Pocity na zvracení, bolest v podbřišku. Máte podobnou zkušenost?

tynuskap
11. kvě 2023

Ahoj ,chtěla bych se zeptat zda se někomu stalo .
Dneska celí den bolest hlavy , k večeru po jídle se mi udělalo zle . Ale nějak to docela odeznělo . Pak přišel partner s jeho jídlem ničím extra (namazány rohlík s dipem co mám ráda ) a neskutečný smrad až mi to zvedlo žaludek (normálně mi to nesmrdí ba naopak ) Od té doby návaly na zvracení . Občasná bolest v podbřišku. Přijdu si jak kdybych to měla za 3 minuty dostat což je hloupost . Na to mám čas ještě 14 dnů 😄... Holky stalo se to někomu taky ? Přešlo to do druhého dne ? Nebo se z toho něco vyklubalo ? ( Nějaká nemoc ,nachlazení ..) docela mi to nedá.

wladimira
11. kvě 2023

@tynuskap Třeba seš těhotná ale takhle brzo příznaky když máš dostat menstruaci až za 14 dní to je divný

alubif
11. kvě 2023

Střevní chřipka 😉

tynuskap
autor
11. kvě 2023

@wladimira také mi to přijde dost brzo , u prvního syna jsem to zjistila dva dny po menstruaci vynechání . A je pravda ,že sem měla nemlich to samé . Ale furt si říkám ,že to je blbost.kazdopadne děkuji za názor 😊

werik153
11. kvě 2023

Já měla takové příznaky vždy u covidu...smrdela mi mrkev a smrdí do teď.

tynuskap
autor
12. kvě 2023

@werik153 tohle mě taky napadlo , ale dělala jsem si dnes test a vše v pořádku .. každopádně ono se něco ukáže nebo se to ztratí doufám 😂

tynuskap
autor
12. kvě 2023

@alubif na tu to nevypadá 🙂

alubif
12. kvě 2023

Jestli si myslíš, že je to těhotenství, tak 14 dní do menzes znamená ,že jsi v období ovulace, pokud máš obvykle dlouhý cyklus. Ta to klidně může způsobit.

tynuskap
autor
14. kvě 2023

@alubif nemyslím si že jsem těhotná 😊 já mám krátký cyklus 🙂