Kosmetika, se kterou jste spokojené?

larascont
24. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

Ahojky holky mám na vás taková dotaz 🙂, s jakou kosmetikou jste spokojené? Myslím tím jakákoli vás napadne, krémy, šampony, odličovací mléka a vody. Jakou značku třeba doporučujete a proč? Mám suchou pleť a často se mi dělají červené fleky na obličeji. děkuji

markii88
18. zář 2019

Holky a co doporucite do tohoto sychraveho pocasi? Jako zatím to jeste neni tak strasne ale to ochlazeni je mazec a prijdu domu a mam cervenou pokozku je neco co by pomohlo?

blankamok
20. zář 2019

@esternejed
@markii88
holky objednavate primo z jejich stranek? muzete mi poslat odkaz ja a hledani na internetu :( moc me to nebavi nez najdu co potrebuju stravim nad tim hafo casu. dekuji

jankol
29. zář 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@blankamok sice dotaz nebyl na mě ale snad nevadí že odpovím https://www.annemarieborlind.cz objedávám přímo z jejich stránek nemáš u toho další případnou marži ostatních prodejců 😉

esternejed
30. zář 2019

@blankamok zatím jsem objednávala jen jednou teď a objednávala jsem přímo na jejich stránkách. většinou když něco objednávám snažím se najít stránku dotyčné značky nebo výrobce za mě je lepšíš objednávat přímo

gabrolo
13. říj 2019

@markii88 já jsem loni zkoušela řadu LL regeneration od firmy Annemarie Borlind a nebyl špatný kouknu co mají nového ale asi zase zvolím toto nerada střídám něco co mi vyhovuje 😉

zelenaesmolda
13. říj 2019

@markii88
na ruce je nejlepsi neutrogena

babanci
13. říj 2019

Já,čím víc pečuji o pokožku,tím hůř vypadá. Takže se občas natřu arganovým olejem,myju se je mýdlem s kozím mlékem a vodou. Na vlasy používám Loreal Expert. Utrácím za dekorativní kosmetiku,používám Dior a Gerlain. Když si dám záležet a dobře se vyspím,vypadám o dost mladší než jsem.

gabrolo
15. říj 2019

@babanci jo spánek dělá hodně ale mi ani dobrý spánek nepomáhá a jinak asi hodně holek múže závidět že se nějak extra nemusíte starat o pleť

babanci
16. říj 2019

@gabrolo Já právě zjišťuji,že je péče kontraproduktivní. Když mám období pečovací,mám pleť hnusnou a když na to tzv. peču,je bezvadná. Nedávno jsem zkoušela masku z mleté kávy a mléka,někde jsem četla a to bylo poprvé,co se mi nijak nezhoršila. Ale jinak,jak si koupím hydratační cosi,je hned hrozná.

gabrolo
17. říj 2019

@babanci jo někdo má takovou pleť že fakt nevyžaduje žádnou péči naopak je to po kosmetických přípravcích ještě horší. Jinak z kávy si dělám peeling buď s mlékem jak píšeš a nebo přidávám do krému který používám

esternejed
21. říj 2019

@babanci jo takových lidí znám víc a tiše závidím já mám období chvíli tak a chvíli tak někdy mám mastnou a někdy suchou pokožku a před menstruací samé akné takže si to užívám asi i za jiné :D

markii88
23. říj 2019

@zelenaesmolda ja nejsem spokojna z neutrogeny me ruce stipaly musela jsem si je umyt.

zelenaesmolda
23. říj 2019

@markii88
a kterou jsi mela?ja pouzivam tu koncentrovanou

kizii
23. říj 2019

Ja nedam dopustit na Weledu a Alverde.. ❤️

telicka
26. říj 2019

@kizii weleda vím že je kosmetika pro miminka netušila jsem vůbec že je i pro nás. Nebo používáš to co je pro ty mimča? Alverde mi nic neříká.

kizii
26. říj 2019

@telicka Koukni na net, Weleda toho ma i pro nas zeny dost. Dokonce i neco pro muze 🙂

blankamok
28. říj 2019

@jankol ok děkuji kouknu tedy na jejich stranky a koukam ze mas asi ted kvuli me problem ze jsi poslala odkaz :( to me mrzi ale dekuji za tip 😉

gabrolo
30. říj 2019

holky dneska jsem sla po dlouhe dobe ven brzy rano a uz byla fakt zima mate nejaky tip na krem na ruce mam ruce uplne rozpraskane z te zimy a ani rukavice mi nepomuzou :( nemuzu nosit ani prstynky jak me to boli :(

markii88
31. říj 2019

@gabrolo tak k teto otazce se pripojim jelikoz mam stejny problem nebo teda hodne podobny kdyz mam rukavice tak je to v pohode ale vetsinou je zapomenu doma a pak mam ruky rozpraskane do krve a pekne to boli :( takze pokud nekdo poradi budu nadsena - kremy tipu Nivea, Dove, Neutrogena mam vyzkousene a nic nepomohlo :(

telicka
4. lis 2019

@kizii koukla jsem se teda na ten net je tam toho strašně moc ,ale já jsem spokojena s Annemarie Borlind.tak raději zůstanu u jednoho než zkoušet plno věcí najednou .

telicka
6. lis 2019

@kizii koukala jsem na stránky já zůstanu u moji značky ,ale možná nakoupím něco rodince .ty vánoce mě zabíjí vůbec nevím co komu něco koupit .A když těch penízků není moc.☹

kizii
6. lis 2019

@telicka Aha, tak to chapu. Prave Weleda je drazsi, ale u me je to stalice.. tak preji hodne stesti v hledani 🙂

esternejed
7. lis 2019

@telicka taky mám už hrůzu s těch vánoc co nakoupit .Já jsem dříve používala Weledu byl u mě taky na prvním místě ,ale teď se mi zdá že se trochu zhoršily nesedí mi tak jak mi seděla,ale myslím si jak komu.

zuzkaasteli
7. lis 2019

Na cisteni pleti ruzova voda od purity vision a driv od saloos,k tomu denni krem od lavery a na noc pres lavove kameny filtrovane oleje od mannamydlo s ylang ylang,na telo manna mydlo coco s bambuckym maslem a na vlasy tuhy sampon navia nebo od slovenskych two cosmetics...moc se nelicim ale tyhle veci mi sedi a tak je chvili menit nebudu..

telicka
12. lis 2019

esternejedjoršila?byl to pro mě taky kdysi top nevím že vždycky dobré věci nejsou tak jak začínali .samozřejmě jak komu .ale aspoň jsem ráda ,že nejsem sama.

telicka
19. lis 2019

@esternejed já dneska začala objednávat dárečky na Vánoce vidím že mám jenom samou kosmetiku mám velkou radost,že udělám rodince radost .

telicka
20. lis 2019

@markii88 taky na to trpím v práci na suché ruce vždycky jak doletím domů z práce tak je promastím ,ale když zase začnu doma úklidem namočím si ruce do sova opět ruce trpí jelikož nesnáším vytírat v rukavicích tak trpím jako pes.😨