Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Panická porucha a těhotenství

bramburka23
7. črc 2018

Ahoj holky, jsem 3 dny po vynechání menstruace, už 4 pozitivní těhot. testy. Bolí mě prsa, občas břicho jako při ms no a od začátku mám šílené sny. Protože mám panickou poruchu, nevím zda úzkost připisovat jí a nebo samotnému těhotenství. Najde se tu nějaká hodná duše s panikou a poradí mi? Děkuji, Bára

nikaak
25. črc 2018

@mataharyy díky atakam jsem se taky budila. Připadala mi, že mi vyskočí srdce, bylo mi na omdleni... Naštěstí jsem to nějak zvládla, ale věř mi, že pokud to máš častěji, tak je lepší mít léky, než aby miminko byla takhle ve stresu 🙂 teď už bude vše lepsi

mataharyy
25. črc 2018

@slunickoseznam.cz protože v práci je to horší, chtěla jsem dát výpověď, ale pak jsem zjistila, že jsem těhotná a dat výpověď by v současné chvíli byla blbost, už jen kvůli nároku na mateřskou.

mataharyy
25. črc 2018

@nikaak no ze spánku jsem to neměla nikdy, ani jsem netušila že to je možný, spíš trpím nespavostí, ale za poslední týden se mi to stalo třikrát, v těch chvílích děkuji že bydlím v domě a máme zahradu, protože vybíhám na zahradu a v pyžamu tam pochoduji, než se uklidním, protože v těch chvílích mám ještě klaustrofobii a mám dojem, že mi z místnosti ukradli všechen vzduch...

nikaak
25. črc 2018

@mataharyy v tom případě si myslím, že léky jsou jasnou volbou. Lepší, než se takhle stresovat 🙂 já jsem měla i chvilky, kdy jsem se bála noci.. Protože jsem se bála co když to zase přijde :/