Bolest v podbřišku. Máte podobnou zkušenost?

kamcade
25. lis 2022

Ahoj holky.
Jsem teprve úplně na začátku třetího těhotenství-ty první dvě proběhly naprosto v pořádku a bez komplikací. Na první kontrolu a ultrazvuk jsem objednaná 6.12.
Velmi často mě bolí v podbřišku jako při menstruaci a ve středu ráno mě vzbudila strašná pichlavá bolest spíše na pravé straně podbřišku, bylo mi na zvracení a motala se mi hlava.
Po nějaké době co jsem ležela to odeznělo, ale malou bolest cítím stále. Doktorka říkala, že je to normální, že se to při několikátém těhotenství stává, že se děloha zvětšuje rychleji a že i kdybych přišla na kontrolu, tak je ještě moc brzy a nic by nebylo vidět.
Dneska jsem začala nepatrně špinit a mudr mi doporučila Ascorutin.
Máte prosím některá podobné zkušenosti? Snažím se být co nejvíc v klidu a nestresovat se, ale asi se do první kontroly zblázním, jestli je vše v pořádku. 😢
Díky za jakékoli rady a zkušenosti.

Kamča

werumka
25. lis 2022

@kamcade Ahoj! V první řadě píšu, že to tak vůbec být nemusí, ale raději si skoč na kontrolu. Mohlo by se jednat o mimoděložní a tam je potřeba dojít co nejdřív... držím palce!

sanyy22
25. lis 2022

@kamcade já bych jela do nemocnice, raději 100x zbytečně než pak pozdě.. od toho tam jsou aby pomohli 😉

klokanka31
25. lis 2022

@kamcade Radši si zajdi k doktorovi. Já když špinila tak jsem měla mimoděložní. A pokud máš k tomu ještě bolesti...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru