• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nějaký osvědčený lék na rychlé doplnění vápníku?

6. dubna 2016 
je tu někdo kdo užívá nějaký prostředek na doplnění vápníku ? osvědčil se Vám ? nebo naopak neosvědčil se Vám ? a museli jste vyhledat lékaře ?
8. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré jsou šumivé tablety a nebo jíst potraviny s obsahem vápníku. Jak víš, že máš nedostatek? Nějaké zprávy od dr nebo máš konkrétní potíže? Zas abys to s konzumací vápníku nepřehnala....
8. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hodně vápníku obsahuje mák- v těhotenství jsem jedla všechno s makem :slight_smile: ale zase opatrně!! ve vysokých dávkách je opioidní..... :slight_smile: at nejsi sjetá
8. kvě 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechápu, proč chceš rychle doplnit vápník, když to nemáš od lékaře :unamused: No neva, já měla šumivé tablety. A jinak z přírodních zdrojů již zmiňovaný mák, pak tvrdé sýry, mungo, sardinky,...
8. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p_ch teď jde o to, co je to vysoká dávka :grinning:
8. kvě 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon toz kilo denně ?? :slight_smile: to nevím :D
8. kvě 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jasný...jen jsem si říkala, že máš pravdu a já se tu kolikrát cpu těstovinama s mákem, kterýho dávám docela dost :grinning:
8. kvě 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem občas pila šumivé tablety, ale nechutnaly mi. Dr mi doporučila Proenzi Lady CalciCube - vzhledem k tomu, že ujíždím na čokoládě, tak mi vyhovují (jsou to takové čokokaramely). Asi to funguje, postupně mě přestávají brnět nohy.
8. dub 2015 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám velmi velký problém trpím úzkosti, které mám od října loňského roku cítím se nějak zcvrklý, jako bych měl 20 kg a je to velmi nepříjemné, bolesti na srdci a pod srdcem, tiky v očích, škuby v očích. Minulý rok mi doktorka vysadila neurol a citalec a za 14 dní na mě přišli velké bolesti silná úzkost a mám za sebou 2 psychoterapie a stále mi není dobře, nyní beru eliciu , derin a euthyrox je to velmi nepříjemné a nevím kde se stala chyba možná že jsem jel v práci na plné obrátky pil hodně kávy a energy drinků a tělo už toho mělo taky dost+ vysazení náhle neurolu a citalecu zapříčinilo tento stav
14. bře 2016 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako dítě jsem měla silně odvápněnou páteř. Kalciové injekce jsem nesměla a pomohla mi jana na rada . Skořápky z bílých vajíček namlet na prášek , vždy jednu lžičku zakázat citrónovou šťávou a spolknout. 3X denně.....
6. dub 2016 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek