Mimoděložní těhotenství a snaha o dítě. Za jak dlouho potom jste se snažily?

marketka5
10. říj 2019

Ahoj všem, mám za sebou mimoděložní těhotenství, včera udělali laparoskopii, kdy mi museli vzít vejcovod, tam našli uhnizděné vajíčko, vše vyčistili, srovnali tak jak má být. Ted k věci je tu někdo kdo prodělal mimoděložní těhotenství? Za jak dlouho jste se mohli snažit, kdy se vám zadarilo? A vše potom bylo v pořádku? Děkuji všem za odpověď

hasara33
10. říj 2019

@marketka5 ahoj, osobní zkušenost nemám, ale známá měla před cca 3 měsíci mimoděložní a také přišla o vejcovod, teď je v 7. týdnu a zatím vše v pořádku takže poté otěhotněla relativně rychle ☺️

makovice88
10. říj 2019

@marketka5 Ahoj, mam za sebou. Odebran pravy vejcovod, bylo tam uhnizdene vajicko. Po operaci jsem mela narizene sestinedeli bez sexu a pak jsem mela nechat probehnout dva menstruacni cykly, kdy jsme se museli chranit. Hned ten dalsi cyklus, kdy uz jsme se mohli “snazit”, se taky zadarilo 😀 Vse bylo v poradku a ted vedle me lezi ctyrmesicni princezna.

kobzol95
10. říj 2019

@marketka5 Ahojky, nám trvalo dlouho, než jsem otěhotněla poprvé a to bylo mimoděložní. Odebrali vejcovod a je opravdu dobré vydržet aspoň 6 neděl a aspon jeden mentruační cyklus. Bez sexu si myslím, že ne, to už si nepamatuju. Ale dělá se to proto aby tam bylo všechno zahojené a opravdu dobře připravené pro to miminko 🙂 . A do 4 měsíců jsem byla těhotná. Ono se říka, že když už se zadaří jednou, tak už to jde :D
Tak přeji hodně štěstíčka a trpělivost <3

luciebelohradska31
10. říj 2019

Mohla bych vědět kolik vám bylo když jste otěhotněly já mám po mimoděložním 4 roky a snažím se třetím měsícem ve 31 letech zatím se nedaří

nikinu
15. říj 2019

Taky sem měla mimoděložní mám pryč levý vejcovod snažily sme cca 3mesice po operaci a snažily sme se asi 3-4 roky a nic pak mi našly endometriózu letos sme podstoupily IVF a na druhý pokus se podařilo a v prosinci čekáme chlapečka 🙂.Tak ať se zadari přirozeně 🙂👍🍀

monika76301
15. říj 2019

@marketka5 mam za sebou... Loni v květnu odebrán levý vejcovod v něm bylo vajíčko uhnizdeno. A přesně tak jak někdo psal dodržet 6 neděli nechat alespon jeden dva cykly... Pokud chceš cisla tak 4.5 2018 odebrán levý vejcovod 1.8 byla poslední MS a 28.4 se nám narodila krásná a zdrava holčička Darinka...