Kdy po porodu se dostavila menstruace?

evcamonca
13. čer 2017

Maminky, kdy se vám dostavila menstruace? Malýmu bude za chvíli 9 měsíců a stále nic. Sice kojím, ale převážně ráno a +- 3x za noc. K tomu mám problémy se štítnou žlázou (snížená funkce), která se mi po porodu rapidně zhoršila. Nemám raději zaběhnout na gyndu? Děkuji

kackacka37
13. čer 2017

Me prisla po 7 měs, jedny kámošce u obou po 1,5 roce, jiny kamosce take plne kojící hned po 6nedělí, asi je to různý.

linee
13. čer 2017

@evcamonca podivej se do diskuzi,je tam uz hodne na toto tema.U kazde je to jinak.Ja po pul roce,kamoska,stejne kojene a vekove stare dite - po roce a pul.

nafuka
14. čer 2017

já to dostala 10 měs. po porodu, to už byly příkrmy takže míň kojení. Tohle je hrozně individuální. Neplaš a buď ráda.

kalutedi
14. čer 2017

já taky až po více jak roce, když už jsem nekojila vůbec.

katkaajirka
14. čer 2017

Až do roku a půl jsem to taky nedostala, kojila jsem teda hodně a najednou to po takové době přišlo. Ale určitě to má každá jinak. Mě na gyndě řekli, že klidně můžu čekat až dva roky, pokud kojím. Akorát mě tam tehdy doktorka varovala, že i přesto můžu otěhotnět, ale to by mi nevadilo 😉

evcamonca
autor
14. čer 2017

Moc děkuji za odpovědi. Řeším to spíše z důvodu štítné žlázy, která nefunguje. Občas mívám silné bolesti v podbřišku, ale stále nic