s metráží, ale hedvábí tam neviděli od války. Boty jsem si nedávno objednala a taky elektroniku. Letos mám už skoro všechny vánoční dárky, protože dcery mi pošlou odkaz na hračky pro vnoučata a já to hned hodím do košíku. Vyzvednu u domu v zásilkovně a je to. Dělám si legraci, že nemusím vystrčit nos z domu a utratím výplatu i tak a mnohem rychleji.

volcok87
13. lis 2019

Já už jsem si oblečení a boty pro sebe a rodinu nekoupila v krame par let kromě drobnosti

wendyp
16. lis 2019

Vše. Jídlo, drogerii, oblečení, krmení a výbavu pro psy..