Fyzioterapeut - kostrč, kříž, kyčle. Máte zkušenost?

anatanka
1. čer 2013

Nevíte někdo o fyzioterapeutovi nebo jiném odborníkovi, co dokáže pomoci s problémy po úrazu? Především mi jde o oblast kostrče, kříže, kyčlí a tím pádem celé pánve. Nemáte dobrou zkušenost s někým, kdo se tímto zabývá?
Zdá se mi, že už jsem zkusila za ty roky vše. Bolest je nesnesitelná...

Děkuju.

jajkaz
1. čer 2013

Zrovna na poslední rehabce mi moje fyzioterapeutka říkala, že tam má pána po úrazu pánve. Chodím na cvičení Mojžíšovky, tak jsem se divila, že tam chodí i chlap. Tak možná bych se zkuila zeptat na to někde v nemocnici na rehabilitacích.

anatanka
autor
1. čer 2013

Dekuju, ale Mojzisovu metodu mam uz taky za sebou...

jajkaz
2. čer 2013

@anatanka Tak to mě mrzí, že nezabrala. Snad se najde aspoň něco, co pomůže 😉

eficenka
2. čer 2013

@anatanka
doporučila bych soukromou kliniku redcord v hradci králové - díky p.Hamáčkové se tam stabilizují i stavy páteře, které lékař doporučí k operaci - výhřezy plotének a pod jejím vedením je pacient jak mladík 🙂
a pánev i kyčle to je přesně pro ni...
Jinak bych se poohlídla někde v motole pod MUDr. Kolářem - schopní fyzioterapeuté...

majkali
2. čer 2013

@anatanka Pošlu ti kontakt.

anatanka
autor
2. čer 2013

@eficenka
Dekuju. Ja prave uz k tem nejlepsim chodila, ale nepomohli vůbec vcetne cele nove kliniky docenta Kolare. Naopak - po všech zákrocích jako byl napr. opich k misnimu koreni, jsem skončila na par tydnu dokonce o berlich. Doktori mi v tomhle uz nepomůžou. Proto davam ještě nadeji do nejakeho sikovneho fyzioterapeuta, který ma zkusenosti primo s timto problémem...

eficenka
2. čer 2013

@anatanka
jestli to máš kousek do Hradce, tak 100% doporučuji, pokud bys dojela i do Jánek - nabízím své služby, nebo manželovy ( úpravy skolioz atd sou možné 😉 ) i manželova teta která vyzkoušela vše možné pod manželovým vedením je schopná se zase hýbat ( problémy s kyčlema...)

pinkpet
5. čer 2013

@anatanka chodím k fyzioterapeutce Petře Zabove, je dobra!

anatanka
autor
6. čer 2013

@pinkpet
Dekuju, ja uz sla prave na doporuceni známých asi k deseti fyzioteraopeutum a nic. Potrebuju prave nekoho, kdo se zabyva primo kostrci, krizem a panvi.
Kazdopadne dekuju, mrknu na ni...

pinkpet
6. čer 2013

@anatanka Tak ona se zabývá vším,moji skorovyhrezlou plotenkou,bolavou kycli už rok....myslím,ze mi pomohla, mého gynekologa zachránila od operace a momentálně dává do kupy sedací nerv a kostrc me kamarádky.Pokud mi blíže popises co konkretne potřebuješ,zeptám se ji😉

anatanka
autor
6. čer 2013

@pinkpet Aha, tak to jo... Nasla jsem si ji, ze dela Na Homolce, ne? Napisu IP. Diky.