Dieta při cukrovce. Co jste jedly nebo jíte Vy?

veja23
12. bře 2020

Ahoj maminky, ráda bych se s vámi poradila. Jsem v 28tt a předevčírem mi zjistili těhotenskou cukrovku. Vůbec s tímto nemám zkušenost a ani nikdo z mého okolí. Mám dietu, vše si musím vážit a nebaví mě to. Vím, že to dělám hlavně pro dítě.🙂 Jsem skoro závislá na sladkém, ale obézní nejsem. Sladký mi už teď hrozně chybí. Jsem z toho celkem nešťastná..😕 Co jste jedly nebo jíte vy? 🙂 Budu ráda za jakékoliv rady, tipy na potraviny a recepty. Nenašla jsem žádnou aktuální fungující diskuzi na toto téma. 🙂
Děkuji předem za jakýkoliv tip nebo radu 😘

sabca21
12. bře 2020

zkus přípravek glukorizin, já si ho objednávám z internetu a ppomáhá mi na udržení hladiny cukru, nevím, jestli se může v těhu, ale na webu český ráj zdraví (tam objednávám) mají i online poradenství, tak ti řeknou

veja23
autor
12. bře 2020

@sabca21 super, děkuji🙂

klllarinka01
12. bře 2020

Misto sladkosti muzes sladke ovoce, v omezenem mnozstvi, maso, hromadu zelebiny, prilohy varit al dente, podivej se na tabulku glykmickeho indexu. A podle toho zjistis ktere potraviny cukr zvysuji. Jestli mas glukometr mer se pred a hodinu az dve po jidle. Ty sama nejlepe zjistis co ti pomaha. Jo a pohyb 🙂A super na je jecmen a chlorella od Green Ways, kdyby te to vic zajimalo, napis, me to noc pomaha 🙂

lachtanice86
12. bře 2020
veja23
autor
12. bře 2020

Děkuji 🙂 glukometr mám a měřím se 🙂

marunka84
Autor odpověď smazal
Zobraz
marunka84
13. bře 2020
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

Mohu jen doporučit tento web 🙂 https://fitdia.cz/16-nejlepsich-potravin-pro-diabetiky/ , je tam i samotné téma o těhu cukrovce, tak si to pročti.

sabca21
22. bře 2020

@veja23 tak mi dej prosím vědět, jak ti to zabralo

ragdolllegend
16. dub 2020

Ahoj, pridavam se, taky 28tyden a cukr hodinu po jidle 8,2:/