Cysta při těhotenství, setkaly jste se s tím?

cuciii
8. říj 2014

Ahoj 🙂 Potřebovala bych poradit..
10 dní bolesti v podbříšku, Včera jsem navštívila gynekologa který mi řekl ze mám cystu.
Večer krutá bolest, dnes opet u DR. ten mi oznámil, že mi cysta praskla ale je tam pořád ale už menší. V děloze našel možné těhotenstvi 1,5mm. Vzal mi krev na HCG a o pul 3 mám volat na výsledky, Prý je cysta v těhotenství normální a praskne sama.
Když to těhu nebude, zítra mám nástup do nemocnice. Setkala jste se některá s takovým problémem?
Těhu příznaky mám: bolest prsou, únava, chutě, časté močení, a bývá mi špatně. Tohle ale přece muže být i před MS která měla dnes dorazit

majruska
8. říj 2014

Já jsem na tom stejně- ale o pár týdnů starší 🙂 Prý je ta cysta jako žluté tělísko, co vyživuje těhotenství a sama se vstřebá. S tím že bys měla dodržovat klidový reřim protože s cystou je těhotenství náchylnější k potratům. Mě cca v 5.týdnu přsdepsali duphaston a čekáme až tam bude vidět srdíčko. břicho mě pobolívá takřka pořád, po námaze víc a taky k tomu špiním - to taky podle námahy víc a míň. Prostě se šetři a uvidíš. Držím palce. Mě taky vyhrožovali operací a nakonec to byla ta lepší varianta.

cuciii
autor
8. říj 2014

@majruska jo Dr mi rekl ze nesmim mit ted pohlavní styk,zadne fyzicke namahani a koupit si kyselinu listovou.. tak snad to těhu bude a já se budu šetřit, snažíme se s přítelem půl roku. tak jsme oba zvedavy

majruska
8. říj 2014

držím pěsti - dej pak vědět

cuciii
autor
8. říj 2014

@majruska Děkuji

ckei
8. říj 2014

@cuciii já ji měla též, když jsem byla cca 6tt-7tt tak praskla a došlo k dost velikému krvácení, opravdu hodně velikému, ale o šetření se tehdy nepadla ani zmínka, co se cysty teda týkalo 😉

cuciii
autor
8. říj 2014

@cuciii Tak prý mám krevní test negativní ☹

janajens
8. říj 2014

@cuciii nejsi sama ja taky a zpozdeni sest dni a priznaky na tehu sama to nechapu

cuciii
autor
8. říj 2014

@janajens Mluvila jsem s mamkou říkala, že když čekala mě, tak měla krev až po třetí pozitivní, pry ji dali aji vyvolavaci injekci a nic.. :D tak nevim

wwwerca
8. říj 2014

Ja mela hned na zacatku tehotenstvi taky cystu,vstrebala se a bylo to v pohode. Ale mela jsem ji uz i mimo tehotenstvi a ta teda nezmizla sama,praskla,krvacela jsem do bricha a museli me laparem operovat.To teda nepisu abych strasila,je toasi bezne,hlavne at te hlidaji a kontroluji jak to vypada,jestli neroste.

janajens
8. říj 2014

@cuciii no hezke me zadnou vyvolavacku nemeli tak drzim pesticky 😉

cuciii
autor
8. říj 2014

@wwwerca No Mám přijít pokud nedostanu MS.. takze me asi kontrolovat uz nebudou

janajens
8. říj 2014

@cuciii to same co ja zitra tyden zpozdeni pry mrcha prijde jdyz ne prijit dalsi mesic

wwwerca
8. říj 2014

No je to bezny postup,ale prave tak jsem se dostala pod kudlu.Zacatkem prosince mi dr nasel cystu a dal neresil a na stedrej den me vezli,ale to jsem asi zas jen ja takovej "pripad" 🙂

cuciii
autor
8. říj 2014

no tak snad mi zmizne normalne a bez potizi... :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru