Jsem zmatená😢. Co byste dělaly na mém místě?

houskan
18. bře 2020

Ahoj, je mi 17, vim jsem mlada ale to co se mi teď deje, je pro mě des! S pritelem (19 let) jsme spolu něco málo přes dva roky…před mym pritelem asi v roce 2015, jsem si padla do oci s nejakym krásným klukem, v čekárně, na nabrouseni bruslí(Praha), takže asi hraje hokej, já dělám krasobruslení, no bylo mi v ty době 12:D jemu bylo cca 16 a urcite si myslel ze jsem starší protože jsem na starší v te době vypadala, furt jsme na sebe koukali, bylo to fakt neskutečný, takovej pocit jsem ještě nemela, jakoby jsme si vsechno řekli ocima, no a zpatky k věci…samozrejme ze jsem se nedozvedela ani jeho jméno a nic a zapomnela na nej…nasla si v roce 2018 svého aktuálního partnera, no ale najednou jsem si vzpomnela asi před rokem na toho z ty čekárny, vubec nevim proč, už asi rok na nej myslim, a boucham se i do hlavy a td..když posloucham hudbu predstavuju si různý sny s nim a proste mám hroznou chut někam odjet a zažít nějaký velký dobrodružství( nejlépe s nim) no a pak si rikam jezis já už toho svého nemiluju nebo co??? Co to semnou je sakra! Fakt mám někdy takové chvili ze bych udelala vsechno abych ho znovu videla a proste mě hrozne něco k němu táhne i když jsem ho videla naposledy před 5 lety..on už urcite na to zapomněl a já krava na nej začala z ničeho nic myslet! A fakt mě to štve, ani nevim jestli toho svého furt miluju, ani nevim co chci a jsem otravena a teď jak je ta karanténa tak se nevidíme a upřímně mi to ani moc nevadi necitim moc smutek… :nevim: jsem proste v haji…stalo se vám něco podobneho? Co by jste delali na mem místě? :,( :,( :,( :,(

lolam10
18. bře 2020

Zamyslete se zda chcete byt se soucasnym pritelem...a tamtoho hodte za hlavu,treba se usmival na nekoho za vama.a vzhledem k tomu ze jste spolu ani nepromluvili rozhodne bych tomu neprisuzovala vahu,takhle to chodi leda ve filmu

zuzkasim
18. bře 2020

Na tvém místě bych pár let počkala a trochu vyzrála... Mít sny může každý, na tom nic není a i ve spokojeném a dlouhodobém vztahu se to občas stává, nejspíš lidem, kteří mají větší fantazii. Ale opravdový vztah je založený na realitě, na důvěře, vzájemném respektu, ne na pohledu z očí do očí, to je opravdu jen ve filmech. Když jsem s klukem chodila, stála jsem o jeho přítomnost, bavilo mě být s ním a mrzelo mě, když to z nějakého důvodu nešlo. Těšila jsem se na něj a na to, co spolu podnikneme. V momentě, kdy jsem se na něj přestala těšit, bylo něco špatně. I teď je mi po vícedenním odloučení smutno a to už jsme manželé fakt dlouho a umíme si taky pěkně lézt na nervy. Takže jestli ti vlastně nevadí, že spolu teď být nemůžete, přemýšlej, proč s ním vlastně jsi, jestli by sis ho dovedla představit jako svého celoživotního partnera, jestli by sis dovedla představit mít s ním děti. To mě třeba naprosto dostalo u mého muže, byl to vlastně první člověk, u kterého jsem si docela brzy řekla, že s tímto chlapem bych si dovedla představit mít děti. Hluboký pohled do očí je krásný, ale spokojené a láskyplné manželství sotva komu přinese. Ovšem pokud nechodíš s klukem s vyhlídkou toho, že by to mohl být tvůj budoucí partner a chceš ho jen jako momentální zábavu, je to samozřejmě jiná...

houskan
autor
18. bře 2020

@lolam10 no jakoby nemohl protože tam jsem byla jenom já s moji mamkou a on se svým tátou..nikdo jinej...kdyby jsme byli osamote bez rodičů tak bych se ho zeptala na jméno

houskan
autor
18. bře 2020

@zuzkasim no když s nim třeba volám přes kameru,tak mám zase pocit ze ho furt miluju a nejradši bych se k němu pritulila..ale když si třeba jeden den nepiseme nebo nevolame tak na nej zapominam nebo jak to říct...jakoze na nej moc nemyslim ze mám různé sny a td..

blondynka400
18. bře 2020

@houskan je ti 17, co řešíš 😀 Najdi si třetího a bude to ok 🙂

houskan
autor
18. bře 2020

@blondynka400 jo ale kde?🤷‍♀️😁😁 mám čekat nebo?nechci být sama..

blondynka400
19. bře 2020

@houskan proč čekat? To je přeci nejlehčí ne? Kluků/chlapů běhá po světě......

houskan
autor
19. bře 2020

@blondynka400 no ale já nevim koho..

houskan
autor
19. bře 2020

Když nad tím teď premyslim, tak bych si měla uvedomit co mám, on to totiž semnou mysli smrtelně vážně do budoucna, a to jsem jeho první holka v posteli. od jeho kamarádů jsem slysela,ze od začátku našeho vztahu ,nikdy nemluvil o jiný,ani ne tím stylem”ta je dobra” ze ho jiný nezajimaji a ze jsem nejhezčí holka co zna, ale ze ani predemnou takový nebyl...a já z nej tu lasku fakt citim..ale štve mě ze z moji strany to tak není! Chtela bych aby bylo..ale já myslim na jiný kluky a to si myslim ze je dost špatný..;( nevim v čem je problem a ani nevim v čem mi nestaci...od letních prázdnin se budeme už “navzdy” vídat jen o víkendu, protože pojede do Německa makat,jediný co vim,ze bych ho nepodvedla ,ze kdyby něco, tak bych mu to nejprve rekla a rozesla se s nim..no uvidim ještě jak to bude,zatim mu nic rikat nebudu a třeba po karantene az se budeme vídat vic, začnu k němu citit to co predtim..a hlavně uvidim až bude makat jestli budu stastna nebo ne..

nazka
19. bře 2020

@houskan ahoj, po přečtení tvého příspěvku jsem si připomnela mých "17" 🙂 úplně Tu závidím.. Ale k věci. Je super že máš takového přítele který to s tebou mysli vážně. Bohužel to nestačí ke spokojenosti. Já měla od 16 dva roky kluka, který byl zlatý, hodný, vtipný, myslel to se mnou na 1000% vazne, ale já nebyla spokojená.. Byl na mě hodný z moc a to mě nudilo. Taky jsem furt snila jako Ty. Máš možnost toho prvního ještě někde potkat? Pokud ano, tak jí využij. A pokud ne, nech si ho jako hezkou vzpomínku. Hokejistů bývají namyšlení hajzlici. A zkus najít třetího. Kdekoliv venku. Kam chodíš, co tě baví? Nejlepší je známý kamaradu/kamarádek.. Já prvního potkala na školní diskotéce, druhého s partou na. Silvestra, třetího na horách, čtvrteho na festaku a pátého s partou v Chorvatsku a ten se stal už mým manželem. Cesta to byla dlouhá, ale zase mám aspoň srovnání a vím, co potřebuji do života od toho druhého. Držím palce a užívej si to všechno 🙂

drakenn
19. bře 2020

Začni dělat hokej!

katkati
19. bře 2020

@houskan A to je nejaká vada, byt nejaký čas sama? Venuj sa skole a kamaradum.

gracinka7
19. bře 2020

Jestli už ho nemáš ráda, nemá cenu s ním zůstávat je proto, že by ti ho bylo líto, kdybys ho opustila. Byli byste nakonec nešťastní oba.

aselluska
19. bře 2020

@houskan to bude spíš nevyzrálostí. Teď někoho máš, svým způsobem ho znáš. Náhodou by jsi opět potkala toho z dřívějška a zjistila, že to je nějaký blb, nebo když je to tedy už 5 let a bylo mu 19, třeba už má rodinu 🤷

houskan
autor
19. bře 2020

@nazka no hele asi už sance není, je to 5 let zpatky a rikam si ze už je to spis sen než realita...

houskan
autor
19. bře 2020

@aselluska 19 mu nebylo to je mému příteli, bylo mu max 16-17 možná i 15 no..nejak tak..byl tam ještě s tátou. Ale je pravděpodobný ze asi někoho už má když to je tak pohledný kluk/ už muž

houskan
autor
19. bře 2020

@drakenn stačí ze ho děla muj bracha😁no urcite taky někde v Česku je....jedine ze bych projela všechny kluby v republice a popsala bych jim ho..😂ale to mi přijde moc ujety

houskan
autor
19. bře 2020

Hokejisti mě pritahujou, nevim proč...asi protože jak dělám krasobruslení tak bychom mohli chodit spolu bruslit a td..to je taky jeden z mých snu, ten muj dřív hokej hrál, chodime někdy bruslit ale když je to hokejista tak je to jiný..

marunka84
19. bře 2020
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

Muíš se zamyslet. A říct si zda to s tvým nynějším přítelem má smysl nebo ne. Nikdo jiný to za tebe neudělá. Jestli to není spíš kamarád než partner. 🙂

houskan
autor
19. bře 2020

Ještě jsem zapomnela napsat ze minuly rok jsem sla pesky ze skoly a u přechodu stalo nějaký auto a ten kluk v tom autě vypadal stejně jako on, tak divne jsme na sebe koukali a ja pak radši ucukla..buďto to byl jeho dvojník nebo to byl on..ale spis to první,kdyby bydlel v našem městě tak už ho dávno znam..je moc maly, jedine ze by mym městem jenom projížděl🤷‍♀️

myrha
21. bře 2020

Jste spolu 2 roky a je to tvůj první vážný vztah, je jasné, že se budeš zaobírat tím, zda je to ten pravý. Spousta holek v tvým věku ještě nezažívá vztah, který trvá takhle dlouho... Nemůžeš de porovnávat s těmi, které mají za sebou pár několika měsíčních v podstatě flirtů a vzdali to hned, jakmile se jen trochu posunuli růžové brýle. Po měsících až letech je úplně normální, že necítíš ti, co na začátku. A vztah nemusí být o tom, že jsi nutně spolu pořád dokonce není ani nic špatného, když se ti ani tak moc nestýská, svědčí to spíš o tom že jsi samostatná a umíš upřít svou pozornost i jinam. Ono je lepší pro dlouhodobý vztah, když umíš fungovat sama za sebe. Teď už máš vážně vztah, kde být s tím klukem měla spíš byt5, že si hi vážíš, že se s ním zasměješ. Že víš, když půjde do tuhýho postará se o tebe nebo ti pomůže. Jinak vnímáš ho jako nejbližšího člověka? Svěříš se mu s problémem? Pak je to on. Možná do té foby, než potkáš někoho zajímavějšího, nebo napořád. Tak to je, v každém věku a v 17 obzvlášť. Mě je 43a aniž bych se chtěla rouhat, mám 2 malé krásné děti a manžela co je opravdická opora a jsme spolu tolik let, že když ty jsi se narodila, my jsme spolu už chodili... A víš co občas bych to tu zavřela a jela na cestu kolem světa.... Jsou dny, kdy každý vztah i ten funkční je jakási klec. To je daň za to pěkné. Navíc ty jsi teď od přírody naprogramovaná na to zkoušet, je jen přirozené, že když máš dlouhý vztsh, tak prostě přemýšlíš. A o princi sní každá. Na tom není nic špatného. Zvláště pokud jde o nenápadněnou lásku.... Tam jsi totiž zamilovaná do své představy o něm, tomu nemůže žádný reálný kluk nikdy konkurovat. Ale klidně si ho hýčkej pro své sny... Není ns tom nic špatného. S nějakými životními rozhodnutími počkej až bude situace zase normální, budeš moct dělat normální věci. Teď v karanténě máme bláznivé nápady všichni. Je možné, že si budeš ještě do 30 pár vztahů vyzkoušet.... Je možné, že jsi hned na poprvé dostala toho pravého. Uvidíš. Moc to neanslizuj a žij, co cítíš, buď upřímná sama k sobě, ale pamatuj, všechny vztahy jsou si nakonec tak nějak podobné. Velkou část totiž tvoří stejná ingredience, ty....

myrha
21. bře 2020

@houskan navždy vídat jen o víkendu? Vím, že to tak vypadá, ale není to tak.... Jednak nikdo nevíme, co bude po karanténě, teď de nám svět mění a my ještě ani nevíme, jak moc. Svět se ze dne na den změnil za můj život už několikrát, vždycky tak nějak jinak než bych kdy vůbec myslela, takže nejpší je to teď neřešit. Jestli to bude podle plánů, tak je podle mě spíš dobře, že se umíš bavit i bez něj. Pokud by pracoval v Německu i po Tvé maturitě a nepůjdeš na výšku, pak třeba budete bydlet spolu. Ale to je daleko. Navíc až odmaturuješ stejně by se vše měnilo, ať už půjdeš na školu nebo do práce. A kde najít třetího? Jestli máš někoho potkat, tak ho potkáš. A hlavně se z ničeho neobviňuj. Není nic jako mít rád víc nebo míň. Máš ho ráda, tak jak umíš. Jestli to vyšumí, tak proto, že to vyšumět mělo. A mylšenky a představy nejsou nevěra. Mimochodem, ono se to nedá srovnávat. Protože já jsem se svým mužem až od 28, ale co mě u něj udrželo, bylo že jsem z něj cítila že mě má rád. Nemusel to říkat, nemusel mi dávat květiny a dárky (jeho štěstí, není na to).... Prostě jen jsem to cítila a kamarádi mi to taky říkali.... 😉. Před tím jsem měla 2 vážně vztahy. Oba skončili po 2 letech, že to není ono.... Je to nějaká magická hranice.

jirinakuk
21. bře 2020

@houskan jsi mlaďounká, takže je pravděpodobné, že s prvním přítelem nezůstaneš😉 Pamatuj si, že každá láska zevšední a nebudeš mít stále růžové brýle. Společné bydlení, starosti, děti a pak uvidíš jak se vše změní 😉
V tomto věku užívej a jdi za svým srdcem😀

svetilkova201
24. bře 2020

@houskan podle mě je to tak že svého přítele miluješ ale ne na tolik na tolik bys měla svoji lásku milovat ❤️