Nekončící menstruace po očkování. Měla jste některá?

mavakuba
14. zář 2021

Prosím o radu. Na konci července jsem byla na druhé dávce. Od té doby mám menzes. Někdy slabší, pak silnější. Trvá to už celý srpen a záři s mírnými přestávkami.
Doktor řekl počkat do řijna. Prý by to mělo ustat. Nejsem prý jediná. Na kontrole jsem byla v červnu a vše ok.
Měla jste to některá? Beru ascorutin, piju citron. Nic nepomáhá.

hojda
16. zář 2021

@bigbig Tak ne, máme rozbitou sušičku, tak to bude tím.....

normalnimatka
16. zář 2021

@bigbig
nemůžeš tvrdit, že něco nějak není, jen proto, že to věda neumí vysvětlit. takovejch je spousta věcí, a přesto existujou. věda má obrovský limity.
ale to je jedno... tak buď objektivně vědecká a shraňuj tyhle svědectví a vědecky je vysvětli. byla bych ti - a se mnou spousta dalších lidí - hodně vděčná. myslim to vážně. ty zdroje si najdeš, když se budeš snažit.
a už na to kašlu. jako vždy, ztráta času🙂

marge_s
16. zář 2021

Omg, zeny, to nevite, ze ockovance potkate podle plzrhane karmy? 🙈 vcera jsem to videla jednu pani rikat v tv ☝️

hojda
16. zář 2021

@marge_s v ezo.tv?

marge_s
16. zář 2021

@hojda v udalostech ludka stanka ☝️ Pani byla zahradnice a rikala, ze hned prokoukla, ze mRNA je messenger a ze je s podivem, ze se tim vedci nezabyvaji ☝️ Ze je to geneticka manipulace 🤣🤣🤣

P.S. Plzrhana je potrhana, sry 🙈

mavakuba
autor
23. zář 2021

Tak jen pro info. kdo sledoval můj problém.
Dnes jsem musela na gyndu. Opět silné krvácení. Výsledek. Cysta a rozhozené hormony. vysoká sliznice, která se neudržela. Nasadil mi norethisteron a pak doporučil HA. Nic jsem nebrala, je mi přes 40, tak snad to bude ok.

mavakuba
autor
23. zář 2021

s očkovánim to nemá souvislost

veruuu_kubesovic
23. zář 2021

@mavakuba
a co takhle úplně jednoduše řešit problém s nekončící menstruaci na gynde? To tě jako první nenapadlo??? Nebo ti přijde naprosto normální 3 měsíce krvácet...
Ale jooo vše hodíme na očkování na Covid 🤦🤦🤦 a jak víš, že nejsi jediná? Co takhle lékařské tajemství...

mavakuba
autor
23. zář 2021

@veruuu_kubesovic já to řešila, ale dr. mi řekl, že mám vyčkat ještě 14 dní. přesto jsem nakonec nečekala a šla.

nebyly to 3 měsíce, ale dva. z toho jsem část byla v zahraničí.
a nehážu to na očko. jen píšu, že můj problém nakonec s očko. nesouvisel.

marge_s
23. zář 2021

@veruuu_kubesovic klid 🙂 ona to resila, jen ji ten doktor napoprve odbyl. A jedina fakt neni, k NU vakciny to patrit muze. Na tom neni nic tajneho. Nektere zeny ty dispozice k rozhozeni cyklu maji vetsi, to same by jim mohla udelat jakakoliv jina zatez typu viroza, atb apod.

marge_s
23. zář 2021

@mavakuba super, zes to tak napsala ☝️🙂 at je uz lepe 🙂