Aneta nebo Stela. Co myslíte?

liss_qr
26. dub 2020

Ahojda maminky ,

jsem zasekla u dvou jmen Stelinka (asi s jedním L), Anetka . Stelinku chce hodně moc syn pořad o ni tak mluví a to se ještě nevedelo ani pohlavi .
Manzel mi řekl , ze už si umi představit obě dvě .
Nebo nějaké treti ?

Máme české příjmení, používá se i jako jmeno křestní (napr. Petr- Petrova , Pavel- , Marek )

Taky na kluka budeme muset něco napsat , dvakrát to chlapecké jmeno, jsme už použili, ... ale co dat aby to neznelo jako dve jména? Libil se mi Petr 😂, napadl me Radim . Manzel říkal Vladimír ale jestli to na dnešek není už moc ?

juliemichal
26. dub 2020

a co tak Anita?já jsem Aneta a zdá se mi to jméno hodně tvrdé 🙂 kdyby u nás bylo to čtvrté mimi holčička tak by určitě byla Anitka,protože to je krásně měkké jméno,ale čekáme čtvrtého chlapečka 😀

tasimia
26. dub 2020

Anetka 🙂

zelenaesmolda
26. dub 2020

@liss_qr dejte Stella Aneta a mate po problemu 🙂

dzogobela
26. dub 2020

Za me Anetka 🙂

duluxka
26. dub 2020

Anetka, mám ji doma. Je to krásné jméno, které má mnoho tvarů.

amazonkajanik
26. dub 2020

@liss_qr Stela je hezké jméno. Hned se mi vybaví skvělá herečka S.Zázvorková
Známý mají Adinu a Antonína ,dvojčata
Dnes je tolik nevšedních jmen,že každé české a přesto zvláštní,zahřeje u srdce

karla2015
26. dub 2020

Anet, jednoznacne😉

monika107
26. dub 2020

ANETKA

olga_
26. dub 2020

Pokud se vám líbí Stela (hlasuju naléhavě pro jedno L), tak bych vyhověla synovi. U kluka bych šla do nějakého méně tradičního jména, klidně Vladimír, je to nádherné jméno, a navíc tam nehrozí záměna s tím příjmením. Známí taky mají příjmení, které je zároveň křestní jméno a ten kamarád má i křestní klasické a celý život nedělá nic jiného, že se představuje takto: Jmenuji se X. Y. X je křestní, Y je příjmení a samozřejmě si to nikdo na začátku není schopný zapamatovat.

ter_21_7
26. dub 2020

My máme už 9 měsíců Stelinku, je to nádherné jméno, a o pár měsíců starší kamarádku Anetku 😉

krasna_neznama86
26. dub 2020

Taky jsme v nejuzsim vyberu meli tahle dve jmena... Nakonec mame doma pulrocni Anetku

benetka
26. dub 2020

@liss_qr Kamarádka má Stellu a je to moc pěkné jméno.

liss_qr
autor
26. dub 2020

@zelenaesmolda napadlo mě 😂 obě jmena, ale vypisovat obě ... to snad pak ještě ru čtvrtou holcicku .

Všem co odpovídají moc dekuju . Clovek to potřebuje probrat a doma není pochopení😂☺️ Prý je ještě čas (v zari ). Ale já chci vybrat dobre , sama mám jmeno co se dávalo nasim babickam a to ji udělat nechci, ani nějaké úplně moderní , co je všude C proste normalni , bezne s možnosti zdrobnelin . Co se dá říct hezky i v základní formě (děti , ve školce , škole , i pozdeji v praci ).

liss_qr
autor
26. dub 2020

@olga_ u jirika jsme byli v novinách narozených miminek Jirinkovi😂. Mě to neva... u druheho byl syn místo Stepanek (Pavlik - prijmeni je Pavel). Jirik o tom jménu má jasno , říká má vybráno a ze Stelinka (má moc rad holcicku ve školce , asi až sympatická. Naše bude jako ona drobná , malicka . Nedivím sw , ze se mu líbí , je fajn A vždy zdravi i něco řekne .🙂 Ale zas anetka je běžnější a víc Aneta Pavlova ... manzel chtel Ivetu pak se mu to nelíbilo napsané a já mám asociaci ze to zklouzne k Ive, tak měl být i prostřední Aneta . Dekuju za zprávu. A Vladik bych si zvykla ale možná ještě treti varianta.

liss_qr
autor
26. dub 2020

@krasna_neznama86 moc pěkný vyber , máme stejný vkus ❤️

zelenaesmolda
26. dub 2020

@olga_ proc jedno L?Me se to treba livi vice s LL

veruuu_kubesovic
26. dub 2020

Stelinka ❤

eva_marie
26. dub 2020

Stela

radulka57
26. dub 2020

jsem pro Stelinku 🙂

zelenaesmolda
26. dub 2020

@liss_qr tak zase tak casto je vypisovat nikde nebudes,dcera ma taky dve jmena 🙂

liss_qr
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
liss_qr
autor
26. dub 2020

@zelenaesmolda jaká ? 🙂 některá když jsem tu cetla jsem říkala joo to k sobe pekne jde, málokdy ze radsi víc děti na tolik jmen s láskou vybrána ❤️

zelenaesmolda
26. dub 2020

@liss_qr mas sz

ponikmonik
27. dub 2020

My máme Stelinku a jsme moc spokojení. Jelikož bude muset vysvětlovat jak se píše její příjmení, tak jsme dali Stelu s jedním L. Takže za mě jednoznačně Stela.

krasna_neznama86
27. dub 2020

@liss_qr jeste jsme v sirsim vyberu meli Sofii, Nelu a Elu

lenkajan
27. dub 2020

Mně se moc líbí Stela. Jméno Aneta mi přijde dost tvrdé.

zizulka2008
27. dub 2020

Za mě taky Stela 🥰

rychetkami
27. dub 2020

Mně se líbí a trošku víc Aneta, ale pokud by si syn přál Stelu, dala bych ji, je to taky moc hezké jméno🙂

marunka84
27. dub 2020
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

Za mě Stelinka 😍

popelka1984
27. dub 2020

Dala bych Stelinku, vyhověla bych synovi, je to třeba jedná z maličkostí co může být pozitivní na jejich vztah

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru