Bolest v podbřišku a krvácení v 14tt

iwetka16
5. bře 2016

CHci navazat na komentar iwetka16,nedopsala jsem to a omylem odeslala.Po krvaceni jsme jeli na pohotovost,kde me vysetrili a stvrdili,ze mimi je v poradku,placenta take,ze nic na ultrazvuku nevidi,ani zadny hematom,nic.Rikala,ze jak se zvetsuje deloha,mohla prasknout cevka nebo ze je deloha hodne prokrvena,pustila me domu.Prijeli jsme domu a stejne pri curani byla svetle cervena krev,nespaka jsen do rana,ted podrimuju a kontroluju kazdou chvili,jestli nekrvacin hodne.Ted se to zmenilo na spineni dohneda.Mam mit klid na luzku a kdyby se to zhorsilo prijet na pohotovost.Jelikoz je to moje prvni dite,tak jsen z toho dost vyjukana a celou noc jsem se modlila,abych porodila zdraveho chkapecka.Tak to je moje zkusenost z bolestmi v podbrisku a krvacenim ve 14.tt.

budouci_maminka
27. bře 2016

@iwetka16 Ahoj, jak jsi dopadla? Já ted 4 dny zaživam úplné to samé. Už jsem byla 2x na pohotovosti, dle všech vyšetření je vse OK ale krvácení nepřestává. Jeden z lékařů doporučil hospitalizaci kvůli pozorování, další dva jen doma klid na luzku..V posteli lezim už 9 dnu kvůli chripce, takže namahou to byt nemůže. .co ti zabralo? Vyresilo se to nějak?

iwetka16
autor
27. bře 2016

@budouci_maminka .Ahoj takze,jak jsem byla na te pohotovosti o vikendu,v pondeli jsem sla ke sve gynekolozce,ta se do me podivala,delala mi vaginalni ultrazvuk a jak to,nevim jak se to odborne jmenuje,ze me pak vyndala,ten pristroj na vysetrovani s kondomem,tak na nem byla stara dohneda krev,rikala ze mam pravdepodobne poraneny delozni hrdlo,ktere mohlo byt zpusobeno sexem a ta krev se tam nahromadila,proto jsem zacala krvacet nebo to mohlo byt poraneni nasledkem vlastne dvouch vaginalnich ultrazvukach,ktere jsem absolvovala behem trech dni,protoze chocim jeste na jednu kliniku,kde mi kontrolujou pupecni snuru,mam jen jednu tepnu,ale to je zase jina story.Moje doktorka mi predepsala magnezium a vaginalni cipky,potom jsem spinila jeste deset dni.Nejvic to bylo po ranu pri curani,myslim spineni,pres den min a takhle dokola.Jeste mi doporucila klid na luzku a sexualni abstinenci,po deseti dnech spineni prestalo a na kontrolu jdu az 1.4.Zatim je vse v poradku,brisko roste a nervy a stres odesly se spinenim,psychika ma taky obrovskej vliv na tehu,takze klid maminko.Krasne velikonoce preji.

budouci_maminka
27. bře 2016

@iwetka16 Děkuji. Magnesko doma mám, zkusím se hodit vic do klidu. Děložní hrdlo čistý s tim u me problém snad není. ..no přeji ti krásné velikonoce a ať už je vse bez komplikací 🙂

iwetka16
autor
27. bře 2016

@budouci_maminka.ja jeste j tomu magnezim,napsala mi denni davku 300mg cili dve tabletynagnetrans forte 150 mg,kladla duraz abych to jedla pravidelne v takovyvh davkach.Taky ti preji,aby ti vse dobre dopadlo.

tyna94
15. kvě 2016

Ahoj holky , tak sem od vcera kvuli krvaceni v nemocnici zase hematom , byla ste nektera taky a jak dlouho vas tam nechali ? 🙂dekuju za info ,krvacela sem jen vcera a malinko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru