Laserová operace očí. Máte zkušenost a doporučíte kliniku?

riavais
26. srp 2020

Ahoj, premýšľam nad laserovou operáciou očí a váham nad klinikou aj mestom. Máte skúsenosť s klinikou v Pardubickom kraji? Inak je v pláne len Praha. Ďakujem 😊

sigyn
26. srp 2020

Byla jsem v Gemini v Praze a spokojenost. Už je to 7 let a pořád vidím dobře. Měla jsem 3 dioptrie (krátkozrakost)

soleilll
26. srp 2020

@riavais V Gemini jsem byla před lety ve Zlíně přímo u Dr. Stodůlky, ale třeba v Brně měla kamarádka nepříjemnou zkušenost a na operaci nakonec nešla, takže těžko říct, jaký je personál v Praze. (Jinak měla jsem 8 dioptrií a zůstala mi asi 1, operace proběhla v r. 2005.)

apacheee
AMBASADORKA
26. srp 2020

Byla jsem v Praze před pár měsíci a nemůžu si vynachválit🙂

kridav
26. srp 2020

Já byla před 22 lety v Lexumu v Praze. Měla jsem 8 a 7,5 dioptrií. Stále jsem bez brýlí, a jsem ráda, že jsem to podstoupila. Za mě mohu jen doporučit 😊

petulkadodo
26. srp 2020

@riavais Gemini Praha, velmi dobrá zkusenost před třemi lety, velmi pečlivý přístup

bessinka
27. srp 2020

Já byla před 7 lety v Gemini Č.Budějovice a doporučuji,kudy chodím.šla bych znova.

riavais
autor
27. srp 2020

Ďakujem vám, váhala som aj kvôli zákroku ako takému ale som rada, že sa našlo toľko z vás, ktoré ste spokojné 😊👏

janickaal
27. srp 2020

Sestra byla v Gemini a byla spokojená. Co vím, tak jen první týdny byla lehce citlivější na sluneční světlo, ale to pak přešlo. Přece jenom to nějaký zákrok je, takže je potřeba počítat, že u někoho je potřeba třeba trošku času, aby si to sedlo. 🙂

blbajulca
27. srp 2020

@kridav mám s Lexumem stejnou zkušenost😉👍👍👍