Omikron. Jaké jste měli příznaky a jak dlouho vám bylo špatně?

10. únor 2022

Pokud jste měli omikron, jaké jste měli příznaky, a jak dlouho vám bylo blbě? A jak to snášely děti (zajímá mě hlavně děti kolem 2 let). Děkuju

konidana
10. únor 2022

Kovid to byl, asi nejspíš omikron. Klasické chřipkové příznaky jako únava, bolest nohou, rýma, teploty možná 37 první dny - neměřila jsem se. Bylo mi blbě asi 4 dny, 6. den už lepší. Doma jsem byla přesně 10 dní (test až 4. den s příznaky - když mi bylo blbě). Nikdo jiný to ode mne doma nechytil, ani syn(12), co se mnou spí v noci v posteli a furt mě objímá, ani manžel, který se mnou taky párkrát spal... Nebo takhle. Neměli příznaky. Na testech nebyli.

ondul
10. únor 2022

Ja jen dva dny bolest hlavy a svalu, treti den jen unava, manzel jen dva dny lehke skrabani v krku, syn 2 roky dva dny nizsi teploty 37-38 (dostal jen 3x paralen) a unaveny, pak uz dobre.

aselluska
10. únor 2022

Všichni stejný průběh. 2 dny teploty k 38, bolest svalů, lehká rýma i kašel. Naštěstí žádný hrozný průběh. Když to to srovnám s chřipkou, bylo to mírnější, o dost kratší.

lentilkah
10. únor 2022

Zacalo to lehkou bolesti hlavy, bolesti v krku a obcasnym kaslem, pak se pridala ryma- nic hrozneho. Po 6 dnech prisla ukrutna bolest hlavy a trvala 3 dny+ zanet spojivek. Dneska je to 13. den a uz me jen pali v nose.
Deti- ctyrlety asi 4 dny ryma a kasel, 7m tri dny teploty kolem 38 a ryma, chlap 2 dny ryma, bolest hlavy- ta se ho drzi s prestavkama do ted.

mishka87
10. únor 2022

První den odpoledne začala mírná bolest kloubů a hlavy, jako když na mě něco leze. K ránu už jsem musela mít horečku, jelikož mě bolel celý člověk a nevěděla jsem, jak si lehnout. Do toho mě pálila žáha, až mě bolelo na hrudi. Ráno už jsem si naměřila 38,5°C a teplota nešla pořádně srazit. Bolest těla šílená. Další den už jen zvýšená teplota a o něco menší bolest těla. Další den zase o něco lepší. Kašel a rýma začali až čtvrtý den, ale nic hrozného. To vše minulý týden a ještě teď jsem taková praštěná. Jo a mám 2 dávky očkování. Na třetí jsem měla jít včera, ale samozřejmě jsem to odložila.

Chlap má po třetí dávce a je bez teplot jen mírný kašel a rýma. Kluk (neočkovaný) je absolutně bez příznaků. Ale on má fakt dobrou imunitu a jen tak něco ho nezkolí

lenkalubina
10. únor 2022

Já týden kašel,rýma,bolest zad...zvýšená teplota tři dny..doma jsem si udělala 2x antigenni test během dvou dnů a pokaždé pozitivní. .nikam jsem nešla na pcr, stejně se s tím nic nedělá. Už to mám po druhé, jsem dlouhodobě na nemocenske, takze tak. Nikdo to nechytil a to je nas doma 6😉

martiniquest
10. únor 2022

Hodne blbe mi bylo jeden den. Priznaky jsme mela tyden. Petilete dite pozitivne testovane ani nezakaslalo. Dvouleta za tyden zakaslala asi 10x.

wulady
10. únor 2022

Upchatý nos iba a na začiatku kašeľ slabý ale musela som po 5 dňoch znova do karanterny vyšiel mi pozitívny PCR test znova

barmil
10. únor 2022

20mes syn první den horecky 40, proto jsem ho testovala antigen, druhý den pcr pozitivní. Pak dva tři dny unava a takový uplakany, smutný, bledy, hodně spinkal a moc nejedl. Pak už úplně normální, po týdnu pcr negativní.

katherine177
10. únor 2022

Syn 2,5 let horečky 40C 3 dny ,jeden den průjem .Dcera 4,5 let 3 dny 39C a zánět spojivek ,ani na oči neviděla jak ji neustále slzely.

katherine177
10. únor 2022

@barmil také tak

95newmommy2020
10. únor 2022

Manžel (39) zimnice, kašel s hleny, bolest hlvy a únava. Normálně s nim spím i s mimi (2r) já negativní , mimi nic nebylo netestovali jsme ho ale.

lotta1234
10. únor 2022

Syn 2,5 roka jeden den zvysena teplota (37,2-37,5), potom uz nic. Po nom som ja zacala sucho kaslat a az o niekolko dni som zistila, ze je to covid. Po mne ochorel muz, asi dva dni zvysena teplota a trocha kaslal.

efeneet
11. únor 2022

Já jsem byla jako normálně nachlazena - kašel, bolení v krku a hlavy, plus se mi trochu hůř dýchalo, ale jsem astmatik, tak jsem to čekala. Děti to chytily asi ode mě, měly par dnů zpozdeni. Já jsem byla už víceméně v pořádku a dětem (2 roky a miminko 2 měsíce) začaly horečky, únava, nechtěly jist, byly hodně rozmrzele a uplakane.Začalo to před týdnem a teď už jsme v poradku, jen ta únava trvá.