Kyretáž. Jak dlouho od objednání? Nějaká vyšetření?

zuzha31
20. dub 2020

Zdravim holky,
Jsem po 2. Zamlklem těhotenství. 1. Odešlo samovolně a teď po tom druhém mě chce gynekolog poslat na kyretáž. Jsem uz 14 dní na PN bez vycházek a raději už bych šla teda do práce. Nevíte jak dlouhou trvá po objednání do zakroku? Je potřeba nějaké předoperační vyšetření? A jak dlouho po zákroku budu muset být ještě doma? Děkuji 🙂

natiiinka
20. dub 2020

@zuzha31 ja to měla tak, že jsem přijela na pohotovost s krvácením a z ordinace jsem šla rovnou na sál, takže tak.

tez83
20. dub 2020

@zuzha31 mě lékař řekl zítra jděte s hádankou,nenechte se odbít.Opravdu mě vzali hned,a hned další den jsem šla do práce.

tez83
20. dub 2020

@tez83 s zadankou.😃

zuzkasim
20. dub 2020

Měla jsem se okamžině objednat na druhý den na kliniku, tam mi zamlklé těhotenství ještě jednou pro jistotu potvrdili a šla jsem na sál. Žádné předoperační vyšetření nebylo potřeba. Za pár hodin po zákroku jsem mohla domů, doma jsem mohla být tak nějak podle toho, jak jsem se cítila, doktorka doporučovala aspoň týden, ale byla jsem už nějaký 10-11. týden těhotenství. Druhý den do práce bych nešla, první asi 3 dny mi úplně dobře fyzicky nebylo.

ajja87
20. dub 2020

Já Teda taky šla max třetí den hned na sál, jeden den krvácení, druhý den nástup do nemocnice, ještě se čekalo, jestli neroste hcg a další den kyretaz.,.. další den ráno propustecka a pak 14 dne PN.

mval
20. dub 2020

Mě lékař jeden den zjistit zamlklé těhotenství a hned druhý den jsem šla na zákrok. Kyretáž provedli během dopoledne a kolem 14té hodiny odpoledne jsem šla domů. Hned druhý den po zákroku, jsem šla do práce, fyzicky mi nic nebylo a celý den sedím u počítače. Psychicky bych se doma sama zbláznila.

zuzha31
autor
20. dub 2020

Děkuji všem za reakce, moc mi to pomohlo 🙂