Můžu k obvoďákovi a na gynekologii s dítětem?

geilinka
12. srp 2016

ahojte potřebuju k obvodákovi a na gynekologii, bohužel nemám hlídání pro syna. Můžu ho vzít s sebou? Přítel je pracovně pryč a rodiče bydlí 100km daleko

ale85
12. srp 2016

Kolik je prckovi? Já si malého (9m) musím taky brát někdy s sebou. U obvoďáka jsem se většinou předběhla, nechtěla jsem čekat mezi nemocnýma a na gyndě většinou bere na čas, na který jsem objednaná, takže tam je to v poho.

betelgeuzz
12. srp 2016

Párkrát jsem s holkama u dr byla a žádný doktor s tím neměl problém.

horsiee
12. srp 2016

@geilinka to záleží na tom jak je starý a jestli vydrží 10 minut sedět na místě. Já mám půlročního prďolku a na 90 procent si můžu o hlídání nechat zdát. Takže to prcek obráží se mnou. Doktorky ani sestřičky nikdy neměly problém.

geilinka
autor
12. srp 2016

je mu momentálně měsíc.... nejsem z toho nadšená ale k tomu dr musim no....

betelgeuzz
12. srp 2016

Jestli jdeš na kontrolu po šestinedělí, tak to u nás na gyndě berou přednostně, i když nepříjdeš s miminkem. Tak si k dr zavolej, jestli tě hned vezmou, ať třeba u obvoďáka nesedíš s miminkem v čekárně s nemocnýma lidma.

anulilinkaaa
12. srp 2016

Zavolej si k nim a zeptej se v kolik hodin můžeš nejlépe dorazit, že máš malé miminko a nemáš možnost hlídání. Většinou ti doktoři výjdou vstříc. 🙂

yelowangel
12. srp 2016

tak měsíc je v pohodě, já malýho taky tahám kde můžu taky nemám hlídání a teď se mnou na gyndu taky pojede (vlakem a pak ještě autobusem tahat kočár...no co se dá dělat). Sestra má na dveřích nalepeno že děti nehlídá ale bohužel hlídání nemám tak to s ní v tom předpokoji vydrží. Má rok tak to bude složitější, měsíční miminko je úplně v pohodě, pokud bude nakrmený a přebalený chvilku to vydrží a třeba to úplně prospí. Ten náš drak už se staví a všude by chtěl lozit tak nevím jak se na to bude sestra tvářit no 🙂. Možná se ještě domluvím s babi (jeho prababičkou) aby mě ho pohlídala v čekárně ale je z vedlejší vesnice a než bych se dopravila tam a zpátky bylo by to i čekáním v čekárně hodina a půl a to si fakt nelajznu, už nemá moc šikovný ruce a nemyslí dopředu (viz zásuvky a rohy) a na štěstí dopravit se pro ni není problém, sedne na tříkolku a frčí 🙂 Jako bohužel jak si jinak asi tak matky mají poradit když hlídání není a nikomu cizímu v čekárně dítě hlídat nechtějí nechat (taky bych neriskovala jestli mě ta dotyčná s dítětem nezmizí). Když se to tak vezme v ordinaci na koze seš cca jak dlouho? 2 minuty i se stěrem? Pak se klidně můžeš fofrem oblíct a jít do ordinace znovu už oblečená s mimčem, aspoň u nás to tak funguje.

hejsa
12. srp 2016

Geilinko,to nemáte žádné kamarádky,které Vám zatím u vás počkají s dětmi? Na gyndu ještě ano,ale mezi nemocné bych dítě nebrala - pokud Vás nevezmou na čas.Dejte si tady poptávku na náhradní babičku v městě,kde žijete. 😵

geilinka
autor
12. srp 2016

díky, obvodák mě vemý vezme v půl osmý v pondělí, na gyndu sem se nedovolala ale tak to bude v pohodě....

@hejsa jsem na kladně krátce a lidi který tu zatim znám bohužel chodí do práce - znám zatim jen pejskaře, maminky ještě ne

hejsa
14. srp 2016

@geilinka to jo...koukej se seznámit,jinak hrozí ,mateřská demence,...