• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po jaké době jste pocitily těhu a jaké příznaky byly?

23. listopadu 2015 
po jaké době jste pocitily těhu a jaké příznaky byly?
27. lis 2011 v 19:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U prvního žádný příznaky nebyly, kromě vynechané mrchy a rostoucího břicha a ke konci pálení žáhy :confounded: . Ted u druhýho ze začátku žaludek na vodě, ale bez zvracení asi do 12tt a opět ta žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ale ted jak nad tím přemýšlím, tak vlastně jeden společnej příznak obě těhu měly, před každou mrchou jsem mívala zácpu, ale jak jsem byla těhu, tak byl průjem :slight_smile: , to už jsem věděla u druhýho, že se zadařilo
27. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To by mě také zajímalo, ale nesmím si to moc brát k srdci, protože bych si to určitě vsugerovala a to nesmím :grinning:
Budu asi za týden testit, jestli se tentokrát zadařilo, držím palečky k vytouženým // :dizzy_face:
27. lis 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U první jsem žádny příznaky ze začátku neměla,až tak od druhyho trimestru mi začalo být jen zle a při druhém těhu jesem od 6tt zvracela a zvracela.
27. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi po 5ti dnech od poceti :slight_smile: zacalo mi nechutnat kafe, silne zvysene libido :dizzy_face: , citila sem ze se neco deje, ale test byl jeste negativni, coz sem nechapala, az v den kdy mela prijit ms se vybarvil...
27. lis 2011 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak já to poznala brzo. Vždy jsem si říkala, že to je blbost,jak se říká, že to žena pozná,ale já to poznala. Pobolíval mě podbřišek a tak jsem si udělala test ještě dříve než mi to měl ukázat, chtěla jsem to jen zkusit a ona tam ta čárka byla :slight_smile: sice slabá,ale byla. Šla jsem k dr. ten na mě hleděl, protože to bylo dříve než jsem to měla vůbec dostat a říkal, že je to brzo a ani na ultr. nebylo nic vidět. Poslal mě na krev a bylo to, byla jsem těhu :slight_smile: jen mě trochu postrašil jestli to není mimoděl. když to tak brzo ukázalo,ale vše bylo ok a máme téměř půlroční holčičku :slight_smile: jinak těhu jsem si pak "užila" hodně jsem zvracela a byla i pár dní v nemocnici. takže krom asi 3 měsíců uprostřed, jsem to vlastně problinkala :slight_smile:ale stálo to za to.
27. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Můj první těhu příznak bylo to, že mi přestalo chutnat kafe a objevilo se to ještě před tím, než jsem měla dostat MS... poprvé jsem to jako těhu příznak nebrala, ale podruhé jsem tak těhu poznala dřív, než to ukázal test:wink: Jinak totiž kafe miluju:wink: A další těhu příznak ještě před MS, ale jen u 1.těhotenství, byly děsně nepříjemně citlivé bradavky. U 2.těhu jsem ještě kojila a bradavky mě začaly bolet až ve 3.-4.měsíci.
27. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u dcery den pred poz.testem 9DPO bolesti v podbrisku, citliva prsa,ted u druheho priznaky az tak 7tt.
27. lis 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
První příznaky jsem pociťovala už asi 5DPO, ale myslela jsem si, že si to jen vsugerovávám, protože to je naše první snažení.
Měla jsem citlivý podbřišek, takové píchání a jemné tlaky, častěji hlad a mlsná, teď zase chodím pořád čůrat. Momentálně mě začínají po stranách bolet prsa a mám citlivé bradavky, a taky tolik věhlasný bílý výtok.
Hlavně se cítím jinak, pořád se z něčeho raduju :slight_smile:
MS mám mít 1.12., ale mám už pozitivní testíky, zatím žádné dálnice :wink: ale mám // tak tfuj tfuj tfuj
(z pověrčivosti zatím nechávám "snažíme se")
27. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Tak první těhotenství až po vynechané ms, týden po ní bílý výtok, bolest prsou a ten týden co jsem čekala, tak bolest v podbříšku jako kdyby měla přijít..druhé těhotenství bylo a je úplně jiné, 13tý den po skončení ms, takže po ovulaci a zřejmě tedy hned po následném oplození - nikdy jsem tomu dřív nevěřila, ale opravdu to tak brzo bylo.. se dostavila bolest břicha jako když má dojít ms a šílené stavy deprese a nervozity, cítila jsem jak to ve mě vře jak v papiňáků bezdůvodně, šílená hormonální smršť, stavy hodné psychologa :confounded: drželo se mě to až do třetího měsíce, bílý výtok se objevil ještě před vynechanou ms, musela jsem jíst každé dvě hodiny, jinak se mi chtělo zvracet a zvětšila se mi prsa. takže hlavně to byly psychický změny, cítila jsem se už po oplození jinak, ne ve svý kůži, sama jsem se nepoznávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Asi týden před očekávanou MS mi začalo být docela zle, mdloby, celý dny mi bylo na zvracení, bolely mě prsa, ale protože jsme se snažili už dlouho , a pořád nic, tak jsem to připisovala vsugerovaným příznakům :slight_smile: , ale potom MS stejně nepřišla, zle mi bylo pořád, a tak jsem si 10. den po vynechání MS udělala těhu test a hele - ony tam byly //.
28. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi tak 3 týdny PO, bolely mě prsa (což nebylo zvykem ani před MS)
28. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me bylo asi tyden po ovulaci spatne od zaludku (ale jen tak slabounce) 2 dny po tom(teda asi 9-11DPO) jsem si delala test a byl negativni (podle me neznale snazilky), za dalsi 2 dny (11-13DPO) uz byly na testu tlustice (a v kosi na tom starem testu duch:slight_smile:). Za dalsi 2 dny me vsechny priznaky presly , takze jsem plasila, ze je neco spatne:slight_smile:, ale nebylo:slight_smile: a pak se objevily az klasicke neduhy ve tretim trimestru (bolest kostrce, otoky nohou...). Jo ale vlastne jsem mela jeste chut na pomerance(ktere normalne prakticky nejim) nebo dzus a mleko a to mi zustalo az do toho tretiho trimestru, kdy to vystridala chut na sladke:slight_smile:.
28. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u syna mi nebylo nic ale u dcery pár dní po oplodněí mi bylo dva dny na nemoc a chytla mě touha po žužu :grinning: a teď jsem měla hroznou chuť na kuře a přestalo mi chutnat sladké a to je u mě obzvláště divné :grinning:
28. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já jsem dostala chut na makový závin který normálně nejím :grinning: tak mi to přišlo divný . a bylo to tam :dizzy_face:
28. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
kdybych si neudělala test tak to nevím hodně dlouho, vůbec nic mi nebylo,akorát břicho rostlo :grinning:
28. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bolest prsou asi 3TPO
28. lis 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cítila že jsem těhu 5 dní po embryotransferu,motala se mi zvláštěn hlava,nikdy jsem na to netrpěla do té doby,poté se přidala bolest prsou,sem tam dloubání v podbřišku,často jsem musela na malou,třeba i 5x za noc. V 5.tt se přidaly těhotenské nevolnosti a únava.
28. lis 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Žádné příznaky :slight_smile:
28. lis 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já neměla naprosto vůbec žádné, krom toho, že mi začaly smrdět boty jednoho kolegy :grinning: a taky mi narostlo břicho :grinning:. Jinak od začátku až do konce nic, žádné zvracení, žádná nauzea...no nic prostě :dizzy_face:. Přibrala jsem všeho všudy 8 kg za 8,5 měsíce těhotenství a další cca 3-4kg jsem si "vyžrala" poslední 3 týdny, kdy už jsem musela být doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pracovala jsem do devátého měsíce a na služebku (do Švýcarska) jsem naposledy letěla v 31tt :sweat_smile: :grinning:
29. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
7 DPO se mi v obchodě udělalo tak nějak divně špatně, opakovalo se to 9 DPO a v ten den už byly i slabé //, od 7 týdne stupňující se nevolnost, od 9 týdne zvracení až do nějakého 23 tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak začlo růst břicho :grinning:
29. lis 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
U obou těhu neříct mi to test, tak nevím :slight_smile: Až později začaly nevolnosti, nechutneství nebo naopak žravost, návaly, omdlévání a pálení žáhy..
29. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si udělala nějaký citlivý test asi 7DPO - který "zaručoval zázračně brzký výsledek" - ten byl negativní, tak jsem to obrečela. No a asi o dalších 5 dní později jsem prostě věděla, že jsem těhotná. Fakt to nedokážu popsat. Byla jsem s manželem domluvená, že až mi vyjde pozitivní test, že mu koupím láhev Jamesona - no a tak jsem jí prostě šla koupit - koupila jsem k tomu i test, který už jsem doma neměla - a vážně byl pozitivní. Trochu mě prostě divně pobolíval podbřišek... nevím, prostě jsem to najednou věděla.
29. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, tak u mna asi tyzden pred ocakavanou ms, ale nejak som si to nespojovala s tehotenstvom. Prvy priznak bolo nocne curanie. Nekecam, od zaciatku som behala v noci tak 6-7x. Myslela som, ze som nastydla, lebo sme sa vratili z dovci, kde bolo 40 stupnov a tu po biede 20. Pokracovalo to unavou. Celkom logicke, ked som cele noci putovala medzi wc a postelou. A naviac som bola strasne nervozna a vztekla a to som pre zmenu pripisovala navratu do reality vsedneho dna. Az ked mi 2 dni meskala ms, tak som zacala uvazovat o tehotenstve, ale nemohla som verit tomu, ze sa nam to podarilo hned prvy mesiac. A fakt podarilo.
29. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
najednou jsem se cítila hrozně divně a jinak a byla jsem hrozně protivná, 4 dny před očekávanou ms :slight_smile:
29. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo mi zničeho nic špatně od žaludku,zvedal se mi snad i z jídla a hlavně v práci
29. lis 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to tak nějak věděla, že to klaplo...to se mi zatím stalo 2x, včetně tohoto případu.. u těch zbylých tří otěhotnění jsem takové pocity neměla a taky to pak nedopadlo.. teď mně naopak zmátla beďar, který se mi vyrazil před termínem ms, to jsem si říkala, že je to nějaký divný...pak dva dny zpoždění a bylo to jasný...test jsem dělala sice až odpo , ale byl zřetelně pozitvní, na dalších už dálnice.. no a asi týden už mi je po ránu nevolno a i přes den, když se včas nenajím, teda...on stačí bonbon :slight_smile: a včera jsem byla zmrzlá jak drozd a unavená..jinak jsem noční typ...začínám 7tt...
29. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolely mě záda, měla jsem citlivá prsa a zácpu... tak jsem si řekla, že to je v pořádku, čekala jsem menstruaci a tak se cítím každý měsíc den předem. Jenom jsem chodila nehorázně často na wc a venku 30°C, tak jsem přemýšlela, jak se mi podařilo nachladit ?!
Ale jak to tak trvalo další 4 dny, tak už jsem si byla jistá...
29. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždy až kolem očekávané MS.. při prvním mi bylo furt jako bych měla MS dostat, ale ono nic, a dvě // se objevily až týden po vynechání.. u druhého tak samo, akorát že mi hned vylezlo břicho a // hned v den kdy měla MS přijít. Takže u mě žádné poznání hned v době početí nebyly :slight_smile:
29. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi 14 dní po otěhotnění. Bolest břicha jako před menstruací a k tomu mě hrozně bolely bradavky.
29. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teda jsem nepoznala vůbec nic, u mě byly před MS vždycky normální takové ty příznaky jako nevolnost, citlivá prsa, nálada k pláči a nebo vražedná. Pak tedy vynechaly mensky, ale já jsem si říkala, že stejně přijdou. Každé ráno jsem pak mívala ten, jak tady někdo napsal "pověstný bílý výtok":slight_smile:..ale stejně jsem si říkala, že kdoví, jak to je a testovala jsem až desátý den po vynechání, to na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět, jen vysoká sliznice. Test jsem dělala večer po tom UZ:slight_smile:.
29. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek