Prasklá cysta v děloze, kdy bolest ustoupila?

bartovaandrea
18. dub 2016

Ahoj maminky, dnes me chytla velka bolest v podbrisku, podle dr. je to praskla cysta, meli jste ro take nektera? Zanet tam neni ale brala mi krev na hcg, tehotenstvi nevyloucila, mate s tim nektera zkusenosti? Kdy vam bolest ustoupila? Dekuji, jsem z toho docela vykolejena, moc mi toho nerekla.

bartovaandrea
autor
18. dub 2016

A za jak dlouho se vam postestilo otehotnet?

lenbenn
18. dub 2016

Mně praskla cysta dvakrát. Dvacet minut silena bolest, ale pak ustupovala a celkem rychle. Řekla bych, na otěhotnění to vliv nemá. Nevím, nejsem doktor. ...ale není to nic vazneho. Dneska celkem bezna vec 😉

bartovaandrea
autor
18. dub 2016

@lenbenn dekuji 🙂 trosku jste me uklidnila 🙂 vsude jsem dnes cetla jak museli zenskyma operaci, tak snad to bude dobre...

lenbenn
18. dub 2016

Kdyby se něco dělo, určite by Vám řekli. Doporučili Vám aspoň klidovy režim?

bartovaandrea
autor
19. dub 2016

@lenbenn jojo manzel si dnes vual volno v praci a stara se o malou, prosim vas nepamatujete si zda z vas neco vytekalo?

lenbenn
19. dub 2016

@bartovaandrea To už nevím. Ale řekla bych, že ne.

blanka.k
19. dub 2016

@bartovaandrea Zrovna včera jsem byla s cystou u mudr. Asi rok (dva?) zpět mi našla 5cm cystu a říkala, že před menzes mi pravděpodobně praskne. měla jsem od půlky cyklu bolesti podbřišku, a v noci před menstruací to přišlo - nevědět, že mám cystu, jedu na pohotovost, bolesti podbřišku hrozně vystřelovaly do křížů, hodně se to podobalo kříž.kontrakcím co jsem měla při porodu.... Po X hodinách najednou "klid". Za pár měsíců znovu zas před menzes....a teď v neděli zase, ale už mě to pobolívalo od rána, večer už dost, ve 4 jsem usnula vyčerpáním, v 5 jsem se vzbudila a bylo po bolesti....jenže pak jsem začala zvracet a četla si ty scénáře na netu 😀 K mudr. jsem se nemohla dovolat, tak jsem vyrazila (stejně jsem potřebovala předpis na HA). V břiše nic vidět nebylo, prý se to už asi vstřebalo (byla jsem až odpo), a prý se může prasknutí projevit krvácením či "špinavou vodou", která vytéká....

bartovaandrea
autor
19. dub 2016

@blanka.k diky 🙂 podle dr.i ten vytok co mam k tomu muze patrit, mam si akorat hlidat teplotu abych nemela. Tak snad uz zitra budu pouzitelnejsi 🙂 abych se mia starat o dcerku 🙂