Interrupce. Jak dlouho se čeká na objednání?

kostan90
29. pro 2019

Ahoj holky, mate někdo zkušenosti s interrupci? Jak dlouho se čeká na objednání na zákrok? Díky všem

sudylichozrout
29. pro 2019

@kostan90 Osobne zkusenost nemam, ale kamaradka byla na gynde, kde ji lekarka vypsala papiry a druhy den uz nastupovala do nemocnice na zakrok. Ten byl ambulantni. Bylo to v Praze.

jjasmina
29. pro 2019

Taky si myslí, jelikož je to placenej zákrok nějak vělká čekačka tam nebude

denca033
29. pro 2019

@kostan90 Ahoj velká čekací lhůta tam není protože se to musí udělat do určitého týdne. Byla jsem na interupci pred 4lety. Cekala jsem cca týden na zákrok

denca033
29. pro 2019

@kostan90 a dělá se to ambulantně Teda já to tak měla. Ráno zákrok odpoledne domu.

vevi2512
29. pro 2019

v úterý mě objednali a hned ve středu ráno nástup.. 3 hodiny po zákroku jsem šla domů..

kostan90
autor
29. pro 2019

Děkuji moc holky. Jedu na dovolenou a vrátila bych se v 8tt a doktor řekl ze to jde do 11tt. Tak jsem se bála abych to stihla

kiki1912
29. pro 2019

@kostan90 a ještě taková otázka už děti máš že volíš miniinterupci nebo mimčo nebylo chtěný? Interupce je možná do 12tt přesně

sudylichozrout
29. pro 2019

@kiki1912 A neni to jedno? Proste chce na zakrok jit, duvod znat netreba.

gracinka7
29. pro 2019

@kostan90 no hele, čím dřív, tím líp. Nedovedu si představit, že jedu na dovolenou těhotná s tím, že po dovolené 'to' dám pryč. Zavolej si do nemocnice a uvidíš, jak se domluvíte. Na každém pracovišti tě objednají jinak. Podle plánovaných zákroku a tak.

makronka222
29. pro 2019

Urcite to zkus pred dovolenou...

kostan90
autor
29. pro 2019

Studuji teprve VŠ a minco bylo neplánovaně, jedu na měsíc pryč, můj doktor mi řekl ze budu v 8tt a muže to udělat do 11tt ze by neměl být problém. Zase si říkám, ze pokud by to neslo, ze by To sám řekl, a pokud píšete ze se nečeká dlouho na zákrok. Za týden tam jdu tak se určitě nějak domluvíme.

kostan90
autor
29. pro 2019

Ani mě to není příjemné, už jsem z toho týden nespala a nemůžu se na nic soustředit , ale před už to nestihnu, a také si nedokážu představit ze si budu užívat v zahraničí. Ani ze bych ho dala pryč. Ale bohužel, s přítelem jsem krátce a nemám ani školu, práci. Přijde mi rozumnější tohle řešení. Na druhou stranu je to jen moje rozhodnutí. Děkuji Vám všem za pomoc, a snad vše dobře dopadne a Ať se vám daří!

gracinka7
29. pro 2019

@kostan90 tak třeba si přes dovolenou utřídíš myšlenky a ještě si to rozmyslíš.

kostan90
autor
29. pro 2019

I to se muže stát. Myslíte, ze bych to tedy kdyžtak určitě stihla? Spočítali jsme to na 8tt, měsíční čekací doba snad nebude

jjasmina
29. pro 2019

@kostan90 Líbí se mi , že uvažuješ rozumně, na tvem místě bych se rozhodovala stejně 🙂 Budu držet palce , máš toho ještě moc před sebou 🙂

kostan90
autor
29. pro 2019

@jjasmina Moc ti děkuji!

jjasmina
29. pro 2019

@kostan90 Není zač, na rodinu budeš mít času určitě dost 🙂 Já jsem zrovna typ, když dítě tak mít zázemí, staleho a dlouhodobeho partaka pro život, takže já tve rozhodnutí opravdu chápu, jednala bych stejně 🙂

pincola
29. pro 2019

@kostan90 Zkus ještě popřemýšlet, nebo koukni stránky Nesoudíme pomáháme. kamarádka byla s chlapem ani ne 3 měsíce a otěhotněla a dneska jsou normálně rodina. Druhá snad měsíc a dneska mají 3 děti. Obě si dítě nechaly. někdo je s chlapem 8 let a po plánovaném dítěti to jde do kopru. Doktorka Máslová uvádí, že po potratu se vztah z 90 procent rozpadá. Ne třeba hned, ale do roka nebo dvou. Zvaž všechno prosím, prostuduj materiály. Držím palce.

kostan90
autor
29. pro 2019

@pincola Děkuji ti, slibuji ze to zvážim!

katy48
29. pro 2019

Byla jsem na miniinterupci tento rok v jižních Čechách. Doktor ti musí vypsat papíry s těmi pak musíš do nemocnice. Objednali by mě do týdne, já to chtěla co nejdřív naštěstí jsem to stihla do 8tt kdy se jedná o miniinterupci a je levnější než normální interupce

aselluska
29. pro 2019

@kostan90 máma mě měla velmi brzo, neměla dokončenou školu, neměl ani jeden práci, neznaly se dlouho ... Přesto si mě nechala. Teď je ráda, že mě má, ale musela tomu obětovat školu, práci na na úrovni jejího nejvyššího dosaženého vzdělání. S tátou jsou do dnes. Nemuselo to tak dopadnout. Je to opravdu jen tvoje rozhodnutí, jak to cítíš. Mě osobně to přijde škoda, protože bych si s tebou hned ráda vyměnila, bohužel se nedaří. Ale pokud to tak máš, cítíš, že bys raději až to bude více přijatelné, je to svým způsobem zodpovědné. Držím palce ať se rozhodneš správně 😉

j.a.n.i
30. pro 2019

@kostan90 Jako promin, ale bud kecas nebo neumis počítat, uz vis, ze jsi tehotna, ještě si neodjela, jedes na mesic pryc a po příjezdu budes v 8tt... To proste realne neni mozne. Když dobre, tak budes po příjezdu tak v 10, mozna 11tt.

balogis
30. pro 2019

Ať je to jak je to ,tak pozor že po zákroku musíš dodržet klasicky šestinedělí,což na dovolenou také není asi úplný šlágr.

krista25
30. pro 2019

@kostan90 ahoj otázka je kdy odjíždís, podle mě je lepší miniinterupce než už velký potrat. Po malé jdeš po pár hodinách domů, u velkého tam lezis. Oni se snaží to udělat co nejdříve, takže si myslím že kdyby sis to dneska všechno zařídila, doktor, nemocnice. Tak čtvrtek, pátek ti to udělají. 😉😉

journals
30. pro 2019

Nebylo by ted lepsi prehodnotit priority a dovolenou v tomto pripade odlozit? Nevyjadruji se k situaci jako takove, ale odjet na mesic na dovolenou s tim, ze se neco takoveho bude pak resit na posledni chvili je trosku prasarna, nemuzu si pomoct. Situace nastala, ty ji chces resit timto zpusobem - tvoje vec, ale proboha dores to co nejdriv, ne za mesic, pet tydnu 😖

mamio
30. pro 2019

@kostan90 čekala jsem týden

gruyerre
30. pro 2019

@kostan90 to teda opravdu nějak nevychází, píšeš, že teprv za týden jdeš k dr., pak budes měsíc na dovolené a až se vrátíš, tak budeš v 8.tt... Těhotenství se přece na testu objeví zhruba na přelomu 4.-5.tt. A jak už tady bylo napsáno, měla by sis přehodnotit priority, protože jet na dovolenou s tím, že v sobě necháš ještě další měsíc růst plod jen proto, abys ho nechala následně usmrtit není moc fajn. Jestli máš pocit, že to opravdu musí být, tak čím dřív tím líp.

korneliusa
30. pro 2019

@kostan90 Jak jsi přišla na to, že jsi těhotná?

codal
30. pro 2019

@kostan90 tvé důvody k interupci chápu, ale úplně nechápu, že při takhle závažné situaci nepřehodnotíš tu dovolenou a neodložíš ji. Protože představa toho, že celou dovolenou vim, že jsem těhotná a že si ho nenechám, že to nechám na poslední chvíli, je šílená. Navíc když ti může být špatně, únava atd. Když už bych něco takového měla podstoupit, tak co nejdřív!

fouskovi
30. pro 2019

@kostan90 a s rodiči jste to probírali třeba by vám pomohli tohle vše zvládnout já bych nedokázala dát mimčo pryč a žádné argumenty by za to nestálo v dnešní době je to zázrak mít miminko a co když už pak nebude šance mít miminko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru