Emotofobie (strach ze zvracení). Jak ji vyléčit?

svetilkova201
8. lis 2019

Ahoj chtěla bych pomoc aby mi někdo řekl jak vyléčit emotofobii strach z vracení 😕 ničí mi to celej život mám už z toho depky 😫 ještě mi nebylo ani 14 takže je to těší :/ když jsem to řekla mamce tak řekla že ať už jí dam pokoj že prostě do školy budu chodit a taťka je na tom podobně☹️ Bydlíme v cizině a já tu nerozumím takže nemůžu mít terapeuta😞 nevím co s tím, rodiče mi nepomůžou 😢 tak to musím udělat přes internet tak kdyby někdo neměl nějakou radu?:( protože já už se s toho psychicky zhroutím.Moc děkuju za každou zprávu❤️

zelenaesmolda
9. lis 2019

@makynaeliska
no ja bych si asi zasla uz kvuli detem at jim svym chovanim nevypestujes taky tu stejnou nebo jinou fobii

amazonkajanik
10. lis 2019

@makynaeliska tak to u mě bude opravdu jen reflex. Zlatá moje obsedantne kompulzivni porucha, kterou trpí snad každej 3.člověk

viki999
10. lis 2019

@svetilkova201 upřímně ti řeknu, že tím trpím cca 10 let, co s tím dělat neporadím, nikdy mi moc nic nepomohlo...

@zuzkasim věř mi, že není podstatné kolikrát v životě kdo zvracel a je to horší než pavouci, já se na rok zavřela doma a odmítala mezi lidi.. dodnes jít do obchoďáku je za trest a jdu dovnitř, kam musím a ven..

viki999
10. lis 2019

@makynaeliska přesně, panicky hlidam okoli, když někdo pije víc než se mi zdá ok, odcházím...
Dítě zatím nezvraci...tuk tuk!