Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

HPV vir a Papilocare gel. Máte zkušenosti?

kolorado
18. čer 2020

Zdravím všechny 🙂 chtěla jsem se zeptat, zda má některá z Vás zkušenost s Papilocare gelem?Byl mi zjištěn vysoce rizikový podtyp HPV vir 16 a 52 a léze při kontrole byli prý také viditelné.Cytologie byla přitom 2x v pořádku.Byl mi doporučen Papilocare gel, nebo samozřejmě konizace.Ráda bych zkusila nejdřív gel než jít na zákrok vzhledem k tomu jak se bojím 🙄 Nikdy jsem na žádné "operaci" nebyla.Proto budu ráda za jakékoliv zkušenosti s tímto gelem nebo čímkoliv jiným co by mohlo pomoci.Momentalně zkouším tablety Indonal, ale nemyslím si, že pomůžou...Děkuji všem 🙂

andrejkabarankova
19. čer 2020

@kolorado mela jsem take nejaky nalez. A bylo mi doporuceno toto. Pouzivala jsem z fin. duvodu jen 2 tydny. Na bezne kontrole jsem byla ted ale za pul roku mam jit znovu zda neni zas pritomen hpv virus. Pry se to zjisti az po roce. Takze jestli pomohlo nebo ne nemohu rict. Jinak to pouzivani des. Vyrobci by se meli zamyslet nad konzistenci. Zda se mi, ze se tak drahy lek vyplitval jen samotnou aplikaci.

andrejkabarankova
19. čer 2020

@kolorado tablety Indonal mi k tomu byly take doporuceny ale nedostala jsem se k tomu kvuli kojeni. Ale jedno baleni mam koupene takze take zkonzumuju a pak uvidime.

kolorado
autor
20. čer 2020

@andrejkabarankova Moc děkuji za odpověď 🙂 Já doufám, že pomůže.Toto je poslední pokus něčeho a pokud bude zase výsledek špatný, tak to nebudu protahovat a ač nerada, tak se rovnou objednám na tu konizaci.Lepší tento zákrok než mít pak rakovinu 🤦‍♀️

Sem začni psát odpověď...

Odešli