Mrazeni, trnutí na hlavě

frantiskadubska97
21. bře 2019

Dobrý den. Pár dní mě trápí mrazení na hlavě. Jde o levou část, v místě, kde je nejvyšší bod čela. Je to mezi spankem a horni casti cela. Sikmo od oboci. Tou částí čela to začíná, dále nahoře po levé straně směřující k temeni. Občas i za levým uchem. Jde zejména o mrazeni, někdy až svedive, svedi mě i ucho, neustále se drbu. Nemám žádný kožní problém, ani lupy. Dále cítím trnutí nebo tuhnutí a občas mě tam začne bolet, a když to bolí, tak i na dotek. Cítím i tlak do hlavy, spíše horký. Je mi dost zima i když je teplo, a přitom jsem chvílemi úplně horká, i kdyz nemám ani teplotu. Např. včera jsem nemohla usnout, protože mě tam začalo mrazit až to přešlo do hodně palive bolesti. Ani to tak nebolelo jako pálilo. Dnes mám stav, jak kdybych byla utlumena. Pořád koukám do blba, nedokážu pořádně přemýšlet, v praci jsem usinala u stolu, strašně mi padali oči. Poslali mě domů se vyspat. Moje otázka zní, zda toto někdo zažil a čím by to mohlo byt. Nechci s tím otravovat zbytečně u obvodaka. Ještě podotknu že takové pocity občas mam i v obličeji. Zejména pod levým okem, tvari, čelisti nebo blíže k levému koutku úst nebo na spánku. Někdy mě mrazí od brady až nahoru po levé straně. Děkuji za případné reakce

sister05
21. bře 2019

Nemám ponětí co s tím, nicméně obvodak či neurolog je nutný. Neodkladejte to!!!!

barulina
22. bře 2019

Muze to byt cokoliv. Me to prijde jako ataka RS. Ale treba mate jen poskripane nervy nekde. A treba taky psychika atd atd. Bez k lekari

xxx3d
22. bře 2019

Podívej, já ti to napíšu jednoduše - nechovej se jako jelito a běž ke svému praktikovi.
Tady ti stejně nikdo diagnózu nesdělí, a i kdyby se tady našla mamina, která měla to samé a řekla ti co to u ní bylo, u tebe to může a nemusí být to samé.