TT negativní a možné těhotenství. Máte s tím někdo zkušenost?

4. říj 2020

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jste měli nějaké příznaky těhotenství a zkoušeli si test po vynechání ms a test negativní a byli jste těhotne? Mám 10 dní po vynechání ms... Ovulace těžko říct,kdy byla... Moje příznaky jsou ranní bolesti v podbřišku i celodenní a pak někdy i večer.... Občas i nechutenství, bolest hlavy každý den... Břicho občas bolí,jak kdybych to měla dostat,ale ms nikde... Jinak zkouším pár týdnů ovulační testy a pár dní jdou celkem silné a pak zase nic a dneska je to skoro tyden a zase sílí ovu testy... Někde jsem četla ze i ovulační testy dělají pozitivní tehotenstvi máte s tím někdo zkušenosti?

mona91
4. říj 2020

A byl ovu test někdy vyloženě pozitivní treba v době očekávané MS? Ja treba ted ovulovala presne v den kdy jsem mela.dostat MS a test jsem mela.pozitivni az nějaký 16dpo. Nicmene uz první dny jsem cítila tlak v podbřišku a poct ze to dostanu, který jsem mela i u prvního prakticky celý první trimestru. Tak ted to bylo to same ale už od prvních dnů 😂

autor
4. říj 2020

@mona91 noo právě,ze ne,ale už je zkouším přes měsíc,tak mám takový tušení,ze to na me nereaguje... Ale s přestávkou ty ovu testy zkouším, protože většinou me silili a pak nic dlouho a az mě začali příznaky jako kdyby,tak chvilku sílí a pak nic a ted zas sili tak ja fskt nevím,jsem z toho už mimo....

mona91
4. říj 2020

Ja jsem pri pozitivním TT ze zvědavosti zkusila ovu test a tam teda jsem mela dálnici jak blázen, takovou jsem ani nikdy na TT neměla. Ovulace mohla byt dyl treba jako u mě kor kdyz testy byli negativní proste se to nechytlo nebo tento měsíc nebyla vůbec a MS dorazí. Zkusila bych za par dni zase TT, ale spis bych počítala s tím že dorazí.

klokanka31
4. říj 2020

U mě teda těhotenské testy mluvily vždy pravdu, ale moje kamarádka měla negativní test, a přesto byla v 6tt...

autor
5. říj 2020

@mona91
@klokanka31
Děkuji holky, to jsem chtěla jen slyšet, jestli se vám ovu test ukázal pozitivní při tehu... Slyšela jsem právě ze to je i možný,tak mě jen zajímalo jestli někdo má s tím zkušenosti. Uvidíme no já už to nechám na přírodě...

zuzaadol
5. říj 2020

Já měla ovu testy pozitivní skoro týden a tři TT tři dny po sobě negativní a těhotná jsem byla. Čtvrtý test se ukázal pozitivní až jsem ho šla vyhodit do koše. Držím palečky.

zrzeckas
5. říj 2020

U me to taky ovu test ukazal... Ovu jasne a bez pochyb pozitivni a na tt jsem lovila duchy a ani nevim, zda jsem ho ulovila nebo ne 😃.... Jinak druhou carku na ovu testu (ne pozitivni, ale slabe carky) ti to muze delat az do ms.... Uvu test by mel byt pri tehu jasne pozitivni, co jsem cetla

autor
5. říj 2020

@zuzaadol
já teď právě zkouším ovu testy a sílí jako dost ale není ještě úplně stejný,ale blbě mi je fakt,takhle jsem se snad ani ještě necitila, unavená,bolest hlavy,bolest v podbřišku,jak kdyby na mě něco lezlo a břicho mám nějaký divný nafoukli.... Tak budu zkoušet ovu dal... Jinsk beru kyselinu listovou a gynex,ale trochu se bojím užívat dál. Děkuji snad to vyjde.
@zrzeckas

mona91
5. říj 2020

Ja treba mela v jeden den tyto testy. Ovu fialový modrý tt

autor
6. říj 2020

@mona91 aha to je zajímavý noo nejspíš se nedá podle toho řídit.... Jinak gratuluji 😘

mona91
6. říj 2020

Děkuji 😊 a drzim palce ať to vyjde nebo at je minimalne vsechno v pořádku (možná fakt bude ovulace dyl)

autor
8. říj 2020

@mona91 tak nakonec z toho je ovulace 😄 v úterý mi vyšel pozitivní ovu test a včera taky zvláštní je,ze dva dny po sobě od uterka me odpoledne děsně bolelo břicho na pravé straně

autor
8. říj 2020
mona91
8. říj 2020

Tak sup na to😂ja si dělala ovu testy jeste i po tom pozitivním a tím že začaly slabnout jsem usoudila taky ze to byla ovu