Kosmetika, se kterou jste spokojené?

larascont
24. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

Ahojky holky mám na vás taková dotaz 🙂, s jakou kosmetikou jste spokojené? Myslím tím jakákoli vás napadne, krémy, šampony, odličovací mléka a vody. Jakou značku třeba doporučujete a proč? Mám suchou pleť a často se mi dělají červené fleky na obličeji. děkuji

meronym
24. led 2019

@larascont Bioderma, rada Sensibio (ruzova). Mam rovnez suchou, citlivou plet a s touto kosmetikou jsem moc spokojena. Pozor - na odliceni nepouzivam miceralni vodu, ale pletove mleko. Poradila mi to kosmeticka a je to mnohem lepsi. Pomer cena/vykon zatim nejlepsi z vyzkousenych znacek.

malinkaelinka
24. led 2019

Na pleť Karel Hádek, za slušné peníze spousta muziky. Mám vyzkoušené pleťové krémy, vody, odličovací oleje, koupelové a sprchové oleje. Na vlasy jsem nenáročná a stačí mi obyčejná Balea a Alverde. Na těle mám celkem suchou kůži a to mám ráda tělová másla a krémy Alverde, občas do nich kápnu trochu oleje, aby byly více klouzavější. Z podzimní dovolené v Maroku jsem si dovezla arganový olej a to je opravdu pecka - na pleť a teď v zimě i na suché ruce z mrazu, ten rozhodně doporučuji.

sudylichozrout
24. led 2019

@larascont bezne: Balea sprchove gely, Balea pro kudrnate vlasy sampon + styling, modra Nivea na ruce, Nivea deodorant, Balea cistici pletove tonikum. Kdyz si chci udelat radost a vonet: cokoliv od Yves Roscher 🙂
Obcas koupim na vyzkouseni neco jineho, ale pak se zas vratim k osvedcene klasice 🙂

dura175
24. led 2019

@larascont Na pleť mám vyzkoušený Original Atok, to je velmi podobné jako Karl Hadek, obojí cenově přijatelné. Taky česká a vcelku levná je For Life, trochu dražší je Syncare (taky česká). Na čištění používám kombinaci pleťové mléko+tonikum nebo voda, všechny ty gely a pěny moc nemusím. Já teda trpím na černé tečky a mám mastnou pleť, takže se stejně vždycky vrátím ke Clinique, což je ale pro spoustu zu viel...
Do sprchy používám cokoliv, jsem úchyl na sprcháče, tělové peelingy a mýdla, teď tam mám Baleu, Niveu, Yves Rocher, Loccitane, Rituals... U šamponů se mi osvědčila Balea za 17 Kč na mastné vlasy. Na tělo používám převážně kokosový olej, občas něco jiného, většinou, když dostanu. Jo a deodoranty zásadně pánské.

vineta
24. led 2019

Na pleť Dr. Hauschka a mandlová Weleda, na vlasy Lush, L ´occitane a Klorane, krém na tělo mandlová Weleda a Lush, sprcháče Lush.

aklin
24. led 2019

Domaci slehane bambucke maslo s rostlinnymi oleji, a nopoo metoda. Vse pomuze uzdravit pokozku i vlasy. A je to jednoduche.

hanaross
24. led 2019

@larascont normalni mandlovy krém od Astrid za 70 Kč je na suchou a citlivou pleť a je zároveň denní i noční, a obličej si umyvam vodou a mydlem. Vyzkoušela jsem spousty drahých krému a tento je nejlepší

berna90
24. led 2019

@larascont já používám kosmetiku z české firmy Eurona a jsem velice spokojená, mohu poskytnou bližší info
🙂

miba10
25. led 2019

Používám krém od vaseliny a super. Kůže na těle i pleť na obličeji se krásně vyhladila, žádné pupínky, vyraziky nebo supinky. Stojí 70,-. Jsem atopik a dcera taky a tohle byla po dlouhé době jediná ve o co nám pomohla. Navíc krásně hydratuje, ale není mastna.
Na vlasy pantene nebo tony & guy, na odličovací (když už se namaluju 😂) Mixa, nebo micelarni vodu pro citlivou pleť. Kdysi jsem měla i krem od Lacura, ale ten se v Čechách nesezene. Ten byl taky vynikající

dura175
25. led 2019

@aklin O no-poo jsem četla. Ale jak mám zvládnout to přechodné období, když chodím každý den mezi lidi? Jak dlouho to trvá? A to domácí šlehané bambucké máslo se dělá jak? Já právě zkoušela i pleťový olej a tím jak mám mastnou pleť, tak to bylo ještě horší a nebylo mi to příjemné.

aleenka1234
Autor odpověď smazal
Zobraz
sumitra
25. led 2019

Lush. Jsem nadsena ❤

aklin
25. led 2019

@dura175 nopoo neni o tom nemyt si hlavu. Jde jen o myti vlasu pouze bylinkami, zitnou moukou atd. Vlasy si lze umyvat kazdy den, ale myti bude setrne, coz komercni sampony nezajistuji. Ja jsem nopoo 1,5 roku, vlasy nevypadavaji, z kazdodenniho myti jsem presla na interval 1 krat tydne, konecky se netrepi, vlasy jsou pevne a silne, zdrave, krasne, huste a leskle. Konecne jsem spokojena. Pro vice info mi muzete napsat zpravu.
Na mastnou plet je vhodny konopny olej. Je treba zkouset. Taky jsem hledala vhodny olej.

lachtanice86
25. led 2019

Odlicuji clinique který se změní v olej nebo estée lauder a foreo. Jako krém na oblicej značka biotherm. Olej squalane a serum od the ordinary. Mám vyzkoušeno roky a jsem spokojená. Vlasy - kondicionér od soaphoria a sampon syoss, urtekram, oherbal nebo keraste. Vše na kudrnaté vlasy. Myju jen jednou týdně. Na tělo balea

dura175
26. led 2019

@aklin "Kdo se rozhodne dát bezšamponové metodě šanci, nevyhne se poněkud nepříjemnému období. Přibližně po šesti týdnech budou vlasy extrémně mastné." To je citace z článku o no-poo, které zkoušela přímo kadeřnice. Takže odtud to mám. Pokud jsou vaše zkušenosti jiné, tak to je super.

dura175
26. led 2019

@lachtanice86 Ordinary je dobré, ještě mám ozkoušený a prověřený buffet a kys. hyaluronovou. @aleenka1234 Estée Lauder je moje další meta, ale to až budu vydělávat víc 😒

aklin
26. led 2019

@dura175 u svych vlasu jsem nezaznamenala zadne prechodne obdobi jsem nemela. Tim prechodnym obdobim se mysli to, pokozka i vlasy si zvykaji na neco noveho co neznaji a zaroven se uzdravuji. Vubec bych se toho nebala.

bayt
26. led 2019

@larascont Tak dřív jsem za kosmetiku celkem utrácela, teď to držím v mezích, někde se vyplatí si připlatit, někde moc ne. Na pleť mi moc vyhovovala Rosa Graf, ale v ČR je těžce dostupná. Takže beru krémy od La Roche Posay z lékárny, totéž odličováky. Pleťovou vodu používám převážně růžovou vodu, dělá mi dobře.

Na vlasy šampon od Urtekram, super cena, přírodní bez silikonů, a fakt dobrý. Kondicionér Alterna, ten je naopak velmi drahý, ale nic lepšího jsem ještě nezkusila.

Dekorativka Artdeco, Bourjois, akorát makeup mám od Clinique nebo Dioru a pudr TleClerc. Na tělo má ráda másla z Bodyshopu.

wanhedaa
26. led 2019

Atok pro mě katastrofa...tak jako spousta jiných značek. Mě se nejvíce osvědčil Lactovit - tělové mléko a sprchový gel a jinak vše na tělo a obličej od Uriage. 🙂 I v těhotenství to je jedna z mála kosmetiky, která mě nevadí, nepálí a je mi přijemná 🙂

berna90
Autor odpověď smazal
Zobraz
larascont
autor
29. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@bayt Ano to máš pravdu, taky mi trvalo, než jsem si našla tu svojí značku kosmetiky co mi vyhovuje 🙂. Když si srovnáš u některých značek poměr kvalita a cena, tak to by člověk někdy fakt zaplakal. Ale s Annemarie borlind jsem fakt už dlouho spokojená, hlavně s pleťovou kosmetikou 🙂.

larascont
autor
29. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@berna90 O té už jsem myslím něco slyšela, ale osobně jí vyzkoušenou nemám, ale už moc experimentovat se svou pletí nechci, už se mi to vymstilo.

larascont
autor
29. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@hanaross Tak zrovna tento mandlový krém jsem na tváři nesnesla, namazala jsem se a za chvíli jsem měla pocit, že si obličej seškrábu, jak mě všechno pálilo a svědělo. Stalo se ti to někdy? Nebo já jsem asi fakt nějaká divná 🙂.

larascont
autor
29. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@malinkaelinka Ten arganový olej zní dobře. Kdepak ho seženu prosím, abych měla představu? děkuji

larascont
autor
29. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@meronym Jo micerální vody nejsou prý úplně to nejlepší na odličování, to jsem slyšela. Já se líčím asi dvakrát do roka, takže to je v pohodě 🙂. Boidermu jsem sice zkoušela, ale ne růžovou řadu, koukni se na ní 🙂.

malinkaelinka
30. led 2019

@larascont Já ho mám přímo z Maroka, z výrobny. K nám ho dováží třeba Sagrada Natura, ale nemám vyzkoušeno. A bacha, dost se pancuje.

hanaross
30. led 2019

@larascont ne nikdy, pro mě super krém, ale asi také každému nesedne

ocetnicek
30. led 2019

Tak já používám asi tu nejvíc chemickou kosmetiku na světě :D na tělo a sprchování Baleu, na vlasy Syoss, na zuby Colgate, na ruce Indulonu. Jediný, na co si dávám bacha, tak je kosmetika na obličej, tam mám problémy se zarudlou pletí, takže nejlépe Bioderma růžová. Přírodní kosmetika mi smrdí, nevím proč.

hanih
30. led 2019

Já teď používám hodně přírodní kosmetiku. Během těhotenství se mi rozjel atopický ekzém a docela mi trvalo, než jsem našla to pravé, co mi bude vyhovovat. Na obličej používám růžovou řadu Nobilis Tilia (růžovou vodu, olej a krém). Je sice dražší, ale naprosto úžasná a krásně hydratuje. Ruce mažu teď v zimě Sněhovou vločkou od Havíka (což je úplná bomba, ale teda dost drahá, naštěstí ji většinou dostanu od někoho jako dárek 🙂 ) a jinak celoročně bambuckým máslem nebo sádlem (taky super kosmetika). Na vlasech si dávám záležet, mám je jemné se sklony k třepení. Po dlouhém hledání jsem si oblíbila Wellu Professional a Brazil Keratin (oboje profesionální kadeřnické přípravky), teď zas trošku experimentuju a docela se mi zamlouvá tuhý šampon od Navie. Sprcháče mám pokaždé jiné, tam nemám oblíbenou značku, stejně jako třeba pastu na zuby apod. Dekorativní kosmetiku používám taky pokaždé jinou, teď spíš přírodní, protože se mi osvědčila na ten atopický ekzém.
Jinak třeba Syoss, který jsem tu párkrát viděla, jsem kdysi taky zkoušela a totálně mi zničil vlasy . začaly se mi lámat, krepatět a začaly se mi dělat lupy, na které jsem do té doby netrpěla.
@ocetnicek Je zajímavé, jak to má každý jinak. Mě třeba přírodní kosmetika voní mnohem příjemněji, než chemická 🙂

ocetnicek
30. led 2019

@hanih Ono možná je to tím těhotenstvím, jak se mi změnily čichové buňky 🙂 moje vlasy snesou absolutně vše a vypadají pořád stejně, takže si v klidu kupuju šampony, co zrovna mají třeba v akci 🙂