Odběr krve a Ibalgin. Ovlivní to?

4. bře 2024

Dobry den, dnes jsem byla u doktorky na preventivce a vzala mi krev - krevni obraz, crp, glykemie, stitna zlaza.. rano jsem mela banan (nevedela jsem ze mi vezme zrovna krev, vetsinou da zadanku a zajdu druhy den na odber),.. pry to nevadi, ze si to kdyztak zohledni... jenze ted jsem si uvedomila, ze jsem si rano dala i ibalgin od bolesti - bolelo me bricho z MS. Je to velky problem ten ibalgin 2 hodiny pred odberem krve, muze to neco zkreslit?

jinajanna
4. bře 2024

Ne.

ahyt
4. bře 2024

No spis teda vysledky budou ovlivneny tim, zes nebyla nalacno.Ovlivni se glykemie a nektere dalsi hodnoty.Treba jaterni testy .Nechapu pani doktorku 😪.To je naprosto nestandartni postup u prevence.A jako PL by me zajimalo, jak vysledky ta pi Dr zohledni😅🤣? Asi z vestecky koule.Nikdy se totiz odbery na prevenci nedelaji po jidle, vzdy nalacno .Asi pi doktorka, kdyz jsme to na medicine probirali, chybela.

autor
5. bře 2024

tak vysledky jsou v poradku, ta glykemie byla 6,4 po 2 hodinach po tom bananu, coz pry odpovida...ale i tak mam zadanku na krev, abych si zasla po nejake dobe rano na lacno.