Mamacore. Můžete někdo doporučit?

bemo
15. zář 2021

Ahoj holky, mám po dětech diastazu a ráda bych se jí už konečně zbavila. Máte někdo zkušenost s programem od mamacore? Díky za odpověď

blbajulca
15. zář 2021

@bemo ahoj, můžu jen doporučit, diastázu tedy nemàm, ale moc mi pomohlo na pánevní dno a bolesti zad, takže myslím, že pomůže i s tím ...je to moc fajn!😉

me_druhe_ja
15. zář 2021

Doporučuju. Cvičila jsem po obou porodech a teď ještě cvičím. Nenáročné na čas, prostor a vybavení.

littleice
15. zář 2021

@bemo ahoj, zkoušela jsem a také doporučuji. Někdy mají slevu, zrovna teď nedávno jsem viděla že to bylo necelé 2k. Cviky mi přijdou jednoduché a účinné.

zirafka11
15. zář 2021

Já s mamacore stáhla diastázu z 2 prstů v podstatě na nic. Ale tehdy jsem za to dávala 1000 Kč, nynější cenu bych nedala.

malenka3
16. zář 2021

Ano, doporučuji, pokud nemáš diastazu brutálně velkou, tak já s mamacore stáhla cca prst a půl na skoro nic.

swan42
16. zář 2021

Mne to teda nepresvedcilo. Po 7 tydnech cviceni jsem to vzdala. Diastaza zustala stejna, vypoukly bricho taky a bolest zad se mi z krize presunula na krk a mezi lopatky. Nastavena a tak jsem dobre, zadnou chybu nedelam 🤷

bemo
autor
17. zář 2021

Holky všem vám děkuji za odpovědi. No, program jsem si včera koupila a dnes začínám, tak pak podám info.