Elektronická cigareta - máte zkušenosti?

magdaleshka
30. pro 2016

Ahoj. Přemýšlím nad tím, že bych ráda vynechala tabákový cigarety, ale vím, že přestat jen tak neumím možná časem a postupně. Dostala jsem tip na pořízení elektronický cigarety, myslíte, že je to dobrý nápad? Je tu někdo takový, komu pomohla? A budu asi i ráda za nějaký doporučení na značku. Děkuji!

misana
16. zář 2017

@finie mohla bych vědět kterou přesně máš?

finie
21. zář 2017

@misana Ahojky, já jsem šla do startovní sady řady EX ,teď tam mají hezkou novou se vrozem květin😊 chtěla jsem bez čudlíku a tahle má právě jen světýlka co ti ukazují jak jí máš nabitou. Na těch webovkách vapour 2 ty startovní sady jsou s už připravenými cartridgemi, že se nemusí niikam nic nakapat, ale já mám k tomu samotnou liquidovou cartridge, do který si ty liguidy kapu sama. Víc mi to chutná. Nevím jestli jsem ti popsala dost srozumitelně, jsem v tomhle takový talent :D Kdyby si chtěla pošlu foto .

almatulova
17. říj 2017
Uživatel almatulova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od almatulova.

Ahojky, měla jsem úplně stejný problém. Protože jsem nedokázala ze dne na den přestat, tak jsem se nakonec taky rozhodla pro elektronickou cigaretu, Zatím jsem úplně nepřestala, ale hodně jsem to omezila. Kupuju si ovocné náplně s nejnižším obsahem nikotinu a někdy mi jedna náplň vydří i celý měsíc. Koupila jsem si cigaretu Joyetech, už jí mám strašně dlouho a jsem s ní maximálně spokojená. Veškeré příslušenství a náplně nakupuju na e-shopu, kde mají i pěkné elektronické cigarety - https://www.e-cigo.cz/. Snad vám to pomůže tak, jako mně.

syllwa
21. říj 2017
Uživatel syllwa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od syllwa.

Na netu najdeš širokou škálu různých liquidů (náplní). Já pravidelně objednávám z https://www.gallagher.cz/ Osobně neustále zkouším nové příchutě. Doporučuji ti také zkoušet tak dlouho, dokud nenajdeš takové jaké ti budou chutnat, může se ti stát, že ti to ze začátku nebude úplně sedět. Stejně tak časem přijdeš na správnou intenzitu nikotinu.

nlukas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misana
7. únor 2019

O co si myslíte o iqos? Já asi stejně pořídím Joyetech eGo. Nemáte zkušenost?

darija06
20. lis 2019

Iqos je podle mě stejná hrůza jako klasické tabákové cigarety. Navíc na tom člověk ani neušetří. Muž tady z toho děsu přešel na tu elektronickou, jak do sebe tahá jenom tu páru a příchuť a vyjde to mnohem levněji a o pozitivech co se týče zdraví ani nemluvím 🙂. Sice pomalu neví jako příchuť si namíchat a jakou kouřit, protože jich mají na vapemanii hrozně moc, ale díky bohu to fakt krásně voní.

frantiskasevca
25. lis 2019
Uživatel frantiskasevca je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od frantiskasevca.

Já doporučuji jedině www.vapemania.cz Naprosto nejlepší ceny na čr i sk trhu. Většina zboží je slevněna až o 45% což nikde jinde není. Navíc při odběru nad 400,- kč je doprava zdarma. Na jejich Fb stránkách vám ochotně On-line poradí a vysvětlí. Za mě absolutní jednička

frantiskasevca
25. lis 2019
Uživatel frantiskasevca je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od frantiskasevca.

@misana nebrat. srdí to jak seno

darija06
27. lis 2019

Jak píše Františka iqos má specifický zápach a co mi vadí nejvíc, tak jisté restaurace jej propagují a je povoleno v prostorách kouřit jenom tady ten smrad.

eldam3
16. pro 2019

Nojo, všechno vonět nebude :D já jsem spokojená s e-cigárama.. na vapemanii koupím náplně a budu to fajčit ještě hodně dlouho kolik toho mám ve skříni :D

kulashaker
Odpověď byla odstraněná
Zobraz