marunka84
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.
marunka84
12. čer 2020

Tak to je mi líto, kamarádka byla v dětství dyslektik, ale na střední škole se to ztratilo. Měla taky problém s učitelkou na základní škole, ale její maminka si to nenechala líbit a nejdřív to řešila s tou učitelkou (furt na ní nebrala ohled) a až pak s ředitelem školy a vše se vyřešilo. Těm učitelkám to zabere prej více práce, proto to některé nechcou respektovat..

marunka84
27. dub 2020

@helinkaaa psycholog není špatný nápad, zkoušla sis promluvit s manželem? a říct mu, co prožíváš? 🙂

marunka84
27. dub 2020

@nagojka může to být taky z častého pohlavího styku

marunka84
27. dub 2020

Za mě Stelinka 😍

marunka84
27. dub 2020

Ceá naše rodina je u ČPZP 🙂

marunka84
19. bře 2020

@urtica Tak potom zkoušela jsi daát šátek jen?

marunka84
19. bře 2020

Muíš se zamyslet. A říct si zda to s tvým nynějším přítelem má smysl nebo ne. Nikdo jiný to za tebe neudělá. Jestli to není spíš kamarád než partner. 🙂

marunka84
19. bře 2020

@urtica co formou odměny? Když jí bude nosit chvili a pak dostane odměnu, pochvalu nebo cokoliv jiného?? U ročního dítka to bude náročný, ale věřím, že to zvládneš 🙂

marunka84
18. bře 2020

@gracinka7 já vím je to nesnesitelné, zažila jsem to. Nevím jestli v takové míře, ale vždy to pomohlo. Kupte si doma špunty do uší, třeba to pomůže. 😕

marunka84
18. bře 2020

Zkusila si nechat vyřvat ? :/ Vím, je to nepříjemné, ale dcerka taky ze začátku ječela, ale stačilo jí nechat se vyřvat

marunka84
16. bře 2020

já chodím s malou normálně do lesa a tam děláme i s tatínkem závody. Doma máme spoustu deskovek, takže u nás doma zatím nuda není. 🙂 učíme se poznávat i další zvířatka.

marunka84
15. bře 2020

záleží na lékaři, snad nebudou..

marunka84
15. bře 2020

Může být jen přenašeč.

marunka84
14. bře 2020

Spoj se se známým, a ověř si to

marunka84
13. bře 2020

Mohu jen doporučit tento web 🙂 https://fitdia.cz/16-nejlepsich-potravin-pro-diabetiky/ , je tam i samotné téma o těhu cukrovce, tak si to pročti.

marunka84
13. bře 2020

Zkus zinkovou mast, nebo heřmánek

marunka84
13. bře 2020

Já i bratránek jsme narozeni ve stejný den a ve stejnou hodinu (ne minutu :D ), ale on je starší o rok a na svátek naší prababičky :D

marunka84
11. bře 2020

Gelovky jsou fajn, vypadá to krásně, doplňování co tři týdny, co jsem slyšela. Já měla za 400. 🙂 Vždy na nějakou příležitost. Ale ty moje nehty po??? Hrůza!

marunka84
11. bře 2020

@svetilkova201 Vysoký culík anebo krátké vlasy a výrazné oči. 🙂

marunka84
11. bře 2020

Máme pár kousků a jsem spokojená. Úložná řešení, stolky bezva 🙂 .

marunka84
11. bře 2020

Dceru jsem měla v postýlce na druhé straně ložnice od jejího půlroku. A vše v pořádku. 🙂

marunka84
10. bře 2020

Dcera chodí v punčocháčích, sukýnce a v tričku s dlouhým rukávem. Nikdy si nestěžovala, že by ji bylo horko, nebo naopak. Když je větší zima, tak jí dávám i svetřík, který si hned ve školce sundá. 🙂

marunka84
6. únor 2017

ahoj, nejlépe, když ti poradí odborník - tedy právník nebo i někdo z bezplatné právní poradny. Mohu doporučit http://konzultum.cz/#!/rozvod

marunka84
6. únor 2017

Já dnes dělala bulgur s lahůdkovým tofu a zeleninou. A stihla jsem i tiramisu 🙂

marunka84
19. led 2017

já včera dělala zelené kari se zeleninou a kuřecím masem a k tomu jasmínovou rýži. A budu si pochutnávat i dnes na oběd a manželovi jsem dala do krabičky 🙂