Krvácení z konečníku. Musí to hned být nějaké onemocnění nebo ne?

5. led 2022

Dobrý den dneska jsem viděla na papíře a v záchode po vyprazdňování krev
Musí to být hned nějaké onemocnění nebo ne?
Máte někdo zkušenosti
Může to být nějaká vážna nemoc třeba rakovina střeva
Měl ji můj pradedecek a bratr mého dědí ale můj děda neměl a mamka také ne
Tak nevím
Je mi 17

palja
5. led 2022

To bude zase troll.
Jasná krev můžou být hemoroidy. Zajděte si k lékaři, tady vám konečník nikdo prohlížet a vyšetřovat nebude.

autor
5. led 2022

@palja nejsem troll

gracinka7
5. led 2022

To budou hemeroidy.

autor
5. led 2022

@gracinka7 myslíte a nemuze to být i něco závažného neměla bych jít na nějaké vyšetření
Jak mmae dedicnou tu rakovinu tlustého střeva

eloise02
5. led 2022

Ahoj, nemusí to být hemeroidy, zažila jsem to, když mi bylo asi 22. Byla to anální fisura (trhlina). Řešilo se to chirurgicky pod narkózou, od té doby jsem už tento problém neměla, ale než jsem se odhodlala k doktorovi dojít trvalo to krvácení nějakou dobu, někdy víc někdy míň, postupně se to zhoršovalo.

autor
5. led 2022

@eloise02 ja mam v planu to říct mamce ale teď se léčím s kvasinkovou infekcí v puse a mamka mi říká že mi pořád něco je

autor
5. led 2022

@eloise02 takže se jí to bojím říct

gracinka7
5. led 2022

Tak jdi k doktorovi 🤷

eloise02
5. led 2022

Za nemoc člověk nemůže a řešit bys to měla, mě doma tehdy máma taky děsila rakovinou, takže jsem byla totálně vystreslá a nakonec to zas nic tak hrozného nebylo, nejhorší pro mě bylo to, že v nemocnici byli samí mladí doktoři a já se styděla, není nic příjemného na někoho vystrkovat zadek, ale je pořád lepší to vyřešit, než aby se to nějak zhoršilo.

autor
5. led 2022

@eloise02 doufám že to budou jenom hemoroidy ja jsme nikdy pod narkozou nebyla a hrozně se bojím ne z toho že bych se neprobrala ale že mi to nezabere
Viděl jsem dokument o zene která měla narkozu a byla při vědomí ale nemohla hybat s tělem ale naštěstí díky tomu že doktoři kontroluji Jestli opravdu jakoby spíte tak zjistila nevím tedy podle čeho
Zjistili že je stále při vědomí a vnímá a že by to bylo pro ni hrozný utrpení kdyby do ní řezali protože by to cítila

autor
5. led 2022

@eloise02 jasně no

autor
5. led 2022

@eloise02 a dělali ti kolonskopii?

eloise02
5. led 2022

Nedělali, nějakou hadičku či přístroj doktor při vyšetření použil, ale už nevím, jak přesně se to jmenovalo, bylo to v roce 2003 a to už je fakt dlouho.

autor
5. led 2022

@eloise02 jasný chápu jediný ceho se bojím že by to musela jít na gastroskopii třeba žaludeční vredy nebo tak

eloise02
5. led 2022

Příznaky žaludečních vředů
Hlavním projevem žaludečního vředu je bolest v nadbřišku, a to zejména při jídle. Vřed v dvanáctníku naopak bolí nalačno a bolest se utišuje jídlem, proto tito pacienti tloustnou. Žaludeční vředy se mohou projevovat také pálením v jícnu, pocitem návratu kyselého a pálivého zpět do jícnu, častou potřebou zvracení nebo přetrvávajícími bolestmi břicha. Může být i průjem.

Máš něco takového?

autor
5. led 2022

@eloise02 no občas to boleni v nadbrisku že právě uprostřed jak jsou zebra trošku dole prostě ve středu
ale není to při jídle je to kdykoliv
Není to ale že by mě chytali nějaký křeče nebo tak
Nezvracim, pálení jícnu taky asi ne moc nevím jak to vypadá

autor
5. led 2022

@eloise02 jinak dekuju vám hrozně moc že to se mnou reiste jsem opravdu z toho vystrašená

autor
5. led 2022

@eloise02 jak vám dlouho trvalo než jste šla k doktorovi

treasurka
5. led 2022

Nedávala jsi sem nedávno dotaz na výrůstky v puse a bála ses, že máš rakovinu jazyka?

autor
5. led 2022

@treasurka ne ne já žádný vyrustky v puse nemám
Jak tě to vůbec napadlo 😂?
nechápu co to s tím má společneho

treasurka
5. led 2022

Je to takovy podobny…trosicku 😉

autor
5. led 2022

@treasurka tak to se vám ale opravdu jenom zda 😊
Nevidím v tom moc souvlist
To že mám strach kvůli tomu že máme dedicnou rakovina střeva a já mam krev po stolici
paní má nejspíš asi kvasinkovou infekcí to se může stát
A tak je paní třeba vystrašená že neví třeba co jsou ty vyrustky

autor
5. led 2022

@eloise02 tak mě mamka objedná k doktorce

eloise02
5. led 2022

No vidíš. Tak ať to dobře dopadne.

autor
5. led 2022

@eloise02 doufám že to budou jenom hemoroidy

berenika39
5. led 2022

Ahoj autorko. Když napíšeš jeden anonymní příspěvek a uděláš v něm sedm hrubek, a pak napíšeš další anonymní příspěvek a uděláš v něm sedm stejných hrubých chyb - a tvrdíš, že předešlý příspěvek není tvůj - hele, to není košer. Hrajeme tu na Koníku fér, přidáš se k nám?

aniea
5. led 2022

Měla jsem taky po stolici krev na papíře, jasnou červenou. Šla jsem k doktorovi a řekl že tam mám prasklinu na konečníku. Nasadil mi dietu, čípky a pro jistotu poslal na kolonoskopii kde bylo naštěstí vše v pořádku a po pár měsícich se mi to ztratilo. Ale tohle bylo jako pálení, slabá bolest nebo jak to by popsala když jsem byla na velký.

zelenaesmolda
5. led 2022

Ja doufam,ze jsi troll protoze pokud ne tak jsi uplne blba.